Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    25

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Masumlar Apartmanı’nı uzun süresi sebebiyetiyle eleştirenlerden benzer yorumlar ve eleştiriler bekliyorum ama göremiyorum. :A

(2 saat, 53 dakika, 56 saniye)
Bana diyorsan dün yorum konusunda eleştirmiştim bakmadan konuşmayalım. Hangi dizi olursa olsun o süreye tepki gösteririm merak etme. :A Ayrıca ben sürenin yanı sıra reklamsızlığa da tepki göstermiştim KO bölüm ortasında yarım saat reklam verdi. :A
Herkes ikinci bir Mucize Doktor mu bekliyordu. :eek: Kim o herkes. :A Ben niye göremedim ve bu diziden MD etkisi beklemek saçma olur. :A
Herkes dediğim genel olarak öyle bir beklenti vardı okuduğum yorumlarda vs. Başlamadan önce sen bu dizinin 5 almasını mı bekliyordun yani. :A

Valla otizmli doktor gibi ters köşe bir konu tutuyorsa bu klasik ve tam Türk izleyicisinin ağzına layık işin de ortalığı silip süpürmesi lazımdı ama izleyiciyi Kırmızı Oda'ya kaptırdıkları için 5 reytingle idare edecekler artık. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Çocukluk yükselmiş ama artık Beren Gökyıldız ve benzer konulu dizileri tutmamalı. Başka çocuk oyuncu mu yok? Devamlı aynı tarz projeler ve aynı karakter..

Kırmızı Oda'da sadece Meliha'yı internetden takip ediyordum. Onun hikayesi de dün bitti. Ama kitapa bakarsak, kızının hikayesi ile yeniden Melihaya dönüş yapılacak irelide..

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Çocukluk yükselmiş ama artık Beren Gökyıldız ve benzer konulu dizileri tutmamalı. Başka çocuk oyuncu mu yok? Devamlı aynı tarz projeler ve aynı karakter..

Kırmızı Oda'da sadece Meliha'yı internetden takip ediyordum. Onun hikayesi de dün bitti. Ama kitapa bakarsak, kızının hikayesi ile yeniden Melihaya dönüş yapılacak irelide..
Kızının hikayesi olsa bile Meliha'yı tekrar görmek gerekecek ama Evrim Alasya yeni diziye geçti bile. Belki dizi tutmaz da erken biterse anca o zaman. :(

• Üzücü
Reactions: Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Kızının hikayesi olsa bile Meliha'yı tekrar görmek gerekecek ama Evrim Alasya yeni diziye geçti bile. Belki dizi tutmaz da erken biterse anca o zaman. :(
Konuk oyuncu olarak gözükebilir bence. :(
Ki, kitap ve senaryo önceden belli diye Evrim Alasya ile de ona göre bir imza atılmıştır bence. Ama Melek'in hayatı da çok değişik, umarım uzatmadan ona geçit yaparlar. Çünkü kitapda Melek ile konular baya yıllar sonra oluyormuş. Dizide ise öyle uzun bir aradan sonra geri dönüş saçma olurdu.
Ayy bu arada Necdet ne kadar yakışıklı idi ya. :A :A

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Konuk oyuncu olarak gözükebilir bence. :(
Ki, kitap ve senaryo önceden belli diye Evrim Alasya ile de ona göre bir imza atılmıştır bence. Ama Melek'in hayatı da çok değişik, umarım uzatmadan ona geçit yaparlar. Çünkü kitapda Melek ile konular baya yıllar sonra oluyormuş. Dizide ise öyle uzun bir aradan sonra geri dönüş saçma olurdu.
Ayy bu arada Necdet ne kadar yakışıklı idi ya. :A :A
Yani bu dizideki konuk oyunculuk kavramı bir bölümde kısaca görünmekten ibaret olmadığı için başka bir kanalda başka yapımcının işinde görünmesine müsaade edileceğini sanmıyorum. Belki 2. sezona. :(

Kitabı okumak istiyorum ama bir türlü zaman bulamadım bir an önce onu da aradan çıkarmam lazım. :A Ben ve @xBUGRAx zamanında Necdet'i çok konuştuk gözümüzden kaçmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Ahmed

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
7 Tane dizi içinde;

Kırmızı Oda-Ramo-Arka Sokaklar en kafası rahat olan diziler.
KO Özellikle AB de özeti ile birlikte bildiğim himayesi altında almış. AB nin aslında ne çok biriktirdiği dertleri varmış ki; dizide birşey bulabiliyor kendine.
Arka Sokaklar; Dünya yıkılıp,kaybolsa gene devam eder... Totale birşey farketmez...Yalan Rüzgar misali...

Foxun bebişi Çocukluk ise 2. haftasında yükselerek iyi yer edinmeye başlıyor. İleride Totalde tepeyi alabilir.

