16 Mart 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Harika
  • Beğendim
Reactions: Özgür and cookies
TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE... DALGA DALGA DALGA DALGA DALGALANIYOR....

Adsız.jpg

Yasak Elma'ya helal olsun. Gittikçe reytinglerini artırıyor. 10 reytinge dayandı neredeyse. :D

• Beğendim
Reactions: cookies
Çukur oranlarını yükseltmeyi başarmış ama AB diziye küstü sanırım. Sığ gibi ilerleyen senaryo ve filler bölümler sağolsun. Neyse buna da şükür. Günün en çok izlenen dizisiyiz hala. :Z

Yasak Elma uçmuş. Medyapım olunca şaşırmıyorum tabii. :A

Çukur oranlarını yükseltmeyi başarmış ama AB diziye küstü sanırım. Sığ gibi ilerleyen filler bölümler sağolsun. Neyse buna da şükür. Günün en çok izlenen dizisiyiz hala. :Z

Sadece totalde zirvedesiniz, üç grubu da baz almak lazım. Ayrıca finansal açıdan AB daha önemli. Orda da çukur, yasak elmanın özetini bile zor geçmiş -0,25 reyting fark var- :A
Yani kısacası günün kazananı yasak elma :bhr:

• Harika
Reactions: cookies
Çukur oranlarını yükseltmeyi başarmış ama AB diziye küstü sanırım. Sığ gibi ilerleyen senaryo ve filler bölümler sağolsun. Neyse buna da şükür. Günün en çok izlenen dizisiyiz hala. :Z

Hayal mi görüyorsun sen :A

ÇUKUR GÜNÜN EN ÇOK İZLENEN DİZİSİ OLMUŞ. TEBRİKLER. :Z

TOTAL izleyici sayısını verir, AB TOTAL'in bir parçasıdır bunu unutmayalım. :A

• Sinir Bozucu
  • Beğendim
Reactions: cookies and kerem
Sadece totalde zirvedesiniz, üç grubu da baz almak lazım. Ayrıca finansal açıdan AB daha önemli. Orda da çukur, yasak elmanın özetini bile zor geçmiş -0,25 reyting fark var- :A
Yani kısacası günün kazananı yasak elma :bhr:
Total diğer iki grubu kapsıyor zaten, adı üstüne totalde günün kazananı Çukur olmuş. Yasak Elma bizden sonra geliyor. :A