15. Grup - En Favori Güzel 2019

Hangi 8 Güzel Üst Tura Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bu arada size kendimi affettirmek adına konuyu tam istediğiniz gibi yaptım Dosi hanım, ahlaki çöküntü içerisinde olan, dış mihrakların oyununa gelen @MasacRE, @Maskeli Fedai ve @MEnes beyleri de kınıyorum. :A
Yani ben evet kızdırdın ama dediğim gibi uzub sürme kıgınlığım, çabucak geçiyor. Haminneyi paylaştığım an affetmiştim sizi :A
La ben nerde oyuna geldim, geldiğimde tüm resimler eksiksizdi, konuyla oldukça alakasızım. :A
Birisi vardı mesela, yüzü belli olmuyor. yana bakmış , başta bere gözde gözlük. Tek açık yer göğüsdü :A @MasacRE bile hak verdi bana

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yani ben evet kızdırdın ama dediğim gibi uzub sürme kıgınlığım, çabucak geçiyor. Haminneyi paylaştığım an affetmiştim sizi :A

Birisi vardı mesela, yüzü belli olmuyor. yana bakmış , başta bere gözde gözlük. Tek açık yer göğüsdü :A @MasacRE bile hak verdi bana
OHAA...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yüz güzelliği en önemli olan güzelliktir bu yarışmada... :A Yüzü görünmeyen, gözlük ve bere takılmış fotoğrafta ne güzelliği yorumlayabiliriz...

Bere ve gözlüğün arkasındaki güzelliği zihninizde kendiniz betimleyin istedim...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yüz güzelliği en önemli olan güzelliktir bu yarışmada... :A Yüzü görünmeyen, gözlük ve bere takılmış fotoğrafta ne güzelliği yorumlayabiliriz...
@DarkLegenD e ilk başta ben yüz önemli deyince cemkirmişti, hele @Sherlock un bir yorumu vardiki kan donduran cinsten. Yazmaya bile utanıyorum. O derece ? @MasacRE de bana biraz karşı çıkmıştı.
şimdi son grubu onun elinden almakla nekadar haklı olduğumu görmüşsündür :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Şov ve boş yapıyosun, yapma...

Ya sabah akşam böyle dolaşan adamsın, gelmiş bize şov yapma diyor... :A

66868

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@DarkLegenD e ilk başta ben yüz önemli deyince cemkirmişti, hele @Sherlock un bir yorumu vardiki kan donduran cinsten. Yazmaya bile utanıyorum. O derece ? @MasacRE de bana biraz karşı çıkmıştı.
şimdi son grubu onun elinden almakla nekadar haklı olduğumu görmüşsündür :A
Kelimeler kifayetsiz, bunlar benim yoldaşım ama işte böyle kabul ettim ne diyim ki... :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ya sabah akşam böyle dolaşan adamsın, gelmiş bize şov yapma diyor... :A

Ekli dosyayı görüntüle 66868
Bizde sadece gerçekler konuşulur... Boş bolca yaparız ama şov yapmayız :A Gerçi düşündüm de Churchill'e ithaf edilen 'kelimeleri savaşa gönderdi' lafını kendime oldukça yakıştırıyorum. Haklısın la, şov da işimin bir parçası sanırım. :A:A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bizde sadece gerçekler konuşulur... Boş bolca yaparız ama şov yapmayız :A Gerçi düşündüm de Churchill'e ithaf edilen 'kelimeleri savaşa gönderdi' lafını kendime oldukça yakıştırıyorum. Haklısın la, şov da işimin bir parçası sanırım. :A:A

Şurada yazdığım tüm cümleler şov. Hala konuşuyorsun be adam... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu yarışmanın sanatı sadece fiziksel güzellik mi... Ben her zaman doğru bildiğimi söylerim, eğer o cümleler sizin tarafınızdan kurulmuş ise yanlııışşşş derim... :A

Hem yüz, hem fiziksel güzellik. Gerisi beni ilgilendirmediği gibi iki faktörü birbirinden bağımsız değerlendiremem... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...