Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Gerekli24

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TOTAL İLK 10 PROGRAM

1BIR ZAMANLAR CUKUROVAATV
2ESRA EROL'DAATV
3MUCIZE DOKTORFOX
4SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
5MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
6BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET)ATV
7ATV ANA HABERATV
8REGAIB KANDILITRT 1
9ALEV ALEVSHOW TV
10SHOW ANA HABERSHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

2MUCIZE DOKTORFOX
3SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
4ESRA EROL'DAATV
5MUCIZE DOKTOR (OZET)FOX
6REGAIB KANDILITRT 1
7ALEV ALEVSHOW TV
8BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET)ATV
9MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
10SURVIVORTV8

20+ ABC1 İLK 10 PROGRAM

2MUCIZE DOKTORFOX
4ESRA EROL'DAATV
6SURVIVORTV8
7BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET)ATV
8REGAIB KANDILITRT 1
9MUCIZE DOKTOR (OZET)FOX
10ATV ANA HABER

---

İlk sonuç Bir Zamanlar Çukurova'dan geldi. Dizi tüm gruplarda zirvede.

---

---

---

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: baron and Gerekli24

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
TOTAL İLK 10 PROGRAM

2ESRA EROL'DAATV
3MUCIZE DOKTORFOX
4SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
6BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET)ATV
7ATV ANA HABERATV
8REGAIB KANDILITRT 1
9ALEV ALEVSHOW TV
10SHOW ANA HABERSHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

2MUCIZE DOKTORFOX
4ESRA EROL'DAATV
5MUCIZE DOKTOR (OZET)FOX
6REGAIB KANDILITRT 1
7ALEV ALEVSHOW TV
8BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET)ATV
9MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
10SURVIVORTV8

20+ ABC1 İLK 10 PROGRAM

2MUCIZE DOKTORFOX
4ESRA EROL'DAATV
6SURVIVORTV8
7BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET)ATV
8REGAIB KANDILITRT 1
9MUCIZE DOKTOR (OZET)FOX
10ATV ANA HABER

---

İlk sonuç Bir Zamanlar Çukurova'dan geldi. Dizi tüm gruplarda zirvede.

---

---

---

ab ve abc1 çok iyi yükselmişiz sonunda, harika . :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Adil Hoca'nın vefatıyla Mucize Doktor 1 küsür reyting artmış ama AB'de sadece 0.21 ile zirveyi kaptırmış oysa tam da zirvelik bölümdü. :( Neyse en azından ENS sistemine göre günün birincisi. :bhr: :A

Alev Alev Total'de de 5'in altına düşmüş. Bu diziye bir anda ne oldu bilmiyorum ama ilk bölümlerdeki o büyü kayboldu gibi maalesef. Üstelik Çiçek-İskender üzerinden yapılan iğrenç imalar da izleyiciyi soğutmaya başladı. Bu gidişle sezon sonunda vedalaşacağız gibi görünüyor.

Akrep kendince direnmeye devam ediyor ama hala Star'daki en zayıf halka. Kendini sağlama alabilmek için bir grupta 4'e çıkabilse iyi olacak.
------

Mucize Doktor’un Twitter’daki fan kitlesi ne kadar ergenmiş bir kez daha anladım. :F “AlNaz’ın barıştığı bölüm reytinglerimiz açıklanmadı bize oyun oynanıyor” diyenler mi dersin, reytinglerin açıklanmamasından FOX’u suçlayanlar mı dersin, yok “MD yüksek aldığı için reytinglerle oynama yapılacakmış” diyenler mi dersin. :F Ciddi ciddi tek bir cihaz var ve o bozuldu zannediyorlar. :F

Biraz seçme tweetler koyayım da siz de gülün. :A

Şimdi de AB ve ABC reytingi aynı geldi diye oynandığını savunuyorlar. :A Arada mantıklı ve objektif yorumlar yapan izleyiciler var ama kitlenin çoğu böyle küçük çocuklardan oluşuyor maalesef. :(

