18 Şubat 2014 Salı Reyting Sonuçları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Küçük Ağa ne ilerlemiş ne gerilemiş tebrikler.Özet ise yardırmış.:F
Kaçak'ın hazin sonu yaklaşıyor.Bence gün değişikliği olacak.
Umut Ab'de yükselmiş gibi.:F @xBUGRAx yazık oldu diziye.:A
Seksenler varım diyor Acun ise çok rezil durumda.4 gün yapmayacaktın bu işi haftasonu devam edecektin.:D
Zeytinlik anlıkalrda 8 aldı günün sonunda 2.5 ümit yok hala.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
tıfıl ağadaki istikrar hiçbir dizide yok geçen haftayla aynı oranlar nerdeyse 13 toto 12 ab .. millet nasıl bir keyif alıyorsa diziden hiç şaşmadan takibe devam :)

Küçük Ağa ne ilerlemiş ne gerilemiş tebrikler.Özet ise yardırmış.:F
Kaçak'ın hazin sonu yaklaşıyor.Bence gün değişikliği olacak.
Umut Ab'de yükselmiş gibi.:F @xBUGRAx yazık oldu diziye.:A
Seksenler varım diyor Acun ise çok rezil durumda.4 gün yapmayacaktın bu işi haftasonu devam edecektin.:D
Zeytinlik anlıkalrda 8 aldı günün sonunda 2.5 ümit yok hala.:F

kpa salıya shura perşembeye gelir dedim halada diyorum kaçak kaçacak yakında kaçak kaçınca kpa salıya gelecek :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
tıfıl ağadaki istikrar hiçbir dizide yok geçen haftayla aynı oranlar nerdeyse 13 toto 12 ab .. millet nasıl bir keyif alıyorsa diziden hiç şaşmadan takibe devam :)

kpa salıya shura perşembeye gelir dedim halada diyorum kaçak kaçacak yakında kaçak kaçınca kpa salıya gelecek :)

Bende aynı düşünüyorum Kara Para Aşk Çarşamba olacak bence çünküm Atv ve Ay yapımın en boş günü o gün kesin Çarşamba ama Kaçak kaçınca boşalan günede kayabilirler belli olmaz.:D
Kurt Seyit gelince daralacak asıl.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bende aynı düşünüyorum Kara Para Aşk Çarşamba olacak bence çünküm Atv ve Ay yapımın en boş günü o gün kesin Çarşamba ama Kaçak kaçınca boşalan günede kayabilirler belli olmaz.:D
Kurt Seyit gelince daralacak asıl.:D

shurayı perşembeye alsalar kpa nereye gelirse gelsin umrumda olmaz shuraya perşem günü yakışır hazır berende ara verecek perşembemiz şenlenir :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
shurayı perşembeye alsalar kpa nereye gelirse gelsin umrumda olmaz shuraya perşem günü yakışır hazır berende ara verecek perşembemiz şenlenir :)

Cuk olurdu aslında ama Aramızda Kalsın var.Dizi 7 alıyor Vadi karşısında olmaz zaten günü belli oldu artık vaz geçme vakti.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Cuk olurdu aslında ama Aramızda Kalsın var.Dizi 7 alıyor Vadi karşısında olmaz zaten günü belli oldu artık vaz geçme vakti.:D

perşembe günü hala 15 reytinglik bir alan boş durumda, aramızda kalsının 7 reytingini çıksan bile 10 reytinglik bir boşluk var bir zamanlar fatmagül 16 reyting alırken vadi 8 reytinglerdeyken diğer dizierinde 5 reytinglik ab si varken, toplamda ilk iki dizinin ab reyting toplamı 25 lerdeydi şimdi vadi 9 ab le aramızda kalsın 7 ab ile gidiyor demekki bir 7 ab lik en azından boşluk var bu yeni gelecek dizi kuvvetli olursa kaliteli olursa ab grubundaki reytingi 8 le başlar diğer iki dizidende alacaklarıyla 16 ab ye kadar rahat çıkar :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
perşembe günü hala 15 reytinglik bir alan boş durumda, aramızda kalsının 7 reytingini çıksan bile 10 reytinglik bir boşluk var bir zamanlar fatmagül 16 reyting alırken vadi 8 reytinglerdeyken diğer dizierinde 5 reytinglik ab si varken, toplamda ilk iki dizinin ab reyting toplamı 25 lerdeydi şimdi vadi 9 ab le aramızda kalsın 7 ab ile gidiyor demekki bir 7 ab lik en azından boşluk var bu yeni gelecek dizi kuvvetli olursa kaliteli olursa ab grubundaki reytingi 8 le başlar diğer iki dizidende alacaklarıyla 16 ab ye kadar rahat çıkar :)

