Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    20

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Orası öyle ama bu kadının nereden geldiği bilinmeyen torpiline sinirim. :A

Ay Ezo da sen de patla e mi. :A Sevdiğim kadından soğutuyorsun. :A
Torpil mi değil mi bilmem ama sektörde zaten belli başlı senaristler var biri olmayınca diğerine veriyorlar senaryoyu. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gerçi sıkıntı yok totalde azcık fark yemişiz 1-2 bölüme geçeriz totalde :A Ab'de falan farkı atmışız yine :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Şşşşş... Sakın tek bir kelime daha etme...

Mc-Serhat.jpg

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mucize Doktorcuların kendinden emin konuşması sinrimi bozuyordu. İyi bir ders oldu :A Yeni Hayat'a üzüldüm belki de zaten iyi almayan bir yaz dizisi için perşembeye koyulmamalıydı ama yine de bu deneyen birileri oldu. Masterchef hâlâ iyi durumda.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
'Mucize Doktor' oranları şaşırtmadı, yarı yarıya reytingleri düşmüş resmen. Tam da beklediğim gibi oranlar almış. Günün kaybeden yapımı olmuş maalesef.

'Bir Zamanlar Çukurova' geçen sezon oranlarına yakın başlamış. Hatta geçen sezon açılışına göre AB grubu daha iyi açmış, TOTAL'i de gayet iyi. Yani düşük açmamış, yakında çift rakamlara ulaşır.
Çukurova beni şaşırttı geçen sene ilk bölümüne göre yakın oranlar .

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
mucize doktorcular olarak gerçek neyse onu konuşuruz...masteri bile geçmiş..

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Mucize Doktorcuların kendinden emin konuşması sinrimi bozuyordu. İyi bir ders oldu :A Yeni Hayat'a üzüldüm belki de zaten iyi almayan bir yaz dizisi için perşembeye koyulmamalıydı ama yine de bu deneyen birileri oldu. Masterchef hâlâ iyi durumda.
Zaten diğer diziler gibi düşüş yaşayacağı belliydi ders derken? Bu haliyle bile çoğu diziden fazla izleniyor.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
mucize doktorcular olarak gerçek neyse onu konuşuruz...masteri bile geçmiş..
''Master'i bile'' derken? Geçen sezonun açık ara en çok izlenen dizisi, +20 rakamı görmüş dizi. Bu dizi geçmeyecek de yarışmayı hangi dizi geçecek? :D MasterChef mükemmel iş çıkarıyor, orası ayrı durum ama gün birincisi yapımların özellikle geçen sezon haftalık en çok izlenen dizinin geçmesi de sürpriz olmamalı kimseye.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
masterı çukur bile yendi tv 8ın yanı bugun işi dahada zor olacak arka sokaklar var hercai ramo . mucize doktor çukur tv 8 i geçti salı akşamlarıda atvde edo var...tv8 in işi dahada zor olcak .tv 8 de başarılı bir kanal

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Zaten diğer diziler gibi düşüş yaşayacağı belliydi ders derken? Bu haliyle bile çoğu diziden fazla izleniyor.
Evet belliydi ben birincilik konusunda diyorum rakibine ikinci olmaya hazırlan gibi çok peşin konuştu çoğu kişi sosyal medyada yoksa iki diziyi de izlemiyorum özellikle Çukurova hakkında hiç bilgim yok. Aynısını Kuruluş Osman da yaşasa çok güzel olacak.