Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Taçsız Prenses | FOX

Oy: 0 0.0%
  • Gecenin Ucunda | Star TV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    16

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,486
Puanı
1,060
Aile'nin ikinci bölümü de ilki gibi beğenilmemiş çünkü başrol ikili üzerinden ilerliyormuş sürekli. Yan rollere ve hikayeye bir an önce giriş yapılırsa yukarı doğru ivme kazanır. Ufak düşüşler olmuş ben daha fazlasını bekliyordum.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Akıl dışı yorumlar mı? :A Fanlık yapacağız diye de abartmasanız siz de. İlk bölümden 8 reyting alan, sosyal medyayı yakıp yıkan dizi yükselişe geçeceği yere düşmüş. Gayet de patlamış.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,486
Puanı
1,060
Akıl dışı yorumlar mı? :A Fanlık yapacağız diye de abartmasanız siz de. İlk bölümden 8 reyting alan, sosyal medyayı yakıp yıkan dizi yükselişe geçeceği yere düşmüş. Gayet de patlamış.
3 reytinge göbek atan sen mi söylüyorsun bunu? :F Babalar gibi 8 reytingini yine almış boş yapma daha fazla. :A Patlayan bir şey varsa o da sen oluyorsun. :Z

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
8 reytingle başlayıp ertesi hafta aynı oranları alması onu patlamış yapıyor merak ediyorum. En yakın diziden AB'de 2 kat ABC'de 1.5 kat fazla reyting almış. Senaryo biraz daha hareketlense Total'i de alacak olan bir dizi nasıl patlamış oluyor?

Ben ne bir kanalın ne de bir dizinin fanıyım. Sadece dizi izleyen birisi olarak bunu soruyorum. Bazen bu forumda aklımın almadığı yorumlar görüyorum ve merakımı giderebilecek birisi olarak seni gördüğümden bu soruları sormak istiyorum.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Aşko 2-3 reyting düşüş yaşasa okay haklısın derim de, ama çok hafif düşüşler yaşamış. Bu gelecek hafta yükselemez anlamına gelmiyor ki? Kaç yıldır reytingleri takip ediyorsun, bunu iyi bilmen gerekiyor.
Ayrıca ben dahil kimse yorumlarda Aile olay tuttu demiyor, herkes birkaç bölüm beklemek lazım diyor. Belki de, daha da düşecek, belki aksine 10+ alacak. Bilemeyiz.
Bence sen de boş antilik yapıcam diye erkenden sevinmek yerine mantıklı yorumlar yapmaya geri dön. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Anlatsana sultanım… Her hafta bu insanları nasıl böyle kudurtabiliyorsun?

8EE94BB2-358B-4703-82DB-7826373CF2D8.jpeg

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
3-5 tane haber çalıp konu açınca, bir de saçma sapan bir twitter hesabı açıp kendini dizi bloggerı sanan EO isimli şahıs reyting analizi yapıyor. Sonuna kadar linçleyebilirsiniz arkanızdayım. Bu adam gibiler bu dilden anlar. Bunu mod yapanlar şimdi gördünüz mü? Böyle bu tipler. Şimdi başını ezin. :A
Kaos şovvvvvv 🔥🔥🔥🔥🔥🔥
@Aserat @Sherlock