15 Kasım 2013 Cuma Reyting Sonuçları

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,235
Puanı
1,061
Böyle gec yayinlanmasi süpheleri nedense artiriyor. Cok merak ediyorum bugün ki TNS-SBT farkliliklarini.

Reaksiyon puanı
332
Puanı
144
Beyler Diloşa bakın Diloşa nasılda yükselmiş.
Ab de geçen hafta 17 bu hafta 12
Total de geçen hafta 6 bu hafta 6 :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Demiştim TNS ayar veriyor diye.

Yalan Dünyanın kolajı totalde yeni bölümü geçmiş, A/B'de bünormalde 5+ alması gerekirken TNS ayarı ile 4'e takılmış. Ah Gonca niye açarsın şu twitter hesabını. :)

Karagül aniden 6'ya fırlamış A/B'de. Bu hafta Yalan dünya yok normal karşılanır diyeceğim ama Yalan Dünyanın kolajı da yeni bölümden yaklaşık 1,50 az almış. Bu 1,50 de Karagüle mi geçti aniden? Onu bıraktım maç varmış karşısında daha yüksek reytingli. (b)

Medcezir çok iyi gitmiş yine. Harika bölümdü dün. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
yd nin tekrar bölümüne bak yeni bölümüne bak ab de tns de uçuşlara başladı arkanıza yaslanın kemerlerinizi bağlayın
maç iyi gitmiş
karagül ab de aertmış ama medcezir in özeti ka izlenmiş yine de :)
totalde medcezir ve karagülün özetleri iyi gitmiş
dila hnaım show tv için harika reytingler alıyor
melek programı ilk 50 yw yaklaşmış çok şaşırdım bu ka iyi miydsi önceden de(b)
as ın 100000000.kez yayınlanan bölümü 4.5 almış bu akşam ryeni bölümü 6.5 tan aşağı alırsa kesin şike :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
@EveN keşke Yalan Dünya olsaymış baksana TNS basmış Reyting'leri tüm yapımları Karagül bile AB'de 6 almış helal olsun tebrikler. :) :(

Dila Hanım maçtan çok etkilenen bir dizi ama TOTAL'de 4 AB'de 3 üstü almış haftaya TOTAL'de 5'e AB'de 4 'e yükselmesini bekliyorum. :) :)

Med Cezir AB'de düşmüş TNS anlamış herhalde ergenik bir dizi olduğunu. :) :)

Maçta Kanal D'ye göre süper gitmiş. :) :)

yd nin tekrar bölümüne bak yeni bölümüne bak ab de tns de uçuşlara başladı arkanıza yaslanın kemerlerinizi bağlayın
maç iyi gitmiş
karagül ab de aertmış ama medcezir in özeti ka izlenmiş yine de :)
totalde medcezir ve karagülün özetleri iyi gitmiş
dila hnaım show tv için harika reytingler alıyor
melek programı ilk 50 yw yaklaşmış çok şaşırdım bu ka iyi miydsi önceden de(b)
as ın 100000000.kez yayınlanan bölümü 4.5 almış bu akşam ryeni bölümü 6.5 tan aşağı alırsa kesin şike :F
AS dün çok heyecanlıydı panpa. :F :F

Reaksiyon puanı
332
Puanı
144
Beyler
Türkiye maçı olmasa dila bir üst basamak daha çıkacaktı yani Total de 5inci ab de 11 olacaktı büyük ihtimalle

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,520
Puanı
1,060
Karagül en yüksek reytingini almış oldu böylelikle. 9.45 çok iyi ya. AB grubunda da çok iyi durumdayız artık. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
@EveN keşke Yalan Dünya olsaymış baksana TNS basmış Reyting'leri tüm yapımları Karagül bile AB'de 6 almış helal olsun tebrikler. :) :(

Dila Hanım maçtan çok etkilenen bir dizi ama TOTAL'de 4 AB'de 3 üstü almış haftaya TOTAL'de 5'e AB'de 4 'e yükselmesini bekliyorum. :) :)

heyecan olsa nolacak aertık bölümleri ezberlendi :F

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Yeni Bölüm olsaydı yine de 5 alırdı. Dedim ya ayar vermiş diye. Dün kolaj diye pek takmadılar sabah baktılar kolaj çok iyi gitmiş A/B'de düzenleme yapmış 4 reyting iyidir demişler. Normalde 45 dakikalık kolajının bile 5'i devirmesi lazım. Totali unutmuşlar galiba ama 45 dakikalık kolaj geçen haftaki yeni bölümü geçmiş. Buna çocuklar inanır mı cidden? Bu da bariz bir şekilde reytinglerin düşürüldüğünün kanıtı. Hiçbir dizinin 45 dakikalık kolajı yeni bölümü geçmez, geçemez. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,235
Puanı
1,061
Medcezir güzel oranlar almis. AB'de düsmesinin sebebi bence mac ve sonlari haric heyecansiz giden bir bölüm. Gelecek hafta yine yükseliriz. Özellikle Özet'in gelecek hafta daha bir cikacagini düsünüyorum :D

Karagül 9.45 alarak cok iyi gitmis. AB'de 6 almis. Bence dizi ortalama böyle reytingler alsa gercekten müthis olur.

Dila Hanim dolu dizgin ilerliyor. Mac olmasa daha yüksel alabilir miydi diye düsünmeden edemedim. Show TV icin cok iyi oranlar.

Reaksiyon puanı
332
Puanı
144
Medcezir güzel oranlar almis. AB'de düsmesinin sebebi bence mac ve sonlari haric heyecansiz giden bir bölüm. Gelecek hafta yine yükseliriz. Özellikle Özet'in gelecek hafta daha bir cikacagini düsünüyorum :D

Karagül 9.45 alarak cok iyi gitmis. AB'de 6 almis. Bence dizi ortalama böyle reytingler alsa gercekten müthis olur.

Dila Hanim dolu dizgin ilerliyor. Mac olmasa daha yüksel alabilir miydi diye düsünmeden edemedim. Show TV icin cok iyi oranlar.
Sanki dila izleyen kitle maç a kaymış gibi bir durum vardı ve Karagül ve medcezir e hiç fazla yansımadı sanki maç. Ama ilerki haftalarda daha da yükseleceğini düşünüyorum