Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    26

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
İzliyorum ama Menajerimi Ara ve Hekimoğlu'nun yolunda giden düzenini bozduğu için biraz uyuzum. :A
TRT dizileri asla 5 reytingin üstüne çıkamaz, %100 eminim. :A

Hekimoğlu ne çabuk çöktü ya? Ben daha iyi gider diyordum izlemesem de desteklediğim bir diziydi. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
İyi, kolay gelsin. :bhr:

Kadrosuna bakmadım, konusu neymiş? Günahlarını almayayım ama reytingleri şişirme geliyor bana nedense. :A
Ne şişirmesi be, bulunduğum her ortamda bu dizinin muhabbeti dönüyor nerdeyse :A
Youtube izlenmelerine bak, daha yeni dizi olmasına rağmen ilk bölümü 13 milyon izlenmiş :bhr:
(Sadece izlenmelere bak, süreye bakma :A)

Ekli dosyalar

• 9193E171-F507-44DF-9BB1-9349CDC80033.jpeg
    9193E171-F507-44DF-9BB1-9349CDC80033.jpeg
    253.2 KB · Hit: 42
  • Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Ne şişirmesi be, bulunduğum her ortamda bu dizinin muhabbeti dönüyor nerdeyse :A
Youtube izlenmelerine bak, daha yeni dizi olmasına rağmen ilk bölümü 13 milyon izlenmiş :bhr:
(Sadece izlenmelere bak, süreye bakma :A)
Benim çevremdeki hiç kimse izlemiyor artı internetten çok izlenen ama ekranda az izlenen bir çok dizi var. İnanamıyorum ben nedense. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Benim çevremdeki hiç kimse izlemiyor artı internetten çok izlenen ama ekranda az izlenen bir çok dizi var. İnanamıyorum ben nedense. :A
Almanya'da olduğun için çevrende hiç kimsenin izlememesi normaldir bence :A
İnternetten izlenen ama reytingi düşük diziler ergenlere veya gençlere hitap eden diziler oluyor genelde. Masumlar Apartmanı böyle bir dizi olmadığı için saçma bir örnek :A
Yayınlandığı akşam hem twitterda hem de ekşi sözlük gibi platformlarda gündemde 1 numara oluyor. Ayrıca dizinin reytingleri şisirilme olsa ilk bölümde 3 reyting almazdı. :)

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Almanya'da olduğun için çevrende hiç kimsenin izlememesi normaldir bence :A
İnternetten izlenen ama reytingi düşük diziler ergenlere veya gençlere hitap eden diziler oluyor genelde. Masumlar Apartmanı böyle bir dizi olmadığı için saçma bir örnek :A
Yayınlandığı akşam hem twitterda hem de ekşi sözlük gibi platformlarda gündemde 1 numara oluyor. Ayrıca dizinin reytingleri şisirilme olsa ilk bölümde 3 reyting almazdı. :)
TRT'de yayınlanmasaydı söylediğin her şeye katılırdım ama ne desen de aklımda hep bi şüphe var. İnanmıyorum, inanamıyorum ama yolu açık olsun. Ben izlemeyeceğim için beni ilgilendirmiyor. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Seni çatlatıyor ya Masumlar Apartmanı o bana yeter. :A

İzlediğin bir iş çok yüksek alsın o zaman gör bak nasıl uğraşıyorum senle, şişirme diye. :Z
Şakasına yazdığımı anlamış olman lazım. :A Daha önce de yazmıştım Diriliş’in aksine bu dizinin kitlesi doğal çünkü kendini her yerde belli ediyor ve o dizideki gibi hayalet bir kitlesi yok vs. :A

Ama bir yandan da uyuz olmaya devam ediyorum şimdi de Han'ı katil yapmışlar. :A Dünyanın reytingini alıyorlar zaten ne gerek var. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
TRT'de yayınlanmasaydı söylediğin her şeye katılırdım ama ne desen de aklımda hep bi şüphe var. İnanmıyorum, inanamıyorum ama yolu açık olsun. Ben izlemeyeceğim için beni ilgilendirmiyor. :A
Klasik aldatma temalı bir diziyi izlemektense masumlar apartmanı gibi daha farklı ve orijinal bir dizi izlemeyi tercih ederdim ama sen bilirsin :A Trt'de yayınlanması benim için de kötü evet ama yapıcak bir sey yok. Başrol çiftin hiç öpüşmemesi ve karakterlerin meyhanede şalgam suyu içmesi dışında şimdilik bir sorun yok :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Klasik aldatma temalı bir diziyi izlemektense masumlar apartmanı gibi daha farklı ve orijinal bir dizi izlemeyi tercih ederdim ama sen bilirsin :A Trt'de yayınlanması benim için de kötü evet ama yapıcak bir sey yok. Başrol çiftin hiç öpüşmemesi ve karakterlerin meyhanede şalgam suyu içmesi dışında şimdilik bir sorun yok :A
Sen böyle söyleyince daha çok gıcık kaptım, birazdan anti olabilirim hatta diziye karşı. :A

• İlginç

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
  • Beğendim

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şakasına yazdığımı anlamış olman lazım. :A Daha önce de yazmıştım Diriliş’in aksine bu dizinin kitlesi doğal çünkü kendini her yerde belli ediyor ve o dizideki gibi hayalet bir kitlesi yok vs. :A

Ama bir yandan da uyuz olmaya devam ediyorum şimdi de Han'ı katil yapmışlar. :A Dünyanın reytingini alıyorlar zaten ne gerek var. :A
Sen zaten uyuzsun. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Onun da acıtasyonu bitmiyor, depresyondayız zaten hepimiz. :A

Yabancı dizi izliyor musun? Senden oradan bi' şey yakalayayım en iyisi. :A
Boş vakitlerimde film izliyorum bu aralar. Dizi izlemiyorum pek. Arada modern family izliyorum, o da haftada 2-3 bölüm falan :D

• Beğendim