17 Ocak 2021 Pazar Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Adı üstüne nene diyorsun yaşlı bir kadınım ben nasıl döveyim yaa :A :A
------

Haruncumm çok iyi bildin cnm maçla ilgilenen bir fandom değiliz biz :A:A
------

Ana oğulun kavuşmasını izleyeceğim #Hercai @Zeyno45 mendilleri hazırladınmı cnm :T
Ekli dosyayı görüntüle 98086
Evet ya benim nenem alsın eline örgüsünü örsün çayını içsin sinirlendirmeyin nenem :A:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Reyting sonuçları belli oldu!

Survivor 2021 tüm gruplarda zirvede! Programın özellikle ABC1'de yükselişi dikkat çekti.
Show TV'de ekranlara gelen Arıza dizisi bu hafta artış yaşadı. Dizi Total grubunda en çok izlenen dizi oldu.

Kefaret dizisi geçtiğimiz haftaya yakın oranlar alarak kanalını memnun eden oranlar almaya devam etti. Dizi ABC1 grubunda en çok izlenen dizi oldu.

atv'nin sevilen dizisi Hercai, bu hafta oranlarında güzel bir yükseliş yaşadı.

Menajerimi Ara, geçtiğimiz haftaya göre ufak düşüş yaşadı fakat dizi AB grubunda en çok izlenen dizi oldu.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yükseliş yaşayarak tüm gruplarda ilk 10 içerisinde yer aldı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @xemrexxx @xBUGRAx @Klaus @offensive @soo @haluk792 @Veteran @Ahmed @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @Felon @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 ve ilgili herkes

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Menajerimi Ara düşmüş ama hala AB'de 5 bandında. :Z Tam reytingler hoş olmayan seviyelere indi derken tekrar yükselmesi harika ki bu da en baştan beri potansiyelin olduğunu gösteriyor. Bu dizinin elde ettiği şansları pek çok dizi yakalayamıyor o yüzden umarım stalker, Serkan'ın geçmişi derken yine insanı soğutacak konular hafif çeşni olarak kalır ve senaryo böyle tatlı tatlı devam eder. Star'ın şu anda AB ve ABC'de en çok izlenen dizisi olduğu için sezon sonunu görmesi de hiç sürpriz olmaz. :Z

Kefaret eh iştelik gidiyor. Yani kötü değil aslında ama FOX nezdinde öyle vazgeçilemeyecek derecede reytingler de almıyor. Savaşçı yakında kendi gününe dönerse şaşırmayız herhalde.

Yıl 2021 ve hala R*cai 5 küsür reyting alabiliyor başka yorum yok. :rolleyes:

Arıza ve ÇGH2'yi muhtemelen gelecek sezon da pazar akşamı kanallarının yayın akışında göreceğiz. Bu arada yeni yıl arasından önce ÇGH2 Menajerimi Ara'dan daha çok izleniyordu ama senaryo toparlanınca yine bir kısım izleyiciyi ona kaptırmış.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Reytinglere bakınca herkes yerinden memnun gibi duruyor.

Kefaret iyi gidiyor ama Savaşçı için harcayacak gibi duruyor FOX.Bence Sen Çal Kapımı çok bile sürdü ona yol gösterip Cumartesi gününe alsın Savaşçı'yı

Menajerimi Ara iyi gidiyor şuanlık Star'ın en çok izlenen dizisi konumunda sezon finali bile yapabilir totalde biraz yükselirse. :Z

Arıza da iyi gidiyor ama Savaşçı gelirse arıza için iyi olmayabilir.

Hercai iyi gidiyor ben kötü gider diye düşünmüştüm :A en azından ab grubunda :F Maria ile Mustafa gibi olur ab de öyle düşünmüştüm yanılmışım :A.

