12-18 Mart 2018 Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

Anlamadığım için sana soruyor olabilir miyim
Aaa ozaman ip ucu vereyim bana malum kişiyi söyler belki diye tuzak oalrak soruyorsun ve o cevabı alırsan hemen diğer malum kişiyi çağırıcaksın bak bak diye

Aaa ozaman ip ucu vereyim bana malum kişiyi söyler belki diye tuzak oalrak soruyorsun ve o cevabı alırsan hemen diğer malum kişiyi çağırıcaksın bak bak diye
Aklın da zehir gibi sinsirella. Senden iyi UTC kadını olur.
Sadece merak etmiştim ama boşver

O kişiler de kim anlayamadım

Aklın da zehir gibi sinsirella. Senden iyi UTC kadını olur.
Sadece merak etmiştim ama boşver

O kişiler de kim anlayamadım
Zaten onlar aklındaykan soruyorsun bee ben uykulu kafayla daha iyi çalısıyor kafam şuanda tam uykulu kafadayım oyüzden tuzağına düşmedim

Zaten onlar aklındaykan soruyorsun bee ben uykulu kafayla daha iyi çalısıyor kafam şuanda tam uykulu kafadayım oyüzden tuzağına düşmedim
Beni çok yanlış tanımışsın. Yada uykusuzluktan devrelerin yanmış senin.
Tekrar düşün sen bi.

Ondan şüphem yok
Deniz'de olsa yine 1000leri bulurdum

Reyiz en iyisi bizim konulara gel ben seni de konuştururum orada

Hangi konular olacağına bağlı reyiz
Tabiki Survivor

Galiba ben biraz yoğun olacam.Hafta içi ne yazıyorsan yaz. Hafta sonu yine gecelere akarım
yani buraya, kesin çene açılır

Ondan şüphem yok

Tabiki Survivor

Galiba ben biraz yoğun olacam.Hafta içi ne yazıyorsan yaz. Hafta sonu yine gecelere akarım
Şimdiden kaybettim o zaman

Ben Survivordan ne anlayacam, zaten Çukur, Kadın, UTC ve Fazilet'e zar zor yetişiyorum üstüne Avlu ve Tehlikeli Karım'ı izlemek istiyordum ama onları bile eledim.

Ben izlediğim dizilere çok az yorum yazıyorum.
Bir Kırgınlar vardı oda bitti

Açtığım konular ve Survivorda aktif oluyorum genelde. Merak etme ben hep sabit mesaj yazmam
1 haftam diğerini tutmuyor

Ben Survivordan ne anlayacam, zaten Çukur, Kadın, UTC ve Fazilet'e zar zor yetişiyorum üstüne Avlu ve Tehlikeli Karım'ı izlemek istiyordum ama onları bile eledim.

Ondan şüphem yok

Tabiki Survivor

Survivor'a Berna geliyor izleyebilirsin artık

Olabilir bir kere takılan bir daha çıkamıyor zaten
Misal ben

Geçen sene geç takıldım survivora. Bu sene 1 ay uzak durdum
gerçi hala sadece oyunlara baktığım için hala sınırda sayılırım