17 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

Sağ Salim reklam 00:15.

vay ibo vay vurulduktan sonra adama bi haller oldu bu adam değilmiydi kurtlar vadisi hastası bu adam değilmiydi vadide rol almak isteyen vay be

Evet anladım onu da iki başrol güzel o yüzden kestiremedim.

Bu arada vicdan'ın 3. Bölüm fragmanı baya bi iddialı, acaba yarın bi göz ucuyla baksam mı?
3.bölüm fragmanı Kanal D'nin sitesinde 284.000 kişi tarafından izlenmiş. Dediğin gibi tekrarı da iyi gitti. Bir umut var mı sanki?

@takas şimdi buna ne cevap vercek acaba

vay ibo vay vurulduktan sonra adama bi haller oldu bu adam değilmiydi kurtlar vadisi hastası bu adam değilmiydi vadide rol almak isteyen vay be
Ahanda cevabı vermiş, kaçakı unutmuş birden

3.bölüm fragmanı Kanal D'nin sitesinde 284.000 kişi tarafından izlenmiş. Dediğin gibi tekrarı da iyi gitti. Bir umut var mı sanki?
Ama fragmanı cidden hoşuma gitti, yarın ilk 15 dk'ya bakıcam beğenirsem kapılır giderim zaten sonuna kadar

Ama fragmanı cidden hoşuma gitti, yarın ilk 15 dk'ya bakıcam beğenirsem kapılır giderim zaten sonuna kadar
My olmasa bir ihtimal ben de bakardım. Umarım iyi gider. İzle de reyting getir diziye.

@takas şimdi buna ne cevap vercek acaba

Ahanda cevabı vermiş, kaçakı unutmuş birden
kaçakı çok seviyorum beğenerek hiç kaçırmadan izliyorum neden mi
vadiden araklama şeyler var mematisi var daha ne olsun
hee bi de vadi varken benim için diğer diziler falan teferruattır onu da söylim
10 bölümlük yada 1-2 senelik dizileri 11 yıllık efsanenin yanına mı koyacaz Allah aşkına bizim çocukluğumuz ve gençliğimizin dizisi kurtlar vadisidir

00:00 - 00:15 #sbt #reyting'leri 1) KANALD: 6.25 2) FOX: 3.36 3) SHOW: 2.73

Karagul cok basarili onu karistirmayalim lutfen
beni azçok tanıyorsun cuma reyting sonuçları bölümünde yorumlarıma bak Karagül'ün başarısını inkar etmediğimi göreceksin.şuda gerçekki ağalı konaklı diziler bu reyting sistemine göre para ediyor.

sağ salim uçuyo vay arkadaş

O diziye bu saatten sonra kimse fayda getiremez ama bakalım.
Yarın da yükselmezse kaldırsınlar gitsin.
Müstahak Kanal D'ye 2 grupta da 4 alan A.Ş.K.'ı beğenmezsen, elindekilerle yetinmeyi bilmezsen, sonuçlarına katlanacaksın.

Bu dizilere lafımız yok ama arada da fark olsun be kardeşim.

aynen

sabah bir sürü ıvır zıvır pembe dizi var izleyen varki yayınlanıyor diyip geçebiliyoruz ama bir küçük gelinin gün birincisi olup 12 reytinglere kadar çıkması bu millete küfretmekle eşdeğer bence

Biraz daha yazaymışsın da roman olaymış.

arkadaşlar bence de kayıp total 8 ab 11 almalı
yalan dünya total 6 ab 14 almalı üstüne aramızda kalsın perşembeleri lider olmalı ama olmuyor işte reyting sistemi naparsınız