15 - 21 Şubat Haftalık Dizi Sıralaması

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Dirilis ve Filintayi gozunuzde buyutuyorsunuz dedigimde bunu kastediyordum iste. O son cumlede kendi cevabini kendine vermissin baska lafa gerek yok :)
filintayı büyüttüğüm haftalarda 5 e kadar çıktık bilmem anlatabildimmi. :) daha düne kadar 5 aldığında hak ediyor diyordun geçen hafta yine bana inat konuda diziyi kötülemeye çalıştın sonra yorumunun arkasında durmayıp sildin gördüm. :) ailem izlediği için bakıyorum diyosun geçen hafta sıkıldım kapattım diyosun ailen izliyosa kafana göre nası kapatıyon. :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
filintayı büyüttüğüm haftalarda 5 e kadar çıktık bilmem anlatabildimmi. :) daha düne kadar 5 aldığında hak ediyor diyordun geçen hafta yine bana inat konuda diziyi kötülemeye çalıştın sonra yorumunun arkasında durmayıp sildin gördüm. :) ailem izlediği için bakıyorum diyosun geçen hafta sıkıldım kapattım diyosun ailen izliyosa kafana göre nası kapatıyon. :)

Evet gecen hafta iyiydi ama gecen bolumle batirdilar kapattim Padisahin o olumu dahil hepsi sacmaydi git tariji arastir ogrenirsin :) Baska diger ihtimaller aklina gelmiyor demi :) Ulan ailem evde yoktu dugundeydiler sana hesap mi verecem ben :)

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Evet gecen hafta iyiydi ama gecen bolumle batirdilar kapattim Padisahin o olumu dahil hepsi sacmaydi git tariji arastir ogrenirsin :) Baska diger ihtimaller aklina gelmiyor demi :) Ulan ailem evde yoktu dugundeydiler sana hesap mi verecem ben :)
yav he he takasdan çekiniyon yalandan ailem izliyor bende bakıyom diyon. geçiceksin onu.

padişah bilekleri kesilerek ölüyor burdada karnına bıçakladır çünkü dizi kurgu ilerliyor izlediğin dizinin nasıl ilerlediğini bil öyle izle önce.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
yav he he takasdan çekiniyon yalandan ailem izliyor bende bakıyom diyon. geçiceksin onu.

padişah bilekleri kesilerek ölüyor burdada karnına bıçakladır çünkü dizi kurgu ilerliyor izlediğin dizinin nasıl ilerlediğini bil öyle izle önce.
takastan cekinsem gidip Eskiyayi izleyip ovmezdim degil mi :) Ben boyle bos beles dizilere vaktimi ayiramam gecen hafta ki bolumden sonra bir daha bakmicam zaten.

Gercekte sahnenin boyle olmasi lazim :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

Kardeşlerim tartismayin degmez dizi yuzunden birbirinizi uzmeyin kirmayin kiskirtmayinda bu bazilarinin isine gelir. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
takastan cekinsem gidip Eskiyayi izleyip ovmezdim degil mi :) Ben boyle bos beles dizilere vaktimi ayiramam gecen hafta ki bolumden sonra bir daha bakmicam zaten.

Beyler Diriliş de Vadi de bu milletin sahip çıktığı yegane diziler. Siz burda sabaha kadar da tartışsanız ikisi de büyüklüğünden bir şey kaybetmez ikisi de kendi günlerinin reisi. Burda böyle ileri geri konuşup başkalarına prim vermeyin.

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

kardeşim diziyi kötülemek için anlamamazlığa mı vuruyosun anlamadım ki. :D biz bilmiyoruz sanki nasıl öldüğünü yada senarist yapımcı yönetmen vs. dizi kurgu diyorum, olayları kendi yorumlarıyla aktarıyorlar sen tarihi öğrenmek için izliyorsan bu diziyi yanlış yapmışsın. sırf laf atmak için boş beleş deme bare izlemesek inanıcaz hani. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Turgut'cuğuma tebrikler.

Dirilişe de tebrikler... keşke ilk 2 bölümdennsonra izleseymişim diyorum:X @xemrexxx nasılsın :X
Ab hızla kaçıyor diyorsun ama en yüksek reytin AB'nin ve Dirilişe ait:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dirilisgeldi tayyip amcanun ihtiyacini katsiladi artik tns kulumuz vadiye destek vermez zaten kanal d de %40 ini kesmis vadinin butcesinin ne demisler her şerde bir hayir vardir :A @sokak sanati @Çiğdem- @Harunnn60 @destere
aaa çatlada patla sende muhteşem yüzyılı yayından kaldırılsın demişlerdi ama ertuğruluma destek oluyorlar akparti seçimlerindede bizim müziklerini seçim müziği olarak kullanıyorlar
:F:F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Senin doğru dediğin şeyi tablo yalanlıyor da o yuzden şeeee ettim:A
Yio yalanlamiyor o mesajumda 2cumle var hem ab kacmis demisim hem tayyip amcanin istekleri demisim dirilis tayyip amcanin en etkili silahlarindan kolay kolay dusmrz :D mesajlari bolup istedigin yerinden alsrak saldirmaktan vazgec :A

aaa çatlada patla sende muhteşem yüzyılı yayından kaldırılsın demişlerdi ama ertuğruluma destek oluyorlar akparti seçimlerindede bizim müziklerini seçim müziği olarak kullanıyorlar
:F:F:F
Ayol dirilis eşittir akp propogandasi tabi kullanirlar :F

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Diriliş'i Kutluyorum bende artık izliyorum :)
EDHO'nun düşüşü normal biraz senaryo yavaş ilerlemeye başladı ama hızlanacakır
vadinin yokluğunda kanal D Paramparça olmuş bu arada paramparçayıda tebrik ediyorum :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
dirilişin 10 u geçememesi inandırıcı gelmiyor bana baya izlenen bir dizi totalde rahat 10 üstü olması lazım
@Billy Kane vadi tüm sistemlerde gereken rekoru kırmıştır tns total rekoru da bize ait 16 reyting aldık tns de 10.yılımızda 15 i de totalde en çok geçen dizi yine biziz bi yerde bir rekor varsa o kurtlar vadisine aittir.