Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Günün sonuçları belli oldu!

Kuruluş Osman TOTAL ve ABC1 gruplarında zirvede yer alırken, AB gurubunda ise 2. sırada yer aldı. Dizi bu hafta TOTAL ve AB gruplarında düşüş yaşarken ABC1 grubunda ise yükseliş yaşadı.

Geçtiğimiz hafta oranlarında büyük düşüş olan Sadakatsiz, bu hafta yükseliş yaşamasını bildi. Tüm gruplarda büyük yükseliş yaşayan dizi AB grubunun zirvesinde yer alırken, TOTAl ve ABC1'de de 2. sırada yer aldı.

Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta oranlarında düşüş yaşayarak TOTAL'de ilk 10 dışında kaldı. AB grubunda 6. sırada olan dizi ABC1'de ise 9. oldu.

FOX'un dün akşam 4. bölümüyle ekrana gelen dizisi Masumiyet, TOTAL'de ufak düşüş yaşarken AB ve ABC1 gruplarında yükseliş yaşadı ve 5 bandında reytingler aldı. TOTAL grubunda 12. olan dizi AB grubunda 5.sırada yer alırken, ABC1 grubunda ise 8. sırada yer aldı.

Benim Adım Melek, bu hafta oranlarında yükseliş yaşamayı başardı. Tüm gruplarda oranlarını yükselten dizi TOTAL'de 13.sırada yer alan dizi, AB'de ise 9. sırada, ABC1'de 12. sırada yer aldı.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Sadakatsiz' beklediğim gibi tek haftalık bir düşüştü, bu hafta yeniden atağa kalkmış ve AB grubunda 3 reytinge yakın bir yükseliş yaşamış. Bölümler güzel olunca reytinglere yansıyor, umarım çizgisini bozmadan böyle devam eder ve severek izleriz hep...

'Masumiyet' oranları beni şaşırtıyor, şimdiye +7 bandı bekliyordum ben. Tanıtımları ilgi çekici, epey konuşuluyor, senaryo da ilgi çekici. Yani oranları beklenenin altında maalesef. Sezon sonuna doğru iyice düşmez umarım.

Çarşamba izleyici kitlesi oturdu, umarım Kırmızı Kamyon çarşambaya gelmez. Salı gününe alınmalı diye düşünüyorum.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,000
Puanı
310
Masumiyet ve DEK birbirini yiyor, yapacak bir şey yok. Bir yandan BAM total ve abc'de 4'ü geçmiş bu ikiliyi paçalarından yakalıyor...

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Sadakatsiz geçen haftaki kaybını geri kazanmış. Şu tanıtım işlerine biraz daha ağırlık verseler tüm gruplarda lider olurlar.

Masumiyet ve DEK birbirleri ile mücadele etmeye devam ediyor. İki dizi Sadakatsiz'den bir şey çalamıyor gibi. Ellerindekini de vermezlerse sezon sonuna kadar böyle devam ederler.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

Dediğim gibi Sadakatsiz'im her grupta 10+ almış. :love1: @Emre Ozansoy

Şaka maka Sadakatsiz geçen haftaki düşüşün ardından aşırı iyi yükselmiş. Hele AB'de neredeyse 3 reyting birden yükselebilmiş.

Doğduğun Ev Kaderindir çok minik düşüşler yaşamış tüm gruplarda.

Kuruluş'da hafif düşüşler yaşamış.

Masumiyet beklentilerin altında yine ne yazık ki. Total'de düşmüş. :(

Benim Adım Melek'e tebrikler. Çok güzel yükselişler yaşamış. Total ve ABC'de 4+ almış, AB'de de neredeyse 4+ alacakmış.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Sadakatsiz, dün güzel bölümdü. Gone Girl benzeri bir senaryoya bağlayacağı heyecanlı bölümler geliyor artık sanırım. :Z
Masumiyet totalde nasıl bu reytingi alıyor, anlamıyorum. Dizi izleniyor, konuşuluyor ama reyting beklenen seviyede değil. Öyle sadece ergenlere, gençlere hitap eden bir dizi de değil, bu durum mantıksız geliyor bana. Neyse yükselir umarım, kötü olmasa da yeterli seviyede değil hala.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yok anam yok yeni diziyle çarşambaya heyecan gelir dedik o da pek bir şey yapamadı. Yeni umudumuz perşembenin karışması artık. Bir Zamanlar Kıbrıs ve sonradan değişmezse Camdaki Kız dengeleri fena bozar çünkü. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İhaneti giymişsin, çok da yakışmığğğş. :A
Sadakatsiz'e netten devam. :A Durgun bölümlerden dolayı hevesim kalmadı pek ama dün akşamki bölüm iyiymiş, izlemek için heyecanlandım. :A Masumiyet şu sıralar çok daha fazla sarıyor. O karmaşıklığı çözmeye çalışmak çok güzel oluyor. :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: kerem and 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Yok anam yok yeni diziyle çarşambaya heyecan gelir dedik o da pek bir şey yapamadı. Yeni umudumuz perşembenin karışması artık. Bir Zamanlar Kıbrıs ve sonradan değişmezse Camdaki Kız dengeleri fena bozar çünkü. :A
Sadakatsiz'in düşmesini bekliyorsan daha çok beklersin canım. Cart kaba kağıt. :A
------

Sadakatsiz'e netten devam. :A Durgun bölümlerden dolayı hevesim kalmadı pek ama dün akşamki bölüm iyiymiş, izlemek için heyecanlandım. :A Masumiyet şu sıralar çok daha fazla sarıyor. O karmaşıklığı çözmeye çalışmak çok güzel oluyor. :A
Sırma Yanık dizileriyle dalga geçen de sendin hemde... Ne iş? :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sadakatsiz'in düşmesini bekliyorsan daha çok beklersin canım. Cart kaba kağıt. :A
------

Düşmesini bekliyorum mu dedim sadece yeni dizi Teşkilat gibi günün dengesini değiştiremedi o yüzden hala sıkıcı. :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
İzlediğim 3 diziyi aynı güne koyduran kader utansın :A

Sadakatsiz :oley:

Masumiyet 💪

Doğduğun Ev Kaderindir o kadar saçmalamaya çok bile izlenmiş, sıktı artık Mehdi 😡

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Kuruluş aynı reytinglerle devam ediyor ama dizi geçen sezon aldığı reytinglere çok zor yaklaşıyor artık.

Sadakatsiz çok iyi bir yükseliş resmen kaybettiği reytingi bir hafta'da geri almış

DEK ve Masumiyet böyle gidecekler ama Masumiyete bu kadro ile bu reyting yeter mi bilemiyorum.

BAM güzel yükselmiş Total'de yaklaşmış diğer iki diziye bakalım gelecek hafta maç nasıl etkileyecek.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
------

Sorma kendisinden bu kadar iyi iş çıkacağını beklemezdim. :A Sonlara doğru diğer dizilerindeki gibi saçmalamazsa en iyi işi olur Masumiyet. :A