Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Diriliş varken gün birincisi oluyordu onu geçelim yeni başlayan diziler ilgi çekebilir TV8'in eskiden hiçbir dizisi tutmazken şimdiki 2 dizisi de tutuyor mesela.
diriliş gunleri varken değil 2009 dan trt çıktıya reytıng sistemınden .duzenek kurulduya..demekı eskıden hile varmış
------

Cumartesi güzel dizi yokki gönül dağından başka.
kuzey yıldızı vartabı

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İbo Show bu kadar iyi mi ya? :D Merak ettim şimdi :D Demek ki Beyazıt Öztürk, Ata Demirer gibi komedyenler yada Sezen Aksu gibi dev isimleri konuk alsa uçacak reytinglerde. Star'ın aklı varsa bu yazdıklarım gibi isimler ile yılbaşı özel programı yapar. Beyazıt Öztürk vs gelirse izlerim. :D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
İbo Show bu kadar iyi mi ya? :D Merak ettim şimdi :D Demek ki Beyazıt Öztürk, Ata Demirer gibi komedyenler yada Sezen Aksu gibi dev isimleri konuk alsa uçacak reytinglerde. Star'ın aklı varsa bu yazdıklarım gibi isimler ile yılbaşı özel programı yapar. Beyazıt Öztürk vs gelirse izlerim. :D
Sezen Aksu gelirse ben bile izlerim :X

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,998
Puanı
310
Sezen Aksu gelirse, ibo masumlar apartmanı gibi 15 reyting alır :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

Sezen Aksu gelirse, ibo masumlar apartmanı gibi 15 reyting alır :A

Bu sene O Ses Türkiye olmadığı için Star Aklını iyi kullanmalı..
Gerçekten iyi sanatçılarla Yılbaşı Akşamı yaparsa 15 rating görür.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bence yılbaşı özelde Orhan Gencebay, Ajda Pekkan , Sezen Aksu ve Diva yı getirir... Program uçar..

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,998
Puanı
310
Sezen Aksu, 13 Ocak 2006 Cuma gecesi üç yıllık ısrarın üzerine "Beyaz Show"a katıldı.
Program, reyting rekoru kırdı. "Beyaz Show", 42.8’lik izlenme payıyla son dönemin en çok izlenen talk show programı oldu ve günü birinci kapadı.

Ali Kırca’nın Aksu’yu başbakan olmaya davet ettiği, sürpriz doğum günü partisi başta olmak üzere birçok duygusal anın yaşandığı program, 10.9 reyting, 42.8 share ile AB grubunda birinci oldu.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bu sene O Ses Türkiye olmadığı için Star Aklını iyi kullanmalı..
Gerçekten iyi sanatçılarla Yılbaşı Akşamı yaparsa 15 rating görür.
Bence de. Yıllardır Acun Ilıcalı hangi kanaldaysa o kazandı hep yılbaşında. Farklı bir şeyler görmenin vakti geldi de geçiyor :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Fox; SKÇ ile aynı oranları alan Çocukluk adlı dizisine Final kararı verdi, gene SÇK için Zümrüdüanka yı ateşe attı ki sanırım oda final yapıyor.

Sırf Twitterda SKÇ ergen tafyasına yaranmak için bu dizi için savaş veriyor..Dizi 1 ratingbirden düşürmüş..

İts Like A Joke!

MasterChef ve İbo Show Karantina günlerinde AB tarafı için iyi alternatif olmuş..İki farklı yapımında özellikle AB oranları çoki iyi. İbo Show şaşırtmaya devam ediyor bu arada.

KYA 2 haftada 2 rating kaybaetti..Demek seneryoda sorun var.İzlemediğim için fikrim yok.

Gönül Dağı emin adımlarla rating arttırmaya devam ediyor. İzlemedim,çeken birşey yok beni ama demek insanları çeken birşeyler var.Tebrikler @emreemreu Bu dizi konusunda seni ayrı tebrik ederim :Z

Bir Sçk tayfası olarak böyle düşünmüyorum abi Hande Kerem uyumu var izlenmesi güzel ama bazı konuları uzatmaları düşürüyor bunu yapmamaları lazım :D

• İlginç
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bir Sçk tayfası olarak böyle düşünmüyorum abi Hande Kerem uyumu var izlenmesi güzel ama bazı konuları uzatmaları düşürüyor bunu yapmamaları lazım :D
Melekcim sana göre her dizide bir uyumlu çift vardır :A :A :A
Ben bu dizinin yaz dizisi olarka kalmasını tercihe ttim, keyifli bir final ile 2. sezona salarlardı.
Tamamen sosyal medya ratingleri yüksek diye devamı için çaba sarfediliyor.
Benim görüşüm Melekcim 🙆‍♂️

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Melekcim sana göre her dizide bir uyumlu çift vardır :A :A :A
Ben bu dizinin yaz dizisi olarka kalmasını tercihe ttim, keyifli bir final ile 2. sezona salarlardı.
Tamamen sosyal medya ratingleri yüksek diye devamı için çaba sarfediliyor.
Benim görüşüm Melekcim 🙆‍♂️

Abi her dizide desem Alp Navruz ile Ceren uyumlu değil Çatı katı aşkta Furkanla Ezgi uyumlu değil dermiyim sence :A bu yorumlarımı neden görmüyorsunuz anlamıyorum ki e seyirci diziyi seviyor bu kadar istek alan diziyi bitirmeleri doğru değildi bence

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Abi her dizide desem Alp Navruz ile Ceren uyumlu değil Çatı katı aşkta Furkanla Ezgi uyumlu değil dermiyim sence :A bu yorumlarımı neden görmüyorsunuz anlamıyorum ki e seyirci diziyi seviyor bu kadar istek alan diziyi bitirmeleri doğru değildi bence
Senin çiftin profilinde gizli :F

• Güldürdün
Reactions: Angelica

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
GÖNÜL DAĞI
Total’de 8,22
AB’de 7,94
ABC1 ise 8,35 reytinglerle 3 grupta da gün 1.oldu.

SEN ÇAL KAPIMI
Total’de 4,21
AB’de 4,60
ABC1’de ise 4,77

KUZEY YILDIZI İLK AŞK
Total : 7,38
AB : 3,12
ABC1 : 4,73

İBO SHOW
Total : 6.27
AB : 5.39
ABC1 : 6.97
Gün birincisiyiz 👍👍👍👍
------

diriliş gunleri varken değil 2009 dan trt çıktıya reytıng sistemınden .duzenek kurulduya..demekı eskıden hile varmış
------

kuzey yıldızı vartabı
Kuzeyle evlenince konu kalmadı ki dizide 😅

• Güldürdün
Reactions: Doğan

uyumayanadam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
49
Canım dizim Sen Çal Kapımı iyi düşüş yaşamış, bölüm iyiydi ama senaryonun gidişatından dolayı düşmesi normal. Açıkçası Hande ve Kerem (özellikle Hande) için izlemeye devam ediyorum, onlar olmasa bu kadar sabretmezdim sanırım.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Kuzey Yıldızı kendi ayağına sıktı, düğün oldu ve yokuş aşağı iniyor şimdi reytingler, bakalım düşüş duracak mı.

Gönül Dağı kendi rekorunu kırmış, bu denli oranlar beklemiyordu kimse tebrikler.

İbo Show çok iyi gidiyor, Star nihayet bir şey tutturdu.

BAG Özge Özberk'e yazık oldu, kesin tutar diyordum maalesef Aralık sonu final. :(