17 Ekim 2021 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Teşkilat | TRT 1

Oy: 3 15.0%
  • Yargı | Kanal D

Oy: 13 65.0%
  • Yalancılar ve Mumları | FOX

Oy: 3 15.0%
  • MasterChef Türkiye | TV8

Oy: 2 10.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 1 5.0%
  • TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Oy: 2 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.110265

Teşkilat tüm gruplarda zirvede!

screenshot-1-eMMI.jpg

reyting-son-2-jpg.110158

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yalancılar ve Mumları'nı 22.15'te bitirip peşine EHHŞ'nin tekrarını koymuşlar. :eek: Yani ne PT'ye yaymışlar ne de peşine kendi tekrarını vermişler. Önemsiz gibi görünüyor ama bence şimdiden ipinin çekildiğini gösteren bir detay çünkü kanallar bitireceği dizilerin tekrarlarını vermeyi keser. Yarın kötü reytingler ve peşinden 5. bölümde final haberini alırız artık.

• Güldürdün
Reactions: cookies

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,528
Puanı
1,060
Yalancılar ve Mumları oranları tam beklediğim gibi gelmiş. Bölüm süreleri çok kısa buna rağmen özetsiz giriyor yayına ve 10'da bitiyor, ardından tekrarı verileceğine tutmuş dizinin tekrarı veriliyor, kanal yükselmemesi için elinden geleni yaptı, iki haftaya biter ve yerine Elbet Bir Gün gelir kesin.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün hem Mevlidi Kandili'ydi hem de FB & TS derbisi vardı, reytinglerde düşüş yaşanmış gördüğümüz üzere.

'Yargı' TOTAL'de düşmüş, AB ve ABC1'de yükselişini sürdürmüş. +8 reytingi de görmüş sonunda, kocaman tebrikler. Haftaya yükselişini sürdürecektir. :Z

'Yalancı ve Mumları' için final haberini yakında duyarız, kadroya çok yazık oldu. Ek olarak ilk tanıtım ve ilk bölüm karışık ve istenen düzeyde değildi, ne diyelim...

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Dün hem Mevlidi Kandili'ydi hem de FB & TS derbisi vardı, reytinglerde düşüş yaşanmış gördüğümüz üzere.

'Yargı' TOTAL'de düşmüş, AB ve ABC1'de yükselişini sürdürmüş. +8 reytingi de görmüş sonunda, kocaman tebrikler. Haftaya yükselişini sürdürecektir. :Z

'Yalancı ve Mumları' için final haberini yakında duyarız, kadroya çok yazık oldu. Ek olarak ilk tanıtım ve ilk bölüm karışık ve istenen düzeyde değildi, ne diyelim...
Ona düşüş mü nedir :A :Z :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yargının alabilceği max seviye bu sanırım daha artmıyor ama yeterli :bhr:

Teşkilatı bu sezon nasıl izliyolar ya bildiğin propaganda gibi olmuş :(

Aybegüm

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
14
Yargı şuanlık çok iyi gidiyor tvde gördüğüm ilk bölümünden beri ilgimi çekiyor, yalancılar ve mumlarının yıllaar önce kore versiyonunu izlemiştim çok başarılıydı tr versiyonunu sadece fragmanlardan takip ediyorum ;D