11 Ocak 2024 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Sakla Beni - 11. Bölüm | Star TV

Oy: 0 0.0%
  • Aldatmak - 53. Bölüm | ATV

• Regaib Kandili Özel | TRT1

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .
Reaksiyon puanı
142
Puanı
44
hudutsuz- yabani-kirli sepeti dizilerinin total ile ab arasındaki farklar absürt olmaya doğru gidiyor. ab izleyicisi kanalın dizilerinden çabuk vazgeçiyor.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,600
Puanı
310
Regaib kandilinden dolayı mı bilmiyorum ama Hudutsuz Sevda Total hariç, Total,AB,ABC1 oranlarında her yapım 1 ile 1,5 arasında bazıları ise 2'yi geçen puan kaybetmişler.
Kara için yazık oldu. 3 hafta ara verilmesi çok kötü bir karardı. Sebebi sence neydi oran düşmelerinin. @ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,578
Puanı
280
Regaib kandilinden dolayı mı bilmiyorum ama Hudutsuz Sevda Total hariç, Total,AB,ABC1 oranlarında her yapım 1 ile 1,5 arasında bazıları ise 2'yi geçen puan kaybetmişler.
Kara için yazık oldu. 3 hafta ara verilmesi çok kötü bir karardı. Sebebi sence neydi oran düşmelerinin. @ömer karataş
maçlarda vardı maçlarda etkli olmuş olabilir

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Reytinglerden çok dizi yorumu yapılıyor yorum konusu boşuna açıldı galiba. :)

O kadar sıkıcı bir gün ki 1. olmak için 4 almaya bile gerek kalmıyor. İnci Taneleri salı olsun diyordum ama şu tabloda perşembe de iş görebilir.

Kandil etkisi tüm dizileri fena vurmuş. Hadi diğerleri neyse de daha ilk bölümden beri kanaldan sığıntı muamelesi gören ve doğru düzgün PR'ı yapılmayan, tekrarı verilmeyen kısacası öne çıkarılmayan Arak/Kara'ya cidden yazık oldu. Üslubum için kusura bakmayın ama Show TV kına yaksın.

Aşka Düşman gelecek hafta 20.00'de yayınlanırsa mucize. :A Acun eskisi gibi sadece yarışma yapıp dizi işini tecrübeli yapımcılara bırakmalı.

Bu arada Hudutsuz Sevda reytingleri çok tuhaf olmuş hepsi 97'li oranlar. :F

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,600
Puanı
310
Aşka Düşman gelecek hafta 20.00'de yayınlanırsa mucize. :A Acun eskisi gibi sadece yarışma yapıp dizi işini tecrübeli yapımcılara bırakmalı.
Aşka Düşmanın yayınlanacağı gün ve afişi belli olduğunda 8 bölüm ömür biçmiştim. Nazan Kesal'da olsan bazen kurtaramazsın. :)

Arak/Kara zaten daha ilk bölüm sonrası yapılanlar ile ölü doğan bir bebek oldu. Ama çekim teknikleri ilgi çekici dizinin. Söylemeden edemeyeceğim. Diğer dizilere örnek olur umarım.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,675
Puanı
1,060
Cuma ve biraz da pazartesi (hadi ucundan kıyısından pazarı ekleyelim) dışında heyecan verici ilgi çekici gün yok, ölü günler...
Cuma reytingleri sonuçları dışında hiç reyting sonuçlarından o tadı alamıyorum.O kaos soslu,reyting rekabetinin dibine hissedebildiğim kutlu gün.
Pazarı rekabeti için aynı duyguları yaşayamıyorum.