Bunu Star'a anlat birde.:FKanal riske girmek istemez ne kadar çok güvenirse güvensin dizisine:D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Kurt Seyit acaba nasıl başlayacak...Reytinglerini acayip derece de merak ediyorum....
Erler film Küçük Ağanın aldığı oranları gördü.Şimdi Cennet Mahallesi ve Akasya Durağına sardı acaba Akasya Durağı ya da Cennet Mahallesi starda mı olur Kanal d demi?
Büyük ihtimalle bu iki dizi eylülde başlayacak Kanal d de şu anda yayında 13 dizi var 6 sını kaldırsa ki kaldırmaz 7 olur ama Star tv den acun gidecek ve 3 gün boş kalacak timsle çalışmayacağına göre erler filmle çalışabilir hem Akasya durağını yayınlıyor zaten kanal haftasonları:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kurt Seyit acaba nasıl başlayacak...Reytinglerini acayip derece de merak ediyorum....
Erler film Küçük Ağanın aldığı oranları gördü.Şimdi Cennet Mahallesi ve Akasya Durağına sardı acaba Akasya Durağı ya da Cennet Mahallesi starda mı olur Kanal d demi?
Büyük ihtimalle bu iki dizi eylülde başlayacak Kanal d de şu anda yayında 13 dizi var 6 sını kaldırsa ki kaldırmaz 7 olur ama Star tv den acun gidecek ve 3 gün boş kalacak timsle çalışmayacağına göre erler filmle çalışabilir hem Akasya durağını yayınlıyor zaten kanal haftasonları:D

erlerin yaptığı hiçbir çöp ilgimi çekmiyor! tek umudumuz shura .. gelsede izlesek :)

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Küçük Ağa baya baya tuttu düşüş yaşamıyor.Bakalım Kurt Seyit salı günlerine yeni bir soluk getirecek mi? Türk halkı Küçük Ağa izlemeyi bırakmayacak gibi :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Beni AFFET i tebrik ederim oarnları gerçekten harika:)
Bu gün gerçekten boş bir gün Acunu kimse bahane edemez hangi gün yayınlansa bu oranları zaten alıyor...Ciddi bir dizi gelmeli o da Kurt seyt ve şura...
Ben Küçük Ağanın ilerki bölümlerde hala düşeceğine inanıyorum..

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Laa kaç kere bişeyler yazdım yazdım sildim:F:F Nasıl boş ve totoş bi gün bu böyle:F:F Küçük gelin Kanal D'de olsa varya AB'si yıkılırdı kesin:F:F

sMt45

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
342
Puanı
164
Küçük Ağa liderliğini yine koruyor :) Total'de artmış biraz sevindim. BHUV fena gitmemiş ama hala gerilerde. YST iki gruptada 2. olmuş. Kaçağın haline yazık....

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Akasya Durağı büyük ihtimal Kanal D'de başlayacak.. Cennet Mahallesi zaten Show TV'de başlayacak..

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
ya forumda çoğu kişiyi anlamıyorum şu anlıklar geldi geleli yok boşlukta uçmuş boşlukta yükselmiş falan 100 mesaj zaten sadece öyle Allah aşkına izlemeyen izlemez boşlukta olsa bile sizin mantığınızla düşünürsek arkadaşım hoşgeldin 22:30-00:30 arası yayınlanıyo asıl o boşlukta (sizin mantığınıza göre) başlarken 4 ile başlıyo sonra 7-9 ları görüyo süper diyosunuz boşlukçu falan demiyosunuz yapmayın Allah aşkına izlemeyen izlemez bi daha diyorum
YST total 8.86 reyting alarak abde 8.46 alarak müthiş bi yükseliş yaşamış helal acun medya :)