Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    25

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bana diyorsan dün yorum konusunda eleştirmiştim bakmadan konuşmayalım. Hangi dizi olursa olsun o süreye tepki gösteririm merak etme. :A Ayrıca ben sürenin yanı sıra reklamsızlığa da tepki göstermiştim KO bölüm ortasında yarım saat reklam verdi. :A
Hemen üstüne alınmışsın, olması gerektiği gibi. :A Baya eleştirmişsin çok ağır olmuş, düşür biraz eleştirinin dozunu. :A

Bölüm ortası dediğin benim tanıdığım Acun ve TV8, 23:00'dan önce reklam falan vermemiştir. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Hemen üstüne alınmışsın, olması gerektiği gibi. :A Baya eleştirmişsin çok ağır olmuş, düşür biraz eleştirinin dozunu. :A

Bölüm ortası dediğin benim tanıdığım Acun ve TV8, 23:00'dan önce reklam falan vermemiştir. :A
Çünkü Masumlar'ın süresi konusunda en sert eleştiriyi yapanlardan biri (hatta belki de tek kişi) benim zaten anlaşıldığı için isim verebilirsin yani. :A Ayrıca bölüm uzundu ve süresi hissediliyordu ama en azından gerçekte olmayan bir aşk hikayesi için uzun ve sıkıcı sahneler yazılmadığı için eleştiri dozunun düşük olması da normal. :A

Ayrıca 22.45-23.15 arası reklamlı gitti TV8 temsilcimiz @Hazem de teyit edebilir. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu izleyici cidden tuhaf Arka Sokaklar dünkü bölüm iyi değildi izleyici kitlesi ve kanalın gece yarısı taktiği korumuş olsa gerek. Ramo izleyici beğeniyor düşüyor. Kırmızı Oda hakkında en olumsuz yorumları bu hafta aldım o da yükseldi herhalde reklam azlığı ve süre uzunluğu ve Meliha karakteri etkisi ile.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Çünkü Masumlar'ın süresi konusunda en sert eleştiriyi yapanlardan biri (hatta belki de tek kişi) benim zaten anlaşıldığı için isim verebilirsin yani. :A Ayrıca bölüm uzundu ve süresi hissediliyordu ama en azından gerçekte olmayan bir aşk hikayesi için uzun ve sıkıcı sahneler yazılmadığı için eleştiri dozunun düşük olması da normal. :A

Ayrıca 22.45-23.15 arası reklamsız gitti TV8 temsilcimiz @Hazem de teyit edebilir. :A
22.45 - 23.15 arası reklamsız mı gitti? (b)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Kırmızı Oda 11+ almış beklemiyordum tebrikler. :Z

Babil de bölümler harika, seyircide sevmiş belli, biraz daha artarsa yıl sonuna kadar gitmesini isterim.

Ramo en çok etkilenen olmuş, Çocukluk ile kitleleri bile bir değil oysa ki. Nazara geldi dizi. AB grubunu 3'e sabitlerse tehlike yok umarım düzelir.

Çocukluk'un bu oranlardan fazlasını alacağını pek sanmıyorum, bu ayarda gider gelir.

Hercai yükselerek kendini garantiye alıyor, yükseliş çok olmasa da ATV bir süre daha dokunmaz.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24