Bu Akşam Hani Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Sen otur evdekini izle bizden de uzak dur. :A

Döne döne aynı şeyleri izliyorsun, hala benim dediğim diziyi izlemedin. Yazıklar olsun.ss

Ne kavga edecem onunla. :A Her şeye karışsın anca. :A
Bence siz de evdekini izleyin 2-3 saat TV başında vakit kaybetmemiş olursunuz. :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Git başımdan sana laf anlatanda kabahat.ss İnadına Cansu’mu izlemeye devam edeceğim. :Z
20201210_201756.jpg

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Utc ile neresi benziyor? Alakası yok. :eek: İkisinde de aldatılan kadın var diye birbirlerine benziyorsa o zaman her dizi birbirine benziyor. :A
İki dizide de ana konu aldatılma, ne demek alakası yok. :eek:

Merve-Serhan-Oya, Arzu-Oranj-Burju:A üçgeni vardı UTC'de. Aynı üçgen Asya-Volkan-Derin arasında da var. Her dizide aldatılan kadın vardır ama bu iki dizide de ana konu bu. O yüzden senaryoları biribirine benziyor tabii ki. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
İki dizide de ana konu aldatılma, ne demek alakası yok. :eek:

Merve-Serhan-Oya, Arzu-Oranj-Burju:A üçgeni vardı UTC'de. Aynı üçgen Asya-Volkan-Derin arasında da var. Her dizide aldatılan kadın vardır ama bu iki dizide de ana konu bu. O yüzden senaryoları biribirine benziyor tabii ki. :A
Utc'de ana konu aldatılma mıydı? :eek: Utc'de ana konu 4 -hatta 5- kadın arasında cinayetlere yol açacak kadar büyüyen rekabet, entrika ve birbirleriyle olan mücadelesiydi. Sadakatsizle ne ilgisi var? Sadakatsiz de doğru düzgün entrika bile yok. Ayrıca utc klasman olarak daha üst seviyede sadakatsizden. :A

• Harika
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,005
Puanı
610
Utc'de ana konu aldatılma mıydı? :eek: Utc'de ana konu 4 -hatta 5- kadın arasında cinayetlere yol açacak kadar büyüyen rekabet, entrika ve birbirleriyle olan mücadelesiydi. Sadakatsizle ne ilgisi var? Sadakatsiz de doğru düzgün entrika bile yok. Ayrıca utc klasman olarak daha üst seviyede sadakatsizden. :A
Katılıyorum.. Sadakatsiz ile Utc'nin tek ortak noktası aldatma (ki çoğu dizide aldatma var)
UTC 'nin her şeyi farklı...Çekimleri o kadar güzel di ki...Bir daha onun gibi dizi gelmeyecek gibi..

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
O rekabetin sebebi neydi peki? ''Kocamı ayartıyorsun.'' :A UTC'de cinayet vardı sadece, ki aynı değil demedim zaten benziyorlar dedim. UTC'de ne izlediysem Sadakatsiz'de de aynı şeyleri gördüm. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
O rekabetin sebebi neydi peki? ''Kocamı ayartıyorsun.'' :A UTC'de cinayet vardı sadece, ki aynı değil demedim zaten benziyorlar dedim. UTC'de ne izlediysem Sadakatsiz'de de aynı şeyleri gördüm. :A
Utc'de Arzu'nun hikayesi belki az biraz sadakatsiz ile bağlaştırılabilir ama orda da esas çatışma Arzu-Burcu arasındaydı. Sadakatsizde kadınlar arası mücadele yok ki, Volkan ve Asya arasında mücadele var. İkisinin işleyişleri çok farklı. Diğer karakterlerin ve dizinin genel hikayesinin sadakatsizle zaten hiç ilgisi yok. Çok farklı diziler.