16 Mart 2020 Pazartesi ABD Reytingleri

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Onlar da İngiltere'den uyarlamış. :A:A Sağol canım aslında Arapça kökenli uygun olmadı. :F
Sizinki Amerikan versiyonu sanıyordum, tamam pardon o halde. :A

Olsun ya bak kelime kökenlerine kadar biliyorsun, daha ne :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu adam, hafif kafadan kırık. :A Hiçte bile öyle değil mesele Z Natıon vardı, şimdi neredeee???

Ekli dosyayı görüntüle 76393

Hepsini senden aldım TWD, AHS, FX. :A
Bu korkaği tanıyorum be:F
Ona başlamayı düşünüyorum Corona tatilinde. :F
Olabilir başla. Eşcinsellik+gençlik sorunu filan. PPLyi ekmeksiz götüren sen bunu da kütür kütür götürürsün:A Tabi müzikal olması en cazip yeri bence. Sen gene de oraya odaklan:A
Bu zombie kim bee:F

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bu korkaği tanıyorum be:F

Olabilir başla. Eşcinsellik+gençlik sorunu filan. PPLyi ekmeksiz götüren sen bunu da kütür kütür götürürsün:A Tabi müzikal olması en cazip yeri bence. Sen gene de oraya odaklan:A

Bu zombie kim bee:F
İşte bu korkağın şu an sevişme sahnesi bile var. :F Epey açıldı, diğer dinci adam ölürse kesin ve kesin yeni liderimiz bu olur. :A

Yaaa PLL'yi bir ergen dizisi diye indirgemeni fark ettim, yakışmadı. :A PLL'de cinayet, vahşet içerikli sahneler de vardı. Ah ahhh çok özledim bir daha başlayasım var.. (3. olacak :/) Malum spinn-off'u yayından kaldırıldı. :(

Sen kaçıncı sezonda kaldın? Bu fısıldayanların başı işte. Zombi değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Yok ABD versiyonunu uyarladılar. :A Mucize Doktur'u ABD değil Kore versiyonundan uyarladılardı. :A

İyi havaya soktun. :bhr: :A
Koyduğun "da" bağlacını fark etmedim, "onlar" diye okuyunca İngiliz sandım sizinkini. Cümlelerin tam bir Türkçe şöleni, kendimi kaybediyorum. :A Yalnız bir ek bilgi vereyim ikisi de farklı diyorlar ABD-İngliz için.

Gerçekler canım... Çok hor görüldük şimdi dayanışma zamanı. :A

• Harika
Reactions: xBUGRAx

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İşte bu korkağın şu an sevişme sahnesi bile var. :F Epey açıldı, diğer dinci adam ölürse kesin ve kesin yeni liderimiz bu olur. :A

Yaaa PLL'yi bir ergen dizisi diye indirgemeni fark ettim, yakışmadı. :A PLL'de de cinayet, vahşet içerikli sahneler de vardı. Ah ahhh çok özledim bir daha başlayasım var.. (3. olacak :/) Malum spinn-off'u yayından kaldırıldı. :(

Sen kaçıncı sezonda kaldın? Bu fısıldayanların başı işte. Zombi değil. :A
Iyyyy onun sevişmesi bile var :F

Ergen demek isteseydim derdim. İki diziyi kıyas yaptiğim için demedim :A O zaman Glee'de ergen dizisi derdin :F

Rick ölünce bıraktim ben. Fİlmi çıksın da izleyeyim :Z

• Güldürdün

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Iyyyy onun sevişmesi bile var :F

Ergen demek isteseydim derdim. İki diziyi kıyas yaptiğim için demedim :A O zaman Glee'de ergen dizisi derdin :F

Rick ölünce bıraktim ben. Fİlmi çıksın da izleyeyim :Z
@xemrexxx sürekli gif paylaşıyordu Glee'den, tam bir ergen dizisi gibi duruyordu valla. :A

Bence bu sezonu dişini sıkıp izle, yeni sezonda Rick dönecek. İçimden bir ses öyle diyor, finali Rick ile yapacağız. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@xemrexxx sürekli gif paylaşıyordu Glee'den, tam bir ergen dizisi gibi duruyordu valla. :A

Bence bu sezonu dişini sıkıp izle, yeni sezonda Rick dönecek. İçimden bir ses öyle diyor, finali Rick ile yapacağız. :A
Sen glee'ye ergen dizisi diyemezsin taam mı :F Glee bambaşka birşey. Efsanedir:A Başla başla SPN gibi bitmese de izlerdim hala :Z

Yok ya reis gelsin o bölümü izlerim ancak:A

• Üzücü

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Sen glee'ye ergen dizisi diyemezsin taam mı :F Glee bambaşka birşey. Efsanedir:A Başla başla SPN gibi bitmese de izlerdim hala :Z

Yok ya reis gelsin o bölümü izlerim ancak:A
Tamam öyle olsun yetişkin dizisi diye düzeltiyorum, seni mi kırcam. :A SPN başıma bela oldu zaten @Çiğdem ablam olsa şimdi oklavayı vura vura devam et derdi. :A

Ben sana anlatırım öncesini o zaman. :D

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tamam öyle olsun yetişkin dizisi diye düzeltiyorum, seni mi kırcam. :A SPN başıma bela oldu zaten @Çiğdem ablam olsa şimdi oklavayı vura vura devam et derdi. :A

Ben sana anlatırım öncesini o zaman. :D
Bıraktın dimi spn:( Offf bacımm gel daa gell :T

Takıldıgım yerlerin cevabını alırım :A İnş son bölümde gelir de sezonu izlemek zorunda kalmam:A

• Üzücü

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061

ETTx3LtXQAAuBHR.jpeg

• Güldürdün