13 Aralık 2013 Cuma Reyting Sonuçları

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Aslında Yalan Dünya iki grupta da 1 reyting yükselse rayına oturur. Ama olmuyor olmuyor. Millet bir haftada 3 reyting yükseliyor, Yalan Dünya yerinde sayıyor.

Kanal D 3 senedir Yalan Dünyayı en zor güne koyuyor.

İlk senesinde Feriha ve HDE arasına.

2. senesinde baktı Cuma boş. Yalan Dünya 5.52 alıp 2. oluyordu Totalde. A/B`de de 9+ alıyordu. Hemen Pazartesiye aldı. Karadayı ve O Ses arasına.

3. senesinde de 5 büyük kanalın da boş olmadığı güne aldı. Her kanalın belli bir kitleli dizisi var.

Şu an en kolay gün Salı oldu. O Ses Salıdan gittiğine göre orada en yüksek reyting alan A/B yapımı Çalıkuşu ile Seksenler onlar da A/B`de 5`lerde. Bence Salıya geçsin. :X:X

Dediklerinde çok haklısın YD salıya geçse ab de rahat rahat 1.olur cumayada calıkuşunu denese..Arka sokaklar pazartesiye geçse peşinde kayıp ...perşembe intikam galip derviş...cumartesi inadına yaşamak.... daha iyi olur :)Aşkıda cumartesiye alsa... tamamdr...Salı yD totaldede yükselir bence....

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Medcezir iki gruptada 8 reytingi geçerek çok iyi gitmiş. Karagüle de tebrikler iki gruptada oldukça yüksek reytingler alarak zirvede yer almış. Yalan Dünyanın AB'si iyi ama totali hala vasat Kanal D'yi idare eden ender dizilerden biri bu sene. :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Karagül'de hikaye gittikçe açiliyor, bu da dizinin reytinglerini olumlu etkiliyor tabi :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Dediklerinde çok haklısın YD salıya geçse ab de rahat rahat 1.olur cumayada calıkuşunu denese..Arka sokaklar pazartesiye geçse peşinde kayıp ...perşembe intikam galip derviş...cumartesi inadına yaşamak.... daha iyi olur :)
Kanal D risk almaz ama bence. Çalıkuşu Salıda tutunuyor az çok. Cuma daha da çok düşer diye bu riski asla göze alamaz.

Çarşamba desem bir nebze yapabilir. Ama o zaman da Cuması çöker. Bence Cumadan kıpırdatmayacak. Benim için de uygun aslında Cuma.

A/B`de aldığı oranlar gayet iyi ve Kanal D`nin en çok izlenen 2. dizisi A/B`de. :) Gülse bir hamle yapsa da tekrar 8`e fırlasa.

Rıza ile Denizin evlenme vakti geldi. O zaman fırlar reytingler. Deniz yan tarafa gelin gitsin şamata başlasın. :X @mrt-06 @xemrexxx @yatutarsa @gözlemci

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Kanal D risk almaz ama bence. Çalıkuşu Salıda tutunuyor az çok. Cuma daha da çok düşer diye bu riski asla göze alamaz.

Çarşamba desem bir nebze yapabilir. Ama o zaman da Cuması çöker. Bence Cumadan kıpırdatmayacak. Benim için de uygun aslında Cuma.

A/B`de aldığı oranlar gayet iyi ve Kanal D`nin en çok izlenen 2. dizisi A/B`de. :) Gülse bir hamle yapsa da tekrar 8`e fırlasa.

Sonuçta denemekte yarar var...Ama...gün birinciliği istiyorsa deneycek bir müddet katlanacak hatta bazı dizilerine yolda verecek...vicdanı kaldıracak merhamet tek dizi olarak devam edecek çarşambaları mesela...yd salıya geçecek çalıkuşunun belirli bir kitlesi var o düşmez zannetmiyorum...şimdi izlemek isteyen çalıkuşunu izleyemez sıkar..izlemiş olanda ayrılamaz onada ayrı bir tat verir ayrılamaz... :)

Aynen evlenmeleri işe yarayabilir fakat kalıcı reyting lazım...izleyen o bölüm veya o bölümden birkaç bölüm sonra sıkılıyor..yine bırakıyor...salı gün 1.liğidir iyidir geçse ya... @EveN

