kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Çukur totelde eriyor ayrıca diğer gruplarda hızla düşüyor sağlam rakibi olsa o gruplarda gitmişti :A Daha ilk sezondan böyle oldu senaryoya bir hamle lazım :A @S.G.A.T. @kerem @xemrexxx @Forumdash @MasacRE- @turkuazz @ömer karataş

Aaa Sözde gayet iyi gidiyor onuda atlamamak lazım @Yiğitt @eskici :A :A :A
Son bölümlerde senaryoda tekrara düştüğü için bu hale geleceğini tahmin ediyordum. Boşuna Haziran'da güzel bir finalle bitirsinler demedik mi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son bölümlerde senaryoda tekrara düştüğü için bu hale geleceğini tahmin ediyordum. Boşuna Haziran'da güzel bir finalle bitirsinler demedik mi. :A
Aaa 2.sezon mutlaka olmalı bence ne olursa olsun :A Ama bunlar 3.sezondan da bahsediyordu onu bende istemem şimdiden senaryo bocaladı :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Aaa 2.sezon mutlaka olmalı bence ne olursa olsun :A Ama bunlar 3.sezondan da bahsediyordu onu bende istemem şimdiden senaryo bocaladı :A :A :A
Artık pek heyecanlanamıyorum. Ay Yapım bu aralar saçmalıyor. UTC'nin de bugünkü bölümü çöptü resmen. Bildiğin fiyasko. :A

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Artık pek heyecanlanamıyorum. Ay Yapım bu aralar saçmalıyor. UTC'nin de bugünkü bölümü çöptü resmen. Resmen fiyasko..
Aaa güzel bu yorumunu @Harunnn60 efendi görsün ayoll :A :A :A

Sevsekte eleştirmek lazım :F Vartolu için izliyorum şuan Çukuru zaten yoksa Yamacın ne yaptığıyla son 2-3 bölümdür hiç ilgilenmiyorum hele son 2 bölüm Sultanı çıkardılar başımıza bölümler onunla geçiyor :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Aaa güzel bu yorumunu @Harunnn60 efendi görsün ayoll :A :A :A

Sevsekte eleştirmek lazım :F Vartolu için izliyorum şuan Çukuru zaten yoksa Yamacın ne yaptığıyla son 2-3 bölümdür hiç ilgilenmiyorum hele son 2 bölüm Sultanı çıkardılar başımıza bölümler onunla geçiyor :F
@Harunnn60'un kendisi öyle bir yorum yaptı zaten. :A

Bölüm olsun diye araya saçma sapan klasik şeyler sıkıştırıyorlar işte. Çukur ve UTC şimdilik bende out. :A

Kadın ve Avlu in. :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bölüm olsun diye araya saçma sapan klasik şeyler sıkıştırıyorlar işte. Çukur ve UTC şimdilik bende out. :A

@Harunnn60 ın zaten Türk dizileriyle ne işi olur Twd e dönsün vlla Annesine söyleyecem onu oda Twd hayranıdır :A :A :A

Kadın neyse ama Avlu ses getirmedi iç karartıcıda bir dizi boş ver bence onuda :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
@Harunnn60 ın zaten Türk dizileriyle ne işi olur Twd e dönsün vlla Annesine söyleyecem onu oda Twd hayranıdır :A :A :A

Kadın neyse ama Avlu ses getirmedi iç karartıcıda bir dizi boş ver bence onuda :F
@Harunnn60'um hep kaliteli işler zaten, ondan şüphem yok. :bhr:

Avlu baya ses getirdi diye biliyorum sosyal medyada baya konuşulmuş, en azından Fatih'ten daha çok konuşulduğu kesin. :Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Dünden beri sinirliyim utc'ye valla bunların yüznden 3.5 saatim boşa gitti. :A @Çiğdem-

Annem soruyor hadi zombileri izleyelim diye :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Reytinglere henüz bakmadım ama sen tüm gücünü kullan forumda konusunun açılmasını engellemeye devam et gün bitmek üzere @Yiğitt :A :A :A