14 Ocak 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,793
Puanı
1,061

acun perşembe çöktü diyerek konuyu perşembeye getiren sensin
çöktü demedim çöküşü başladı dedim arada fark var ayrıca iki gün de benzer oranalr aldığını vurguladım kimseyi eziyor-fark etiyorm demedim sen kendi arkadaşınnı mesajına bak bir önce sonra bnmkine bakarsın neyse ben ders çalışmya gidiyom bu gereksiz tartışmayı sürdürmem daha fazla

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
çöktü demedim çöküşü başladı dedim arada fark var ayrıca iki gün de benzer oranalr aldığını vurguladım kimseyi eziyor-fark etiyorm demedim sen kendi arkadaşınnı mesajına bak bir önce sonra bnmkine bakarsın neyse ben ders çalışmya gidiyom bu gereksiz tartışmayı sürdürmem daha fazla

böle bisiy yazamassın ben ceza aldım sen nie almıyorsun ben aldım aynı mesajdan ceza

ayrica persembe günü acun hiç yayın yapmadi ilk defa yayin yapti ve intikami geçerek ilk 100 program sıralamasında %20 share alarak ikinci oldu &19 share le intikam 3.cü oldu

beren saat 9 du 8 e düstü 11 di 10 a düstü ab de 22:30 bitecekmis bu hafta yine düsecek intikam

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,199
Puanı
1,061
Benim yorumlarim niye silindi? Baskalari Persembe hk. yorum yapiyorda biz niye yapamiyoruz?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,793
Puanı
1,061
böle bisiy yazamassın ben ceza aldım sen nie almıyorsun ben aldım aynı mesajdan ceza

ayrica persembe günü acun hiç yayın yapmadi ilk defa yayin yapti ve intikami geçerek ilk 100 program sıralamasında %20 share alarak ikinci oldu &19 share le intikam 3.cü oldu

beren saat 9 du 8 e düstü 11 di 10 a düstü ab de 22:30 bitecekmis bu hafta yine düsecek intikam

nesi cezalık haftasonu 12 haftaiçi 8.5 reyting arada fark var :) ayrıca cezalrın adil olmadığını vurgulamk da forumun hzurunu kaçırmaya girer :)
intikam dizisine acun etki bile edemedi zaten :)

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
nesi cezalık haftasonu 12 haftaiçi 8.5 reyting arada fark var :) ayrıca cezalrın adil olmadığını vurgulamk da forumun hzurunu kaçırmaya girer :)
intikam dizisine acun etki bile edemedi zaten :)

yargilamiyorum bunu şikayet ettim zaten gerekli ceza ya sanada verilcek yada benim cezam kaldırılcak ..

hafta sonuyla hafta içini nasil karsilastiriyon ona bakarsan intikam fatma güle göre 5 reyting geride :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,793
Puanı
1,061
yargilamiyorum bunu şikayet ettim zaten gerekli ceza ya sanada verilcek yada benim cezam kaldırılcak ..

hafta sonuyla hafta içini nasil karsilastiriyon ona bakarsan intikam fatma güle göre 5 reyting geride :)

sen yayınlanmayan diziyle karşlılaştırmışın ben ayın jürili aynı programmı neyse :)
ayrıca her kelime ceza alacak diye kural yok hangi anlamda denmiş öncesinde neler yazılmış bakılır :)

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
sen yayınlanmayan diziyle karşlılaştırmışın ben ayın jürili aynı programmı neyse :)
ayrıca her kelime ceza alacak diye kural yok hangi anlamda denmiş öncesinde neler yazılmış bakılır :)

ölebisiy yok Çöküs kelimesi cezayı gerektiriyor bunu hangi mantıkla kullanırsan kullan kıskırtmaya girer

modlar geldiginde ilgilenirler biz karısamayız zaten

karsilastirim tabi persembe günü

15:97 reyting alan vadi 8 küsü yst 6 küsür yst özet yst özeti intilamın özetinden fazla izlenmis

Söyle yorum yapsaydin alıntı bile yapmazdım yst hafta sonuna göre düsük reyting almıs bu anlayisla karsılastırılabilir ama sen

en güclü günde bu reyting alan yapima laf atarsan bende gerekli cevabı veririm

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,793
Puanı
1,061
ölebisiy yok Çöküs kelimesi cezayı gerektiriyor bunu hangi mantıkla kullanırsan kullan kıskırtmaya girer

modlar geldiginde ilgilenirler biz karısamayız zaten

karsilastirim tabi persembe günü

15:97 reyting alan vadi 8 küsü yst 6 küsür yst özet yst özeti intilamın özetinden fazla izlenmis

Söyle yorum yapsaydin alıntı bile yapmazdım yst hafta sonuna göre düsük reyting almıs bu anlayisla karsılastırılabilir ama sen

en güclü günde bu reyting alan yapima laf atarsan bende gerekli cevabı veririm
sen direkt çöktü demişsin arada fark var seninki direkt dalga geçmeye geliyor nerdeyse 0.5 düşemn iş nasıl çökmüş

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Umarim Kanal D bir sefer daha Kayip Sehir'in günüyle oynamaz..

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
o zmaan haksızlık yok ben de sbt hakkında yorum yapınca ceza aldım :)

tns fark yok hafta sonu acun tam 4 reyting fark attı esim bilire özeti 8 reyting aldı hafta sonu ve persembeyi karıstırmasaydın pazartesi konusuna konu uzamazdi pazartesi konusunda persembe konusan benmiyim :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Oyle bisey yok. İntikam ab'de ilk haftadan zirveyi aldi, bu haftada yst helisiyle dustu.. Beren anca ikiye katlar, polat katlanir. Fatmagul ve aski memnu da gordugumuz gibi :)

Tabi yok canım 2'ye değil 1.9'a katladık.

Ayrıca Vadi neden Acun nedeniyle düşmedi?
İntikam Acun'un özetiyle çakışdı bi de :D

- - - Ekleme - - -

yeni ceza sistemini sevdim

sadece benim aleyhime çalışıyormuş

had,i hayırlısı :))

Senin aleyhine çalışmıyo. Sen cezalara çok uygunsun.

Son düzenleme:

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,693
Puanı
1,060
karadayı totalde 9.23 reyting alarak rahat bir şekilde zirvede yer almış ab de 9.4 reyting almış , o ses total 7.34 reyting abde 8.99 reytingle zirveyi kıl payı kaçırmış , kayıp şehir total 5.63 ab 5.57 reyting alarak başarılı sonuçlar elde etmiş fakat kanald yi memnun edermi bilinmez

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
bakalım karadayı haftalık sıralamada ne yapacak ilk üçte kesin yer alır :))

muhteşem yüzyıl

intikam

karadayı

muhteşem üçlü :))

- - - Ekleme - - -

karadayı totalde 9.23 reyting alarak rahat bir şekilde zirvede yer almış ab de 9.4 reyting almış , o ses total 7.34 reyting abde 8.99 reytingle zirveyi kıl payı kaçırmış , kayıp şehir total 5.63 ab 5.57 reyting alarak başarılı sonuçlar elde etmiş fakat kanald yi memnun edermi bilinmez
kayıp şehirin günüyle çok oynandı yoksa totalde 7 reyting ab grubunda 9 reytingli giderdi ?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,908
Puanı
1,060
Karadayı 10 yapamamiş ben 12 beklerken :bağır: En güzel bölümdü olarak başlamişti...9 açlı reytingini ilk 15 dk'sı 15 reyting almalıydı bi kere :bağır: KMOİ TNS'de de uçmuş helal :X