Çok eleştir alan Hercai gene total kurtardı; 5 bandına ilerliyor. Ama AB ve ABC1 dengesini sağlamakta güçlük çekiyor.

Ve Babil... halen nasıl STAR devam ediyor... 3 rating yetiyor sanırım kanala.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Çocukluk tamamdır diyebiliriz. Kanalın stratejisi bu hafta işe yaradı. Bu şekilde devam ederse bir kaç bölüme Kırmızı Oda'ya kafa tutabilir.

Ramo, BKM'nin uzun zaman sonra tutan nadir dizilerinden biri olabilir. Murat Yıldırım adına sevindim.

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
7 Tane dizi içinde;

Kırmızı Oda-Ramo-Arka Sokaklar en kafası rahat olan diziler.
KO Özellikle AB de özeti ile birlikte bildiğim himayesi altında almış. AB nin aslında ne çok biriktirdiği dertleri varmış ki; dizide birşey bulabiliyor kendine.
Arka Sokaklar; Dünya yıkılıp,kaybolsa gene devam eder... Totale birşey farketmez...Yalan Rüzgar misali...

Foxun bebişi Çocukluk ise 2. haftasında yükselerek iyi yer edinmeye başlıyor. İleride Totalde tepeyi alabilir.

Çok eleştir alan Hercai gene total kurtardı; 5 bandına ilerliyor. Ama AB ve ABC1 dengesini sağlamakta güçlük çekiyor.

Ve Babil... halen nasıl STAR devam ediyor... 3 rating yetiyor sanırım kanala.
Babil'in yurtdışı satışları iyi diye devam ettiriyorlar herhalde

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ramo için tehlike çanları çalmaya başlamış, özellikle AB'de ilk bölüme göre neredeyse yarı yarıya düşmüş dizi :( Tekrar 4 reytinglere doğru çıkamazsa işi zor biraz.

Kır-mı-zı Oda çöküşe başlamış :A Gördüğüm kadarıyla çoğu kişi Alya ve Meliha'nın hikayesini izliyor, Binnur Kaya'nın rol için uygun isim olmadığını söyleyenleri de gördüm. Çocukluk'a geçen kitleye göre sezon sonunda final yapacağını düşünüyorum :D

Günün kazananları Çocukluk ve Arka Sokaklar olmuş :D

• Harika
Reactions: cokiyitvci

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ramo için tehlike çanları çalmaya başlamış, özellikle AB'de ilk bölüme göre neredeyse yarı yarıya düşmüş dizi :( Tekrar 4 reytinglere doğru çıkamazsa işi zor biraz.

Kır-mı-zı Oda çöküşe başlamış :A Gördüğüm kadarıyla çoğu kişi Alya ve Meliha'nın hikayesini izliyor, Binnur Kaya'nın rol için uygun isim olmadığını söyleyenleri de gördüm. Çocukluk'a geçen kitleye göre sezon sonunda final yapacağını düşünüyorum :D

Ya lütfen artık göz doktoruna git zira geçen haftaya göre yükselip 11 reyting alan diziye çöktü demek mantıktan oldukça uzak. :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060

K. Oda aynen birkaç hafta içinde özellikle Total de çok düşecektir. Sıktı diyen çok kişi var. Çocukluk'uma gececek ler inş :bhr:

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ya lütfen artık göz doktoruna git zira geçen haftaya göre yükselip 11 reyting alan diziye çöktü demek mantıktan oldukça uzak. :A
Bu hafta Meliha intihar edecek mi diye merak edenler yükseltmiştir :A :A Meliha bitti, Alya da bitince Çocukluk bu balonu patlatır :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bana diyorsan dün yorum konusunda eleştirmiştim bakmadan konuşmayalım. Hangi dizi olursa olsun o süreye tepki gösteririm merak etme. :A Ayrıca ben sürenin yanı sıra reklamsızlığa da tepki göstermiştim KO bölüm ortasında yarım saat reklam verdi. :A

Herkes dediğim genel olarak öyle bir beklenti vardı okuduğum yorumlarda vs. Başlamadan önce sen bu dizinin 5 almasını mı bekliyordun yani. :A

Valla otizmli doktor gibi ters köşe bir konu tutuyorsa bu klasik ve tam Türk izleyicisinin ağzına layık işin de ortalığı silip süpürmesi lazımdı ama izleyiciyi Kırmızı Oda'ya kaptırdıkları için 5 reytingle idare edecekler artık. :A
Kendin sorup kendin cevaplamışsın. :A

Ben ne MD gibi 10’un üstüne çıkar diyordum ne de 5 alır diyordum. :A Kimsede de öyle bir beklenti yoktu sen yine sosyal medyada senle aynı düşünen 2-3 kişi gördün diye herkes öyle düşünüyor sanıyorsun. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Tebrikler çocuklar. Sevgi kazanacak. ❤️
Evet kazandı bile. :Z

20201017_120832.jpg