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mucize Doktor’un Twitter’daki fan kitlesi ne kadar ergenmiş bir kez daha anladım. :F “AlNaz’ın barıştığı bölüm reytinglerimiz açıklanmadı bize oyun oynanıyor” diyenler mi dersin, reytinglerin açıklanmamasından FOX’u suçlayanlar mı dersin, yok “MD yüksek aldığı için reytinglerle oynama yapılacakmış” diyenler mi dersin. :F Ciddi ciddi tek bir cihaz var ve o bozuldu zannediyorlar. :F

Biraz seçme tweetler koyayım da siz de gülün. :A

Bazıları birinciydik oynandı diyor oranlarla cidden şaşırıyorum reyting sistemine genel olarak güvenmezsin ben de sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ancak sen yine aynı sistemle rekorlar kırdın geçen sene.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Akrep iyi kötü yükselmiş. Kandil programı sebebiyle tam kendini gösterecek kadar yükselememiş ama buna benzer bir bölüm gelirse haftaya artık Total'de 3'e çıkar ABC'de de 4'e yaklaşır.

Mucize Doktor iyi yükselmiş ama bu işin içinde şaibe var. Hala zirve değiller.

Alev Alev düşmüş. ABC'de de ilk 10'un altında kalmış. Yükseleceğini çok sanmıyorum ama buradan da çok düşmez.

Bir Zamanlar Çukurova geçen haftaki oranlarına yakın gitmiş.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bazıları birinciydik oynandı diyor oranlarla cidden şaşırıyorum reyting sistemine genel olarak güvenmezsin ben de sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ancak sen yine aynı sistemle rekorlar kırdın geçen sene.
Aynen öyle güvenmedikleri sistemde geçen sene 16-17 reyting alırken sesleri çıkmıyordu. :A Allah'ın bücürleri. :F
------

Adil Hoca'nın vefatıyla Mucize Doktor 1 küsür reyting artmış ama AB'de sadece 0.21 ile zirveyi kaptırmış oysa tam da zirvelik bölümdü. :( Neyse en azından ENS sistemine göre günün birincisi. :bhr: :A

Alev Alev Total'de de 5'in altına düşmüş. Bu diziye bir anda ne oldu bilmiyorum ama ilk bölümlerdeki o büyü kayboldu gibi maalesef. Üstelik Çiçek-İskender üzerinden yapılan iğrenç imalar da izleyiciyi soğutmaya başladı. Bu gidişle sezon sonunda vedalaşacağız gibi görünüyor.

Akrep kendince direnmeye devam ediyor ama hala Star'daki en zayıf halka. Kendini sağlama alabilmek için bir grupta 4'e çıkabilse iyi olacak.
------

Şimdi de AB ve ABC reytingi aynı geldi diye oynandığını savunuyorlar. :A Arada mantıklı ve objektif yorumlar yapan izleyiciler var ama kitlenin çoğu böyle küçük çocuklardan oluşuyor maalesef. :(
Tokyo'nun ve Dedikoducu'nun mentionlarında ve canlı yayında falan görüyorum cidden yaşları küçük ve aşırı saçmalıyorlar. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aynen öyle güvenmedikleri sistemde geçen sene 16-17 reyting alırken sesleri çıkmıyordu. :A Allah'ın bücürleri. :F
------

Tokyo'nun ve Dedikoducu'nun mentionlarında ve canlı yayında falan görüyorum cidden yaşları küçük ve aşırı saçmalıyorlar. :A
Sevdiğim diziler için Twitter'da neler yazılmış diye bakmayı seviyorum ama özellikle Menajerimi Ara ve MD fandomları aşırı kanser ediyor. :A Mesela Hekimoğlu'nun da genç bir kitlesi var ama hepsi aklı başında insanlar gibi görünüyor keşke her dizide böyle olsa. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sevdiğim diziler için Twitter'da neler yazılmış diye bakmayı seviyorum ama özellikle Menajerimi Ara ve MD fandomları aşırı kanser ediyor. :A Mesela Hekimoğlu'nun da genç bir kitlesi var ama hepsi aklı başında insanlar gibi görünüyor keşke her dizide böyle olsa. :A
MA fandomun da kanser kitlesi var doğru ama en azından çoğu doğruları söylüyor özellikle senarist konusunda. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat