17-23 Haziran 2019 | Fav10 Haftanın Üyeleri

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Aaa olur tabi :A Ne yaparsın nereden gelirsin nereye gidersin öz geçmiş :A :A :A
İstanbul'dan katılıyorum Adana'ya giderim + Adana'lıyım gün boyu bilgisayarda vakit geçirmeyi severim 8'den sonra dizi time hafta içi her günü dizim vardır dizilerin tekrarını 10 kere izlesem bile sıkılmam
(Öz geçmiş dedin ama geçmişimi çok hatırlamıyorum :A)

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İstanbul'dan katılıyorum Adana'ya giderim + Adana'lıyım gün boyu bilgisayarda vakit geçirmeyi severim 8'den sonra dizi time hafta içi her günü dizim vardır dizilerin tekrarını 10 kere izlesem bile sıkılmam
(Öz geçmiş dedin ama geçmişimi çok hatırlamıyorum :A)
Ohaaa her gün dizimi izlenir bee :eek::eek::eek: Ecünnü dizileri izliyorsundur avatardan belli :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hadi sen tanıt bakalım kendini:A
Ben forumun sincabıyım :F Tanıştıma memnun oldum :A :A :A
maxresdefault.jpg

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Yabancı diziler izle biz forumda etkinlik gibi birlikte izliyoruz :A :A :A

Kışın desen anlarımda yazın dizimi var Kimse Bilmez ve Tatlı Yalanım dısında izlemiyorum şuan onları izliyorsan yeter :F
Yazın dizi bol şuan Canevim,Kimse Bilmez,Afili Aşk,Benim Tatlı Yalanım,Her Yerde Sen ben aslında müzikleri için izliyorum bunları :D

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yazın dizi bol şuan Canevim,Kimse Bilmez,Afili Aşk,Benim Tatlı Yalanım,Her Yerde Sen ben aslında müzikleri için izliyorum bunları :D
Ne yayınlanıyorsa izliyorsun normal ayoll :A :A :A

Seçici ol ecünnü dizilerinden arın o bahsettim iki dizi dısındakıler fazlalık mesala :F