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Sonuçta denemekte yarar var...Ama...gün birinciliği istiyorsa deneycek bir müddet katlanacak hatta bazı dizilerine yolda verecek...vicdanı kaldıracak merhamet tek dizi olarak devam edecek çarşambaları mesela...yd salıya geçecek çalıkuşunun belirli bir kitlesi var o düşmez zannetmiyorum...şimdi izlemek isteyen çalıkuşunu izleyemez sıkar..izlemiş olanda ayrılamaz onada ayrı bir tat verir ayrılamaz... :)
Merhamet PT1`e geçebilir Kanal D bir şey kaybetmez. Ama Çalıkuşunu yerinden kıpırdatmaz asla. A/B`de en çok izlenen 3. dizisi.

Mesela geçen sene Yalan Dünya ile Arka Sokakların yerini değişirken çok emindi çünkü her günü çok iyiydi. En kötü ihtimalle 2. oluyordu.

Yalan Dünyayı Pazartesiye alırken A/B`de az biraz düşeceğini biliyordu. Totalde 5.52 aldığı halde Pazartesi kendi 4`e düşürdü. Ama o zaman diğer günleri çok iyiydi diye göe çarpmadı.

Şimdi değişiklik yaparsa ve Çalıkuşu çökerse o zaman yanar. :)

@gözlemci Yalan Dünya 2 hafta öncesine kadar 5`e kadar bile düşmüştü. 6`ya tekrar çıkaran Nurhayat ile Emirin evlenme konusu. Bence Rıza ile Deniz 7`ye çıkarabilir. :X

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Merhamet PT1`e geçebilir Kanal D bir şey kaybetmez. Ama Çalıkuşunu yerinden kıpırdatmaz asla. A/B`de en çok izlenen 3. dizisi.

Mesela geçen sene Yalan Dünya ile Arka Sokakların yerini değişirken çok emindi çünkü her günü çok iyiydi. En kötü ihtimalle 2. oluyordu.

Yalan Dünyayı Pazartesiye alırken A/B`de az biraz düşeceğini biliyordu. Totalde 5.52 aldığı halde Pazartesi kendi 4`e düşürdü. Ama o zaman diğer günleri çok iyiydi diye göe çarpmadı.

Şimdi değişiklik yaparsa ve Çalıkuşu çökerse o zaman yanar. :)

Yinede değişiklik şart hafta içi total denen kavram yok gibi birşey kanal d de....arka sokaklar tkr ve kanald haber olmasa hafta içi ilk 10 araki bulasın kanald yi..gün değişikliğiyle..işlerini yoluna koyabilir...sanırım irfan şahin başka bi kanalın daha yayın koordinatörü felan...kanald yi çökertmek için elinden geleni yapıyor.... :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yinede değişiklik şart hafta içi total denen kavram yok gibi birşey kanal d de....arka sokaklar tkr ve kanald haber olmasa hafta içi ilk 10 araki bulasın kanald yi..gün değişikliğiyle..işlerini yoluna koyabilir...sanırım irfan şahin başka bi kanalın daha yayın koordinatörü felan...kanald yi çökertmek için elinden geleni yapıyor.... :)
Çalıkuşu Cumaya geçerse A/B`si 4`e falan düşer. Bu da Kanal D`nin işine gelmez bence. O yüzden değişiklik olacağını sanmıyorum. :)

O Ses gittiğine göre Çalıkuşunun A/B`de zirve yapma şansı bile var. Bakalım neler olacak.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
10 dakikalık FOX Ana Haber yine çok iyi gitmiş.

Dila Hanım'da bu zorlu günde iyi gitmiş. GOLD Film'e başarılar yeni projelerinde. :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Çalıkuşu Cumaya geçerse A/B`si 4`e falan düşer. Bu da Kanal D`nin işine gelmez bence. O yüzden değişiklik olacağını sanmıyorum. :)

O Ses gittiğine göre Çalıkuşunun A/B`de zirve yapma şansı bile var. Bakalım neler olacak.

