17 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

ahh istanbulll ahh yaktın be sen beni....,anlıklarda o ses düşüşünü sürdürmekte ve kaçak zirveye yaklaşmakta....

birde bi bakmışız o ses tns de daha düşüp ab de zirveyi çalıkuşuna meanet ediyormuş😱

Bu bölüme kaçak'ın aldığı reytingler çok düşük nede olsa gürkan uygun ve begüm birgören gezi eylemlerinin ele başları.

ahh istanbulll ahh yaktın be sen beni....,anlıklarda o ses düşüşünü sürdürmekte ve kaçak zirveye yaklaşmakta....

birde bi bakmışız o ses tns de daha düşüp ab de zirveyi çalıkuşuna meanet ediyormuş😱
Bence SBT ile TNS arasında fazla benzer Oran'lar bekleme. Yüksek alır yine O Ses Türkiye bence. :) :)

Bence SBT ile TNS arasında fazla benzer Oran'lar bekleme. Yüksek alır yine O Ses Türkiye bence. :) :)

Bende senin gibi düşünüyorum.fakat böyle düşünmek istiyorum bu bir rüya olmalı acunun devri kapanmalı... x factor devri başlamalı....

Yalnız sitenin yöneticisi gibi hissettim bir an kendimi. :F

Sen sitenin değil reyting şirketlerinin müdürüsün dediğin reytingler nerden çıkcak yoksa ya....oranı oranına...:A @denizz19

Ertan özünde çok iyi biri diyenler:)

ba049c5bcccb253db108f98a308f6fcb.jpg

22:15 - 22:30 #sbt #reyting'leri 1) ATV: 7.61 2) SHOW: 6.72 3) STAR: 6.66 4) TRT1: 4.97 5) SMNYL TV: 4.35

Kaçak süper bir bölüm özetli ve tam saatinde başlaması reytinglere de yaramış gibi gözüküyor maşallah diyelim. :D

O ses çok düşük gidiyor bugün helal olsun kaçağa zirvede gidiyor bu arada 22.30 22.45 arası reklamlı olacak. :D