12 Aralık 2019 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Masterchef Türkiye | TV8

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
BZÇ genelde orta yaş kesime hitap etdiği için sosyal medyada güçlü değil. Bunu anlaman lazım. :D
Sosyal medyaya bakarak birşey diyemeyiz. MD daha genele hitap ediyor, yeni bir iş ve bu bölüm eski favori diziden bir karakter geliyordu. BZÇ ise vintage ve baya ağır bir drama, neden o kadar tt olsun ki. :D
BZÇ'nin kitlesi de sosyal medyada bayağı aktif, yani tam olarak orta yaş değiller :A Ama Total bir dizi 20 reyting alırken rakibinin de 12-13 reyting alması uzun zamandır görülmüş bir durum olmadığı için tuhaf :D

Senin bu kıyaslamana göre 100K tweet atılan Hercai 25 filan almalı:AEkli dosyayı görüntüle 73963
Hercai de önünde sonunda SAK akıbetini yaşayacak o bir istisna :F :F Ama bazı durumlardan dolayı yayından kalkmamasını temenni ediyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
BZÇ'nin kitlesi de sosyal medyada bayağı aktif, yani tam olarak orta yaş değiller :A Ama Total bir dizi 20 reyting alırken rakibinin de 12-13 reyting alması uzun zamandır görülmüş bir durum olmadığı için tuhaf :D

Hercai de önünde sonunda SAK akıbetini yaşayacak o bir istisna :F :F Ama bazı durumlardan dolayı yayından kalkmamasını temenni ediyorum :A
En son sak ve Diriliş aynı gün 15-18 reyting(ocak-haziran ortalaması) alıyorlardı tek günde:X hayır sen sosyal medya kitlesini ölçüm olarak gösterince ben de tahmin yazdım:A

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Mucize Doktor 20 yi zorlamış ABC-1 de, Özellikle AB grubunda Çukurovayı 2 ye katlamış.. Total olmasa Çukurova mahvolur gerçekten...