Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yok öyle değil biri sevdiğin dizi olduğu için laf söyletmiyorsun ama diğeri sevmediğin bir dizi ve 4 sezondur devam ediyor. :A
İşte 4 sezondur devam ediyor bir zahmet bitsin. :A Offensive kaliteli içeriklere hakkını veren biri olduğu için böyle bir yorumu ondan beklemezsim. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
İşte 4 sezondur devam ediyor bir zahmet bitsin. :A Offensive kaliteli içeriklere hakkını veren biri olduğu için böyle bir yorumu ondan beklemezsim. :A
Ben menajeri sevemedim ab işi yapıcaz diye biraz fazla soğuk olmuş yani benim fikrim böyle ama mas. apt. süper olmuş ezgi döktürmüş, salının dizi lideri olacağı aşikar :bhr:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
mastef cehf hep 1 numara muge ve fox haberin sıralaması değişiyor..çukur nasıl yendiyse masteri edhoda yener masteri

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Baraj'ın oranları da kötü değil çünkü rakipleri ile aralarında uçurum fark yok. Şu aşamada tüm diziler iyi oranlar almış. Salı günü çift haneli reytingler hayal ve 3.5 üzeri alan her dizi iyi diyebileceğimiz orana sahipler.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geldiğinde 2. Haftasından sonra artık her dizinin kitlesi belli olur.

En büyük tebrik TRT 1'e 👏

• Beğendim
Reactions: Angelica and Doğan

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Salı reytingleri çok sinir boxlzucu olmaya başladı. Mutlu olan yok bu günde öyle çok. Kanal D dizileri reytingte bir bozuldu mu yükselmiyor. Buna Hekimoğlu da eklendi. Menajerimi Ara AB azalmış. Bunların olduğu günde Masterchef'in bunları ikiye katlaması ayrı sinir bozucu. TRT de demekki kaliteli iş ve iyi reklam yapınca tutturabiliyormuş.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Edho bence zirveye oturur bu reytinglerden sonra emin gibi oldum. Masumlar Apartmanı çıkış sürdürürse değişebilir

İçlerinden en farklı izleyici kitlesine sahip olan dizi EDHO sahip bence, en azından Total'de zorlanacağını sanmıyorum. Diğer gruplarda da her türlü üst sıraları zorlar zaten.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24