12-18 Mart 2018 Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

Aaa ozaman ip ucu vereyim bana malum kişiyi söyler belki diye tuzak oalrak soruyorsun ve o cevabı alırsan hemen diğer malum kişiyi çağırıcaksın bak bak diye :A :A :A
Aklın da zehir gibi sinsirella. Senden iyi UTC kadını olur. :A:A Sadece merak etmiştim ama boşver :A

O kişiler de kim anlayamadım :A

Aklın da zehir gibi sinsirella. Senden iyi UTC kadını olur. :A:A Sadece merak etmiştim ama boşver :A

O kişiler de kim anlayamadım :A
Zaten onlar aklındaykan soruyorsun bee ben uykulu kafayla daha iyi çalısıyor kafam şuanda tam uykulu kafadayım oyüzden tuzağına düşmedim :A :A :A

Bu hafta fazla giremedim foruma ona rağmen iyi yazmışım yine :A

Sen foruma gir ben seni konuştururum merak etme iyi yazmışsın tebrikler :A

İndiren yok ki nasıl inelim :A

Yapacak bir şey yok başkanım siz de yazın biraz :A
Ondan şüphem yok :A Deniz'de olsa yine 1000leri bulurdum :A

Reyiz en iyisi bizim konulara gel ben seni de konuştururum orada :A :A

Hangi konular olacağına bağlı reyiz :A
Tabiki Survivor :A :A
Galiba ben biraz yoğun olacam.Hafta içi ne yazıyorsan yaz. Hafta sonu yine gecelere akarım :A yani buraya, kesin çene açılır :F

Galiba ben biraz yoğun olacam.Hafta içi ne yazıyorsan yaz. Hafta sonu yine gecelere akarım :A yani buraya, kesin çene açılır :F
Şimdiden kaybettim o zaman :F
Ben Survivordan ne anlayacam, zaten Çukur, Kadın, UTC ve Fazilet'e zar zor yetişiyorum üstüne Avlu ve Tehlikeli Karım'ı izlemek istiyordum ama onları bile eledim. :A

Ben izlediğim dizilere çok az yorum yazıyorum.
Bir Kırgınlar vardı oda bitti :D
Açtığım konular ve Survivorda aktif oluyorum genelde. Merak etme ben hep sabit mesaj yazmam :A 1 haftam diğerini tutmuyor :F
Ben Survivordan ne anlayacam, zaten Çukur, Kadın, UTC ve Fazilet'e zar zor yetişiyorum üstüne Avlu ve Tehlikeli Karım'ı izlemek istiyordum ama onları bile eledim. :A

Survivor'a Berna geliyor izleyebilirsin artık :A

Olabilir bir kere takılan bir daha çıkamıyor zaten :A
Misal ben :A
Geçen sene geç takıldım survivora. Bu sene 1 ay uzak durdum :A gerçi hala sadece oyunlara baktığım için hala sınırda sayılırım :A