Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Operasyon 41 | Kanal D

Oy: 0 0.0%
  • Şef Akademi | FOX

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    16

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Niye Menajerimi Ara ve Akrep reytingleri kıyaslanıyor anlamadım. Akrep'in zar zor 2 reyting alabildiği günde BZÇ dışında dişe gelir rakip yoktu bile. İki maç varmış ve iyisi sadece AB'de 5 küsür alabilmiş oysa dünkü maç 11-12 bandını görmüş. Ayrıca Akrep o boşlukta bile ilk 10'a giremezken MA iki grupta girmiş. Sayısal olarak daha düşük belki ama şartlar aynı değildi. Böyle güzel bir bölümün hakkı daha fazla olmalıydı ve maça denk gelmese belki reytingi daha yüksek olabilirdi ama sağlık olsun. 45 hafta boyunca bu sisteme rağmen aynı şevkle çalışan tüm ekibe tekrar teşekkürler. :bhr:

Baş Belası'nın yeni sezon başlar başlamaz biteceği kesin. Ölü günde harcanması kötü oldu. Gerçi Seçkin Özdemir olduğu sürece günün de fark edeceğini sanmıyorum ya neyse. :A

MC yine sessiz sedasız tekrar yayınlamış. :A Neyse artık maçlar da bittiğine göre zırt pırt ara vermesine gerek kalmadı. :A

Kanal D'deki yarışma korkunç gitmiş muhtemelen bu hafta yayınlanmaz bile. Bir dönemin şampiyonu Kanal D'nin böyle uyduruk formatlara bel bağlamış olması gerçekten üzücü ama kendileri kaşındı. :A
------

Kaçan izleyici döner ama maç varken dönmezdi zamanlaması kötü oldu. :A Boş zamanında finali aç izle eminim seveceksin. :A
İzleyeceğimi düşünmüyorum ben de kaçan izleyiciyim. Sahne sahne bakarım yine çünkü final elbet önceki bölümlerle bağlantılıdır onları izlemediğim için kaçırdığım veya anlamayacağım yerler olur uğraşamam. Zaten son sahneyi gördüm yetti bana. :A

Ne kadar laf söylesem de geçen yapılan canlı yayındaki vedayı izlerken çok üzüldüm. Keşke bu güzel ekibe layık, daha iyi senaristlerle çalışılsaydı.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
İzleyeceğimi düşünmüyorum ben de kaçan izleyiciyim. Sahne sahne bakarım yine çünkü final elbet önceki bölümlerle bağlantılıdır onları izlemediğim için kaçırdığım veya anlamayacağım yerler olur uğraşamam. Zaten son sahneyi gördüm yetti bana. :A

Ne kadar laf söylesem de geçen yapılan canlı yayındaki vedayı izlerken çok üzüldüm. Keşke bu güzel ekibe layık, daha iyi senaristlerle çalışılsaydı.
Şimdi seni bir kaçıracağım.ss Önceki bölümün toparlandığı ilk 5-10 dakikayı geçersen tamamen yeni bir hikaye gibi işlendi o yüzden aç izle mutlaka. O kadar güzel referanslar ve sahneler vardı ki parça parça izlersen o tadı alamazsın. :D

• Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şimdi seni bir kaçıracağım.ss Önceki bölümün toparlandığı ilk 5-10 dakikayı geçersen tamamen yeni bir hikaye gibi işlendi o yüzden aç izle mutlaka. O kadar güzel referanslar ve sahneler vardı ki parça parça izlersen o tadı alamazsın. :D
İzlerim o zaman ya boş vakit çok zaten. :A Miro ve Feris detaylarını gördüm Twitter'da üzüldüm zaten. :(

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
İzlerim o zaman ya boş vakit çok zaten. :A Miro ve Feris detaylarını gördüm Twitter'da üzüldüm zaten. :(
O boş vakit bugün içinde bir yerlerde olabilir bence. :bhr: Bugüne kadarki en iyi MA bölümlerinden biriydi ve seni azıcık biliyorsam büyük keyifle izleyeceksin. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
Menajerimi Ara gider ayak ufakta olsa yükselmiş dizinin fanlarına küçük de olsa teselli olmuştur en azından :A.
------

Baş Belası her hafta eriyor yazık oldu.
------

Operasyon 41 berbat gidiyor yayından kaldırıldı haberi gelirse şaşırmam.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Baş Belası farklı bir iş biraz bu işler tutmazsa tabiki yapımcılar klasik yaz dizileri yapacak

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Baş Belası tuttu demiştik ama Seçkin şansını konuşturdu, bundan sonra güzel bir yükseliş de gelmez artık. :A ARC Film dizileri fena şaşırttı bu yaz. Bu arada bu oranlarla tüm gruplarda ilk 5'e girmesi...