15 Temmuz 2012 FavoriForumum Yönetici Alımları

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
her teldene aday olayım o zaman :D

en iyisi herkes mod olsun yakında üye sayısı daha az olacak :D

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
bizim forumda yaklaşık 30-40 üye var (aktifler) 8 mod +4 s.mod +2 admin =14 yönetici var. burdada 2-3 kişi alınsa her 2 kişiden biri yönetimde olacak ki çok daha büyük yerlerde bile bu kadar yönetici yok

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809

Konu dışı, forum oyunları olabilir mi ?

Konu Disi ve Forum Oyunlari bölümü "FF Yasam ve Eglence Bölümü"ne bagli olan alt-bölümlerdir. Basvurular yapabilirsin, fakat daha az kisi tarafindan kullanilan bir bölüm için basvuru yapip o bölümü tekrardan güncel haline getirtmen daha iyi olabilir bence.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
bizim forumda yaklaşık 30-40 üye var (aktifler) 8 mod +4 s.mod +2 admin =14 yönetici var. burdada 2-3 kişi alınsa her 2 kişiden biri yönetimde olacak ki çok daha büyük yerlerde bile bu kadar yönetici yok

8 mod kim acaba ? Ben 3 tane biliyorum sadece. :):)

30-40 üye en aktifler. Bunun dışında daha az aktif olanları da sayarak 80 civarına ulaşıyor rakam.

Şu an 9 yönetici var. Biri Duygusuz yani hiç yok kalıyor 8. 8 kişi bütün bölümlere bütün her şeye yetmiyor. Bu nedenle eksik olan bölümlerde aktifliği sağlayacak gerekli düzenlemeler yapacak ve diğer yöneticilerin yükünü hafifletecek kişiler arıyoruz. Uygun kişi bulamazsak belki de hiç almayız belli olmaz.

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159

30-40 üye en aktifler. Bunun dışında daha az aktif olanları da sayarak 80 civarına ulaşıyor rakam.

Şu an 9 yönetici var. Biri Duygusuz yani hiç yok kalıyor 8. 8 kişi bütün bölümlere bütün her şeye yetmiyor. Bu nedenle eksik olan bölümlerde aktifliği sağlayacak gerekli düzenlemeler yapacak ve diğer yöneticilerin yükünü hafifletecek kişiler arıyoruz. Uygun kişi bulamazsak belki de hiç almayız belli olmaz.

yeni yönetici yerine s. modlardan birisinin rütbesi artsa sorun çözülür bence. bi adam bi bölümü seviyorsa mod olmadanda yapar zaten o bölümler pek sık kullanılmıyor

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
yeni yönetici yerine s. modlardan birisinin rütbesi artsa sorun çözülür bence. bi adam bi bölümü seviyorsa mod olmadanda yapar zaten o bölümler pek sık kullanılmıyor
Konu kilitlemesi lazım bunuda modlar yapabiliyor .Konu birleştirme özelliği var onuda modlar yapabiliyor .Bunun için mod rütbesine ihtiyaç var

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
ben ne diyorum herkes mod olsun en düşük moddan başlansın :)) yüzlerce üyeli forumlarda bile aksıyor konu kitlenmesi ki burda öyle bişey yok, onun yerine şikayet butonu gibi bişey yapılır bu konu daha önce açıldı denir birleşir..

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684

tek ozan admin yeter forum kavga olunca hit artio ;)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Evet ben de isterim mod olmayı özellikle yaz olduğu için :) Cezam neredeyse yok. En aktif olduğum bölüm genellikle Tv Haberleri, Anketleri, Konu Dışı, Komik Bölüm, FF Senaryo Etkinlikleri

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Kararımı değiştirdim.Aday olacam.İlgilendiğim bölümler Oyun Dünyası,Güncel Haberler,belki komedi bölümüde olabilir :)