Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Operasyon 41 | Kanal D

Oy: 0 0.0%
  • Şef Akademi | FOX

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    16

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Seni şoklarla baş başa bırakıyorum. :A Akrep 8 Nisan öncesi de 2 grupta sürekli Menajeri geçtiği için sıkıntı yoktu da AB'de bile geçmiş. :A Ki bizim karşımızda da BZÇ vardı. :A

Bu arada biz Akrep'ten hiç konuştuk mu be, nereden hatırlıyorsun. :A
Sadece BZÇ değil Euro 2020 maçları ve Survivor da vardı. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Seni şoklarla baş başa bırakıyorum. :A Akrep 8 Nisan öncesi de 2 grupta sürekli Menajeri geçtiği için sıkıntı yoktu da AB'de bile geçmiş. :A Ki bizim karşımızda da BZÇ vardı. :A

Bu arada biz Akrep'ten hiç konuştuk mu be, nereden hatırlıyorsun. :A

Akrep'i geçebilmesi için önce 0 reytingi geçmesi gerekiyor demiştin diye hatırlıyorum:A
------

Ben öyle birşey demedim :A

Yok 7 hafta 0 reyting aldı sadece, tabi bazı yorumları görmüşsen normaldir çünkü antilik için zamanında bundan yüksek alan diziye denilmeyen söz kalmadı. :A
------

Hakkı 0'dı. :A

Sana demedim zaten. Slhttn demişti.:A
Hemen üzerime çullandınız aşk olsun size @Emre Ozansoy :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Akrep'i geçebilmesi için önce 0 reytingi geçmesi gerekiyor demiştin diye hatırlıyorum:A
------

Görünce yanıt yazayım dedim ya. :A Bir de tam Akrep'in reytingleri ile karşılaştırma yapıyordum. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sen şu mesajdan mı bahsediyorsun :A Eğer buysa dizinin sonuna aşırı fazla sinirlendiğim için diziye laf atıyorum. :A

Ben valla o 0 reytingle zararına devam eden dizinin aldığı reytingi alamaz diyorum. :A Komik durum. :A

Yoksa zaten bu da var. :A

Dizinin final yaparken reytinglerinin Akrep'le eşitlenmesi için yükselmesi lazım. :)
------

------

Konu Akrep'se böyle de olabiliyor. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Baş Belası oran olarak çok iyi başlamıştı şimdi bu kadar çabuk 2'ler düşmesi üzdü. Bu yaz yayınlanan en iyi işlerden. Hem polisiyesi, hem aksiyonu hem komedisi çok iyi işleniyor. Umarım maçlardan sonra yükselir.

Menajerimi Ara bari finalin hatrına yükselseydi de 2'yi geçseydi. :A Kaçan izleyici finalde bile dönmemiş. :A Genelde finalde yükselen işler olur. :A Ne kadar bıraksam da, senaryo sinir etse de farklı ve özel bir iş olarak kalacak aklımda.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Niye Menajerimi Ara ve Akrep reytingleri kıyaslanıyor anlamadım. Akrep'in zar zor 2 reyting alabildiği günde BZÇ dışında dişe gelir rakip yoktu bile. İki maç varmış ve iyisi sadece AB'de 5 küsür alabilmiş oysa dünkü maç 11-12 bandını görmüş. Ayrıca Akrep o boşlukta bile ilk 10'a giremezken MA iki grupta girmiş. Sayısal olarak daha düşük belki ama şartlar aynı değildi. Böyle güzel bir bölümün hakkı daha fazla olmalıydı ve maça denk gelmese belki reytingi daha yüksek olabilirdi ama sağlık olsun. 45 hafta boyunca bu sisteme rağmen aynı şevkle çalışan tüm ekibe tekrar teşekkürler. :bhr:

Baş Belası'nın yeni sezon başlar başlamaz biteceği kesin. Ölü günde harcanması kötü oldu. Gerçi Seçkin Özdemir olduğu sürece günün de fark edeceğini sanmıyorum ya neyse. :A

MC yine sessiz sedasız tekrar yayınlamış. :A Neyse artık maçlar da bittiğine göre zırt pırt ara vermesine gerek kalmadı. :A

Kanal D'deki yarışma korkunç gitmiş muhtemelen bu hafta yayınlanmaz bile. Bir dönemin şampiyonu Kanal D'nin böyle uyduruk formatlara bel bağlamış olması gerçekten üzücü ama kendileri kaşındı. :A
------

Baş Belası oran olarak çok iyi başlamıştı şimdi bu kadar çabuk 2'ler düşmesi üzdü. Bu yaz yayınlanan en iyi işlerden. Hem polisiyesi, hem aksiyonu hem komedisi çok iyi işleniyor. Umarım maçlardan sonra yükselir.

Menajerimi Ara bari finalin hatrına yükselseydi de 2'yi geçseydi. :A Kaçan izleyici finalde bile dönmemiş. :A Genelde finalde yükselen işler olur. :A Ne kadar bıraksam da, senaryo sinir etse de farklı ve özel bir iş olarak kalacak aklımda.
Kaçan izleyici döner ama maç varken dönmezdi zamanlaması kötü oldu. :A Boş zamanında finali aç izle eminim seveceksin. :A