Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,169
Puanı
410
ATV'nin son 3 yılda Cuma günü başlattığı diziler hep yüksek başlayıp çakıldı, bu da aynı kaderi yaşayabilir.

Kanal D günlük dizileri kaç almış bilen yazabilir mi ? :pala:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
:bhr:
------

Queen de bizi izliyor. :T

IMG_20230114_135652.jpg

Son düzenleme:

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Yalnız Kurt mülteci konusuna en gündemde olduğu zamanda değinmeye (?) çalıştıklarında izleyici gözünde bitti. Apar topar konuyu değiştirdiler ama puan kaybettiler. Benim gibi pek çok takipçisi 2. Sezonu izlemedi.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Yalnız Kurt mülteci konusuna en gündemde olduğu zamanda değinmeye (?) çalıştıklarında izleyici gözünde bitti. Apar topar konuyu değiştirdiler ama puan kaybettiler. Benim gibi pek çok takipçisi 2. Sezonu izlemedi.
Evet mülteci güzellemesi yaptığı için ben de ön yargılı olmuştum o diziye karşı.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
En mantıklı yorumu @Aserat yapmış, atv dizilerinin(özellikle dram) yüksek başlama nedeni Müge Anlı ve Esra Erol'un programları dır bu programları izleyen insanlar zaten dram seven insanlardır dizinin başlamadan hazır bir kitlesi var geriye kalan o kitleyi tutmasıdır bu yüzden dizilerin çoğunluğu yüksek başlıyor ama sonra düşüyorlar.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ateş Kuşları çok iyi başlamış. Yüksek açılış bekliyordum senaristlerinden dolayı ama bu kadarını beklemiyordum doğrusu. Bakalım senaristlerin bir önceki işi Destan gibi yüksek başlayıp düşüşe mi geçecek, yoksa senaristlerin en popüler işi Sen Anlat Karadeniz gibi yükselecek mi. :A Her ne kadar kalemlerini sevmesem de bu ortiler drama geçtiğinden beri yazdıkları 4 dizi de çok iyi reytinglerle başladı. Seyirciyi iyi tanıyorlar gerçekten. Bir diğer merak ettiğim konu da önceki dizileri gibi senaryo tıkanınca diziyi bırakacaklar mı. :A

Ateş Kuşları’nın bu kadar yüksek aldığı yerde diğer dizilerin de fena şekilde düşmüş olması gerekirdi ama diğer diziler Ateş Kuşları’ndan fazla etkilenmemiş gibi görünüyor. :A 8.5 reytinglik boşluk varmış demek ki Cuma’da. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam