Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Menajerimi Ara'yı izleyeceğim. Bugün çok çekişmeli geçecek gibi duruyor.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Reytingleri inanılmaz merak ediyorum. Masumlar Apartmanı her diziden izleyici çalacak gibi ama Hekimoğlu ve Baraj (kadın izleyici yeni diziye yönelir) daha çok etkilenecek bence. Menajerimi Ara da düşebilir ama ufak bir kayıpla günü atlatacağını düşünüyorum. Bu arada iddialı bir yeni dizi başlamışken tüm kanalların 1 saat özet vermesi de büyük bir strateji hatası.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Reytingleri inanılmaz merak ediyorum. Masumlar Apartmanı her diziden izleyici çalacak gibi ama Hekimoğlu ve Baraj (kadın izleyici yeni diziye yönelir) daha çok etkilenecek bence. Menajerimi Ara da düşebilir ama ufak bir kayıpla günü atlatacağını düşünüyorum. Bu arada iddialı bir yeni dizi başlamışken tüm kanalların 1 saat özet vermesi de büyük bir strateji hatası.
Menajerimi Ara AB dizisi nasıl en az etkilenen o olur. :A Masumlar Apartmanı da AB’de iyi iş çıkaracak bence yani işi zor. :A

Kendimi avutmaya çalışırken ben de böyle oluyorum. :A :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Menajerimi Ara AB dizisi nasıl en az etkilenen o olur. :A Masumlar Apartmanı da AB’de iyi iş çıkaracak bence yani işi zor. :A

Kendimi avutmaya çalışırken ben de böyle oluyorum. :A :A
AB'de 6 reyting alıyor 1 reyting düşse bile yine durumu iyi olur. Ama diğer diziler tam sınırda o yüzden onların düşüşü daha tehlikeli bunu anlatmaya çalışıyorum. Yani avutma değil gerçekçi bir yorum ki geçen sene salı günü 4 dizi de yüksek reyting alıyordu. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
AB'de 6 reyting alıyor 1 reyting düşse bile yine durumu iyi olur. Ama diğer diziler tam sınırda o yüzden onların düşüşü daha tehlikeli bunu anlatmaya çalışıyorum. Yani avutma değil gerçekçi bir yorum ki geçen sene salı günü 4 dizi de yüksek reyting alıyordu. :A
Hiçbir şey belli olmaz belki de Masumlar Apartmanı beklenilenden çok büyük bir reyting alacak. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
@Özgür Eray diyor ki diğer diziler küme düşermiş.Ma,paçayı yırtmış yoluna en kötü UEFA Avrupa Ligi'nde devam edermiş.Yolun sonu Şampiyonlar Ligi :F

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
MENAJERİMİ ARA
TOTAL: 4.07
AB : 4.75
ABC1 : 4.93

HEKİMOĞLU
TOTAL : 3.05
AB : 4.67
ABC1 : 4.09

MASUMLAR APARTMANI
TOTAL : 3.14
AB : 4.55
ABC1 : 4.08

BARAJ
TOTAL : 3.87
AB : 2.76
ABC1 : 3.65

REYTİNGİ BELLİ OLDU.

• Beğendim
Reactions: offensive

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
MENAJERİMİ ARA
TOTAL: 4.07
AB : 4.75
ABC1 : 4.93

HEKİMOĞLU
TOTAL : 3.05
AB : 4.67
ABC1 : 4.09

MASUMLAR APARTMANI
TOTAL : 3.14
AB : 4.55
ABC1 : 4.08

BARAJ
TOTAL : 3.87
AB : 2.76
ABC1 : 3.65

REYTİNGİ BELLİ OLDU.
Vay anam vay menajer türküsü burada bitmiştir, ezocum molacım çiğ çiğ yiyecek haftaya hepsini :Z

• Olmamış
  • Beğendim
Reactions: Aserat and STAR

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Masumlar apt beklediğimden iyi açılış yaptı... Menajerimi Ara yı baya etkilemiş.. Ama oranları yine de kötü değil..
Haftaya Mas. Apt. yükselince bunların hepsi düşer.
Zaten ilk bölümüyle bile düşürmüş haftaya asıl darbe geliyor :Z:Z :Z 🔥🔥🔥🔥