Çok Güzel Hareketler ab grubunda Menajerimi Ara izleyici kaptırmış çok belli iyi oldu :Z :love1:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Menajerimi Ara'nın haftaya mutlaka düşmesi gerekiyor. O saçma sapan "stalker" olayını bir an önce bitirmeleri gerekiyor. O işten başarı geleceğini hiç düşünmüyorum. Kullanılmamış hikayelere yönelmeli senarist.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Menajerimi Ara AB ve ABC1’de düşmüş ama yine de iyi gidiyor. :Z Tabi senarist faktörünü unutuyorum. :A Ekin Atalar yine batırmazsa (ki açtığı yeni hikayelerle batıracak gibi) sezon sonuna kadar devam eder. Yine de sırf bu kadro için güzel gitmesini istiyorum. :Z

Kefaret Total’de düşmüş ama oranları iyi. Pazar günü neredeyse tüm diziler birbirine yakın alırken Kefaret’in oranlarına kötü demek saçmalık. :A Sezon sonuna kadar böyle gider tabi dokunulmazsa. Ama ben Savaşçı’nın Çarşamba’ya geleceğini düşünüyorum. :A

Arıza tüm gruplarda güzel yükselmiş ama AB’si hala düşük. Total ve ABC’si iyi olduğu sürece sıkıntı yok.

Hercai Pazar gününde de Cuma aldığı oranlarla buluşmuş. Total’de en büyük yükselişi o yaşamış. AB’de de 3’e yaklaşmış. Twitter’da gördüğüm kadarıyla bölüm beğenilmemiş Feraye Şahin giderayak kötü bölüm yazmış haftaya düşerse şaşırmam. :A

Survivor sadece Pazar bu kadar yüksek gidecek anlaşılan. Hafta içi zaten düşük gidiyor. Pazar konsey heyecanı olduğu için her zaman daha iyi gider zaten.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Menajerimi Ara AB ve ABC1’de düşmüş ama yine de iyi gidiyor. :Z Tabi senarist faktörünü unutuyorum. :A Ekin Atalar yine batırmazsa (ki açtığı yeni hikayelerle batıracak gibi) sezon sonuna kadar devam eder. Yine de sırf bu kadro için güzel gitmesini istiyorum. :Z

Kefaret Total’de düşmüş ama oranları iyi. Pazar günü neredeyse tüm diziler birbirine yakın alırken Kefaret’in oranlarına kötü demek saçmalık. :A Sezon sonuna kadar böyle gider tabi dokunulmazsa. Ama ben Savaşçı’nın Çarşamba’ya geleceğini düşünüyorum. :A

Arıza tüm gruplarda güzel yükselmiş ama AB’si hala düşük. Total ve ABC’si iyi olduğu sürece sıkıntı yok.

Hercai Pazar gününde de Cuma aldığı oranlarla buluşmuş. Total’de en büyük yükselişi o yaşamış. AB’de de 3’e yaklaşmış. Twitter’da gördüğüm kadarıyla bölüm beğenilmemiş Feraye Şahin giderayak kötü bölüm yazmış haftaya düşerse şaşırmam. :A

Survivor sadece Pazar bu kadar yüksek gidecek anlaşılan. Hafta içi zaten düşük gidiyor. Pazar konsey heyecanı olduğu için her zaman daha iyi gider zaten.
Ben de öyle düşünüyorum Çarşamba ya geleceğini ama bence Cumartesi olmalı :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Olmasın Cumartesi ben SÇK’dan memnunum. :A Hem senaryo olarak toparladı son bölümüyle hem de oranları kötü değil. :A
FOX senin memnun olup olmana göre hareket etmeyecek yalnız. :A Ünlü TV sayfaları dahil herkes çok emin konuşuyor ama o dizi sezon sonunu göremeyecek çok belli. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
FOX senin memnun olup olmana göre hareket etmeyecek yalnız. :A Ünlü TV sayfaları dahil herkes çok emin konuşuyor ama o dizi sezon sonunu göremeyecek çok belli. :A
Ben onu mu dedim? Herkes SÇK’yı gözden çıkarır diyor ben de “ben memnunum bu halinden” diyorum FOX da bana göre hareket etsin demiyorum.

E oranları Cumartesi için iyi bence o yüzden öyle konuşuyorlar. Bütçesi de çok yüksek değildir yani romcom sonuçta. :A Sezon sonunu görür göremez onu bilmiyorum ama şu süreçte bitmeyeceği kesin o yüzden emin herkes. :A 1’lere düşen Zümrüdüanka’ya bile haftalarca dayandı FOX. :A SÇK da 2’ye düşünce fişi çekilir.