Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• 3'te 3 Tarih | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
MD çok saçmalamadıkça artık kemik bir izleyicisi oluştu, hele AB de kanalın haber bülteninden itibaren insanları kilitliyor FOX a, Total BZÇ nin yaşam kaynağı... Varlığını orada sürdürmeye devam edecektir.
Haklısın. 20 küsürlü bölümlere geldi hala oranlarını koruyor.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@Bully Geçen 2 bölüme göre biraz düşmesi normal, 2 hafta süren Karantina bölümü ciddi ilgi gördü, bu hafta gayet soft, güldüren... BZÇ için 61 yaşındaki annemin yorumu, ' Oğlum birara bıraktım diziyi, sonra tekrar devam ettim, baktım ki hiçbirşey kaçırmamışım.. Konu hep aynı' '

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully Geçen 2 bölüme göre biraz düşmesi normal, 2 hafta süren Karantina bölümü ciddi ilgi gördü, bu hafta gayet soft, güldüren... BZÇ için 61 yaşındaki annemin yorumu, ' Oğlum birara bıraktım diziyi, sonra tekrar devam ettim, baktım ki hiçbirşey kaçırmamışım.. Konu hep aynı' '
Takılıyorum ben zaten. :D

Ben de bu sezon ailemin etkisiyle başladım Çukurova'ya, Perşembe akşamları beraber izliyoruz. Yoksa izlemezdim sanırım, hatta geçen sezon gıcık olurdum Çarpışma düşük alırken bu dizi nasıl böyle yüksek alıyor diye :A

İşleyiş biraz ağır evet ama izlettiriyor kendini sıkmadan. :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Takılıyorum ben zaten. :D

Ben de bu sezon ailemin etkisiyle başladım Çukurova'ya, Perşembe akşamları beraber izliyoruz. Yoksa izlemezdim sanırım, hatta geçen sezon gıcık olurdum Çarpışma düşük alırken bu dizi nasıl böyle yüksek alıyor diye :A

İşleyiş biraz ağır evet ama izlettiriyor kendini sıkmadan. :D
Annem israrla izliyor, ailemden ayrıyım ama perşembe akşamları babamla farklı odada oluyorlar 🙈😎

• Beğendim
Reactions: Bully

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Dünkü bölümü beğendim, güzeldi geçen haftaya göre. Senarist 3.sezonu da düşünerek uzatıyor biraz konuları. :A

Gelecek sezon geçeriz md'yi. :A
Ben sürekli Yılmaz ve Züleyha'nın bir araya gelip Müjgan'ın da onları görmesinden sıkıldım yeter artık :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Annem israrla izliyor, ailemden ayrıyım ama perşembe akşamları babamla farklı odada oluyorlar 🙈😎
Tam ebeveynlerimize göre bir dizi zaten. :A Benim ailem dizileri salonda beraber izlerler. Annem ne izlerse babam da izliyor ama Çukurova'yı önce babam beğenmiş. :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Sıkıldıysan kapı orda canım. :A Bırakabilirsin diziyi. :A
fazilet-hanim-ve-kizlari-28-bolum-yalida-cinnet_1038586_193-1514469983.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bomboş gün, ortalık Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova'ya kalmış resmen. Zemheri neden Perşembe yayınlanmadı hala anlamıyorum. Hizmetçiler de Perşembe yayınlanır umarım. :X

• Beğendim
Reactions: cookies

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Bomboş gün, ortalık Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova'ya kalmış resmen. Zemheri neden Perşembe yayınlanmadı hala anlamıyorum. Hizmetçiler de Perşembe yayınlanır umarım. :X
18 ve 12-13 reyting alan iki dizi olduğu için diğer kanallar dizi koymuyor 😕