• Beğendim
Reactions: STAR

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Masumlar Apartmanı hem günün doluluğuna hem de TRT 1’de olmasına rağmen gayet güzel bir açılış yapılmış. Ve dediğim gibi en çok da Menajerimi Ara’yı etkilemiş. Dün tahminlerde herkes 2-3 yazarken Ab ve ABC1’de 4 bandında alacağından emindim. :Z

Hekimoğlu ve Baraj daha da yükselmez. Bu oranlarla ne kadar giderler bilemiyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Menajerimi Ara' sert düşüş yaşamış, çok şaşırdım ve beklemiyordum. Umarım toparlar kısa sürede, böyle bir ekibe yazık olsun istemem. :(

'Masumlar Apartmanı' çok iyi başlamış, çok sevindim. Yolu açık olsun. :Z

'Hekimoğlu' kanalı kurtarıyordur zaten ama geçen sezon oranlarından uzak. 'Baraj' da yeni sezon oranlarından uzak ama kanalı kurtarır mı soru işareti...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gündüz kuşağı açık ara Müge Anlı izliyor, sonuna kadar da hak edilen oranlar.

'Gelinim Mutfakta' ve 'Zahide Yetiş' AB grubunda ilk 100'e girememiş, TOTAL'de de pek iyi oranlarda değiller. Kanalın gündüz kuşağını şu an Öyle Bir Geçer Zaman Ki tekrarı kurtarıyor.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben Masumlar Apartmanı en az Menajerimi Ara'yı etkiler diye düşündüm patladım. :A Komedi dizisi olduğu için mi insanlar daha rahat kaçıyor anlamadım ama 6'lı reytinglerden düşmesi üzücü. Yine de bu ayarda giderse devam eder Star'ın durumu malum.

Masumlar Apartmanı iyi başlamış gelecek hafta yükselir. Ama MA'dan izleyici çaldığı için şimdiden uyuz oldum. Umarım gelecek hafta daha çok etkilemez.ss

Hekimoğlu neredeyse geçen haftaki oranları almış izleyici kaptırmaması güzel. Baraj da düşeceğine yükseliyor ama yine de ömrü fazla uzun olmayacak gibi.

Vay anam vay menajer türküsü burada bitmiştir, ezocum molacım çiğ çiğ yiyecek haftaya hepsini :Z
Daha bir şeyin bittiği yok ayrıca iki kaliteli diziye izleyici çıksın diye temenni etmek varken Menajerimi Ara gibi farklı bir iş için ileri geri konuşmaya da lüzum da yok. :)

• Harika
Reactions: STAR

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Trt, Masumlar Apartmanı ile gerçekten iyi giriş yapmış, Başarılı kadrosunun etkisi yüksek. Baraj sıkıntıya girmiş.. Hekimoğlu da, bu ikisi müşteri kaptırıp duruyor. Tek etkilenmeyen Masterchef 😎😎😎😎

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben Masumlar Apartmanı en az Menajerimi Ara'yı etkiler diye düşündüm patladım. :A Komedi dizisi olduğu için mi insanlar daha rahat kaçıyor anlamadım ama 6'lı reytinglerden düşmesi üzücü. Yine de bu ayarda giderse devam eder Star'ın durumu malum.

Masumlar Apartmanı iyi başlamış gelecek hafta yükselir. Ama MA'dan izleyici çaldığı için şimdiden uyuz oldum. Umarım gelecek hafta daha çok etkilemez.ss

Hekimoğlu neredeyse geçen haftaki oranları almış izleyici kaptırmaması güzel. Baraj da düşeceğine yükseliyor ama yine de ömrü fazla uzun olmayacak gibi.

Daha bir şeyin bittiği yok ayrıca iki kaliteli diziye izleyici çıksın diye temenni etmek varken Menajerimi Ara gibi farklı bir iş için ileri geri konuşmaya da lüzum da yok. :)
Ne ileri geri konuşması istediğini der. :A Sen Yasak Elma için 2 sezondur aynı temennilerde bulunuyorsun. :A Bak işte karma bulur seni. :A

• Beğendim
Reactions: offensive