Evet 1.olabilme ihtimali var ama BHUV da güçlü denecek bir yapım gibi gözüküyor boşluktan olsa gerek çöküp giderse bilki YST gelir salıya..Ve seksenler faktörü bir izleniyor bir izlenmiyor...komedinin işi zor işte..devamlı izlenebilme şansı yok yaptığı komiklikler oranında izleniyor ama dram öylemi her hafta daha fazla acitasyon yapabiliyorlar...çalıkuşu o sesin yokuluğnda en kötü abde 2.olur....ya zirveyi kaçak alır yada seksenler yada çalıkuşu..ama 3.lüğe yer yok eğer..diğer iki diziden biri 1.olurken çalıkuşu 2.likte kalır....totalde artışda sağlayabilir...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Evet 1.olabilme ihtimali var ama BHUV da güçlü denecek bir yapım gibi gözüküyor boşluktan olsa gerek çöküp giderse bilki YST gelir salıya..Ve seksenler faktörü bir izleniyor bir izlenmiyor...komedinin işi zor işte..devamlı izlenebilme şansı yok yaptığı komiklikler oranında izleniyor ama dram öylemi her hafta daha fazla acitasyon yapabiliyorlar...çalıkuşu o sesin yokuluğnda en kötü abde 2.olur....ya zirveyi kaçak alır yada seksenler yada çalıkuşu..ama 3.lüğe yer yok eğer..diğer iki diziden biri 1.olurken çalıkuşu 2.likte kalır....totalde artışda sağlayabilir...
Dila bitseydi Cuma bir nebze kolaylaşırdı. Yalan Dünyanın total reytingine bir darbeyi de o indiriyor.

Bakmayın total olduğuna A/B`de de Huzur ile 3`er reytingleri alıyorlar.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Dila bitseydi Cuma bir nebze kolaylaşırdı. Yalan Dünyanın total reytingine bir darbeyi de o indiriyor.

Bakmayın total olduğuna A/B`de de Huzur ile 3`er reytingleri alıyorlar.

Aynen iyi izleniyor...dila hanımı severim ara ara takipde ediyorum.cuma meedcezir,YD,Dila hanım üçlüsünü takip ediyorum...Bitsede bende rahatlasam dizi sayım 2 ye inse... bide biryerlerden konu bulup buluşturuyor ve iyi izleniyor....dila hanım yd yı etkiliyor...

Hep derim Kanal d'yi ancak bizim forumdakiler kurtarır. :F:F:F

kurtarıcam bu gidişle..kanald irfanı atıp beni alıcak..yayın koordinatörlüğüne...ceo 'uğa..daha doğrusu bütün kanalların tekliflerine açığım :)...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Dila Hanım çok iyi gitmiş tebrikler. :) . Hafta'ya da 6 Reyting'i geçer umarım. :) .

Karagül harika gitmiş tebrikler. :) . Gelecek Yıl Show TV'ye transfer edicem. :A .

Yalan Dünya 6.5 almış AB'de TOTAL'de 20. olmuş eh diyelim tebrikler. :) .

Unutma Beni'm harika gitmiş yine tebrikler. :) .

Med Cezir düşmüş malum sınav haftası. Ama iyi yine de tebrikler. :) .

Yalnız @denizz19 dün TOTAL' 11.5 Reyting AB' 8 Reyting demişti çıktı dediği @denizz19 ne dese çıkıyor. :A . @xemrexxx , @xBUGRAx .

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
diloşta dün kıyamet koptu tns nin bıngıldağı etkilenmemiş bunca olaydan? bu nasıl reyting en az totoşu 10 gelmeliydi?

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Yok yok bütün kanallar değil kanal d forever değil mi. :))))))))))))

Ya şimdi en çok kanald nin dizileri takip ettiğimden kaynaklanıyor..yoksa fanlık değil benim ki..izlediğim dizi veya programın reytingleri kötü giderse onlar için final yakındır diye.. yoksa banane kanald nin reytinglerinden :) ister dip yapsın ister tavan yapsın...en çok showdan dizi izleseydim showunda yayın akışını ele geçriridim :)

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
KARAGÜL her iki gruptada zirvede ! Ab'de de zirveyi ele geçirdi ! Çok muhteşem başarı bu :) Totalde +11 reyting , Ab'de zirve +8 reyting ! Sadece ayakta alkışlıyorum büyük büyük bir başarı :)