Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    19

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Doğrudur, ben oranlara bakmıyorum hiç bir zaman. Sadece sıralamaya :A

Bu dizi için reyting rekorları kıran denilmişti ve tartışma olmuştu burda, o geldi aklıma :F @Özgür @Aserat @Emre Ozansoy @Angelica
Sezonu açan her dizi gibi, son bölümlerine göre düşük bir oranla başlamış. Normal, ilerleyen haftalarda yükselecektir eski oranarın.

Dizide ki değişiklikte etkilemiş olabilir. Bölümü az sonra izlemeye başlayacağım ama yeni giren karakterler ile hikaye biraz garip geldi bana. İzleyici beğenmemiş olabilir. :bilmem:

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Sezonu açan her dizi gibi, son bölümlerine göre düşük bir oranla başlamış. Normal, ilerleyen haftalarda yükselecektir eski oranarın.

Dizide ki değişiklikte etkilemiş olabilir. Bölümü az sonra izlemeye başlayacağım ama yeni giren karakterler ile hikaye biraz garip geldi bana. İzleyici beğenmemiş olabilir. :bilmem:
1.7 nekadar toparlanır ki? :A :A
Gidici bu dizi :A
Star'ın yeni dizisi yükselecektir. Zümrüdüanka için aynı şey geçerli değil, az yükselme olur ama eski oranlar ve zirve hayal bile değil sizin için :A

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
cumartesi günleri show tv nın tutmuş dizisi var iki haftadan beri 1..ci..

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
  • Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1.7 nekadar toparlanır ki? :A :A
Gidici bu dizi :A
Star'ın yeni dizisi yükselecektir. Zümrüdüanka için aynı şey geçerli değil, az yükselme olur ama eski oranlar ve zirve hayal bile değil sizin için :A
İGKG'nın yükseleceğini düşünmüyorum, AB Masterchef'i izlemeye devam ediyor, Total Kuzey Yıldızı'nı. Galip çıkması zor iki grupta.

AB'de yükselmezse bile Total'de yükselir.

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: STAR and Dosi

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
Zümrüdüanka Babilden daha kötü başlamış... Babil Ab de 4.07 , Abc1 de 3.09 almıştı bari ...:Z:F

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,296
Puanı
1,060
  • Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Zümrüdüanka'nın kanatları kırılmış beybi. :A Bundan sonra fazla yükseleceğini sanmıyorum çünkü prime-time'da 1 küsür almak FOX'un mazur göreceği bir şey değil. :A Bence ara olmasaydı da tüm Doğu dizileri gibi 2. sezonda çökecekti bence ama korona sağolsun süreç bayağı bir hızlandı. :Z

İyi Günde Kötü Günde fena başlamamış ama romantik komedi dolu bir gün yerine pazar olmalı ve Arıza da cuma yayınlanmalıydı.

Cumartesi AB tamamen içler acısı. :A SÇK gün değiştirmeyecekse Öğretmen'in cumartesi olmasını tercih ederim nasılsa yine evlerde kalacağımız için hafta içi-hafta sonu ayrımı fazla olmayacak gibi.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
MASTERCHEF > Yerli Diziler

Seyirci daha gelmedi, diziler başlasın 3- 4 bandında iner, Survivor gibi MC de kaybolur falan derken....
Vatandaş AB ve ABC1 de dizileri neredeyse izlememiş bile,
Masterchef, ülkenin dizilerden çok Televizyon Yapımına daha çok önem verdiğinin kanıtı, kurgu, aksiyon, heyecan, kaos, duygusallık, yemek, eğitim hepsi var yarışmada...
Karşısında ki 5 diziyi Gene ipe dize Masterchef tebrik ediyorum.
Dizilerde Zümrüdanka neredeyse ilk sayfada olmayacakmış, Çatı Aşk da artık yavaş yavaş Son Kullanım Tarihini dolduruyor.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
MASTERCHEF > Yerli Diziler

Seyirci daha gelmedi, diziler başlasın 3- 4 bandında iner, Survivor gibi MC de kaybolur falan derken....
Vatandaş AB ve ABC1 de dizileri neredeyse izlememiş bile,
Masterchef, ülkenin dizilerden çok Televizyon Yapımına daha çok önem verdiğinin kanıtı, kurgu, aksiyon, heyecan, kaos, duygusallık, yemek, eğitim hepsi var yarışmada...
Karşısında ki 5 diziyi Gene ipe dize Masterchef tebrik ediyorum.
Dizilerde Zümrüdanka neredeyse ilk sayfada olmayacakmış, Çatı Aşk da artık yavaş yavaş Son Kullanım Tarihini dolduruyor.
Yalnız Masterchef’in AB’de geçtiği dizilerin hepsi Total işi. :F Kuzey Yıldızı ve Zümrüdüanka AB’de yüksek giden bir iş değil. Masterchef’in bu sezonki başarısını hep tebrik ettim bunu sakın kimse kıskançlık olarak algılamasın ama mesajlarda da bu kadar abartılı bir şekilde övmek bana tuhaf geliyor. :)

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
KYİA'ı total grubu kurtarır, sezon boyunca devam eder.

ÇKA'ın final haberi yakında gelir.

İGKG fena başlamamış, haftaya alacağı oranlar belli eder durumu.

Masterchef eğer sezon boyunca haftasonu yayınlanırsa AB ve ABC1'de kimse alamaz zirveyi ve kanala çok kazandırır. Nekadar OST'yi sevsem de bu oranları alamayacağı aşikar her hafta.

Zümrüdüanka kötü başladı, eğer arttırmazsa oranlarını devam edemez.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
MasterChef Türkiye hafta içi, hafta sonu fark etmeksizin zirvede veya zirvenin yakınında yer alıyor. Onun olmadığı günde de yine TV8'in dizisi Kırmızı Oda zirvede. Survivor'ın çok yüksek reytingler almasında pandeminin etkisi büyüktü ama MasterChef için o durum geçerli değil, o yüzden tebrik etmek gerek. Birbirinin kopyası diziler yapmak/yayınlamak yerine, farklı türde bir yarışma programı yayınlamak belki de daha iyi bir fikirdir. Farklı türde diziler olan Kırmızı Oda ve Menajerimi Ara da tuttu zaten.