Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Ateş Kuşları çok iyi başlamış. Yüksek açılış bekliyordum senaristlerinden dolayı ama bu kadarını beklemiyordum doğrusu. Bakalım senaristlerin bir önceki işi Destan gibi yüksek başlayıp düşüşe mi geçecek, yoksa senaristlerin en popüler işi Sen Anlat Karadeniz gibi yükselecek mi. :A Her ne kadar kalemlerini sevmesem de bu ortiler drama geçtiğinden beri yazdıkları 4 dizi de çok iyi reytinglerle başladı. Seyirciyi iyi tanıyorlar gerçekten. Bir diğer merak ettiğim konu da önceki dizileri gibi senaryo tıkanınca diziyi bırakacaklar mı. :A

Ateş Kuşları’nın bu kadar yüksek aldığı yerde diğer dizilerin de fena şekilde düşmüş olması gerekirdi ama diğer diziler Ateş Kuşları’ndan fazla etkilenmemiş gibi görünüyor. :A 8.5 reytinglik boşluk varmış demek ki Cuma’da. :A
Kaz gibi uçar, tavuk gibi düşer. :A Yabancı Damat @Aserat

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,371
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ateş Kuşları çok iyi başlamış. Yüksek açılış bekliyordum senaristlerinden dolayı ama bu kadarını beklemiyordum doğrusu. Bakalım senaristlerin bir önceki işi Destan gibi yüksek başlayıp düşüşe mi geçecek, yoksa senaristlerin en popüler işi Sen Anlat Karadeniz gibi yükselecek mi. :A Her ne kadar kalemlerini sevmesem de bu ortiler drama geçtiğinden beri yazdıkları 4 dizi de çok iyi reytinglerle başladı. Seyirciyi iyi tanıyorlar gerçekten. Bir diğer merak ettiğim konu da önceki dizileri gibi senaryo tıkanınca diziyi bırakacaklar mı. :A

Ateş Kuşları’nın bu kadar yüksek aldığı yerde diğer dizilerin de fena şekilde düşmüş olması gerekirdi ama diğer diziler Ateş Kuşları’ndan fazla etkilenmemiş gibi görünüyor. :A 8.5 reytinglik boşluk varmış demek ki Cuma’da. :A
O protestoculardan kaynakli oldu o bosluk
Benim seyrettigim iki dizinin bu duruma düsmesi boykot yemesi @Özgür

Sylvester

Favori Üye
Reaksiyon puanı
66
Puanı
39
Ateş Kuşları 2-3 reytingle başlayıp birkaç bölüme 1-2 reytinglere düşüp bitecek bir dizi gibi duruyordu aslında. İyi reyting almış.
Yalı Çapkını'nın düşüşünün tam olarak başlamasına biraz daha var bence. Şimdilik 10 üzeri reyting ile gider gibi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,440
Puanı
1,061

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060