Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,045
Puanı
410
Maşallah dizime 15 reyting :bhr::bhr::bhr:

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Akrep'in 20.00'da yayınlanan tekrarı 3 reyting almış. Bu zorlu günde bunu almayı başarmış, dizi şaşırtmaya devam ediyor. Pazar günü gündüz yayınlanan tekrarı da çok başarılı oranlar almıştı. Cuma günü sürpriz yapacak gibi. TV'den izlemem diyordum ama o fragmanları gördükten sonra kararım değişti :D

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Masumlar Apartmanı'ın bir bölümünü izleyim dedim reytingini düşürdüm...:d:
Edho 'ya da tebrikler.
Seni çok Bekledim geldiği gibi Baraj ve Hekimoğluna final yolu görünür...Star da dizi olmamasına rağmen bu oranları alıyorlar..

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Sana değil, sezon başından beri herkes Baraj final yapar diyordu. Ama yapmadı, aksine reytinglerini arttırdı.
Yaa.. Evet beni şaşırttı aslında.. Demek senaryo iyi işlenirse iyi reytinglerde geliyormuş..Tebrik ederim büyük bir başarı...
Benim demek istediğim Seni Çok Bekledim geldiğinde ortalık karışır...Yani şu an 6 reyting alıyorsa 5'e düşer gibi...

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,993
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yaa.. Evet beni şaşırttı aslında.. Demek senaryo iyi işlenirse iyi reytinglerde geliyormuş..Tebrik ederim büyük bir başarı...
Benim demek istediğim Seni Çok Bekledim geldiğinde ortalık karışır...Yani şu an 6 reyting alıyorsa 5'e düşer gibi...
Seni Çok Bekledim'in Salı günü olacağını düşünmüyorum. Çarşamba günü yayınlanır bence.

Senaryo hareketlendi, izleyicinin ilgisini çekti.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Seni Çok Bekledim'in Salı günü olacağını düşünmüyorum. Çarşamba günü yayınlanır bence.

Senaryo hareketlendi, izleyicinin ilgisini çekti.
Ben salı olur diye düşündüğüm için demiştim...Ama bence salı daha uygun çarşambaya göre...Bakalım hangi gün yayınlanacak...

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Sezon başından beri Baraj kaç kere final yaptı acaba çok merak ediyorum. Geçen hafta da Gizem Karaca gelince reytingler düşecekti. :A
Sezon başından beri sürekli yükselmesine rağmen hala böyle bir algı yaratılmaya çalışılması ilginç gerçekten. Bir de Fox sanki diziye inanılmaz bir pr yaptığı için yükseliyormuş gibi yorumlar yapan var. Fox'un pazartesi geceleri dışında hiç dizinin tekrarını yayınladığını bile görmedim. Sürekli mucize doktor ve kefaretin tekrarını yayınlıyor. Ama sorsan kanal desteği sayesinde buralara gelmiştir. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,993
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sezon başından beri sürekli yükselmesine rağmen hala böyle bir algı yaratılmaya çalışılması ilginç gerçekten. Bir de Fox sanki diziye inanılmaz bir pr yaptığı için yükseliyormuş gibi yorumlar yapan var. Fox'un pazartesi geceleri dışında hiç dizinin tekrarını yayınladığını bile görmedim. Sürekli mucize doktor ve kefaretin tekrarını yayınlıyor. Ama sorsan kanal desteği sayesinde buralara gelmiştir. :A
FOX ne kadar destek verirse versin dizinin senaryosu iyi değilse izlenmiyor. En iyi örneği Çocukluk. Kanal her dizinin ardından tekrarını koydu ama durum ortada.

Sezona erken başladığı için ve izleyici ekran başına tam dönmediği için kanal bir süre devam ettirdi sadece bu. Başka bir şey yaptığını görmedim kanalın ben.

Bu arada sen ve @kerem tekrar izleyin bence. :X

• Beğendim
Reactions: kerem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
FOX ne kadar destek verirse versin dizinin senaryosu iyi değilse izlenmiyor. En iyi örneği Çocukluk. Kanal her dizinin ardından tekrarını koydu ama durum ortada.

Sezona erken başladığı için ve izleyici ekran başına tam dönmediği için kanal bir süre devam ettirdi sadece bu. Başka bir şey yaptığını görmedim kanalın ben.

Bu arada sen ve @kerem tekrar izleyin bence. :X
Geçen sezondan gelen dizilere bütün kanallar tolerans gösterdi zaten, öğretmen istisnası dışında. Bir de baraj sadece 2 bölüm yayınlanıp 6 ay ara vermiş bir dizi, ne yapacaktı kanal 3.bölümde 2 reyting aldı diye direkt bitirecek miydi? :A
Sevdikleri diziler düşük reytinge rağmen devam edince kanal desteği olmuyor ama baraj direkt sezon başında final yapmayıp devam ettiği için buralara kanal desteğiyle gelmiş oluyor. :A
Diziyi izlemeyi düşünmüyorum bu arada, 3 dizi bana fazlasıyla yetiyor. Fragmanları izleyince dizinin gidişatını anlıyorsun zaten. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
İzin vermediler kadına ailesine kadar tehdit ettiler oda bir yerden sonra durdu tabii
eskiden beri ya muge 1. yada esra 2.di evlilik programlarından bahsediyorum sonra ..2016da zuhal topal 1.di...şimdi gene esra zirvede valla..evet aynen tehdit etmişler...herkesi..bellide kimin öldürdüğüde

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
eskiden beri ya muge 1. yada esra 2.di evlilik programlarından bahsediyorum sonra ..2016da zuhal topal 1.di...şimdi gene esra zirvede valla..evet aynen tehdit etmişler...herkesi..bellide kimin öldürdüğüde

evet esra hiç mügeyi geçemiyordu aleynadan sonra düştü esra geçti mügeyi yazık ya

• Güldürdün
Reactions: Doğan