Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    31
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Survivor sanırım Türkiye-Yunanistan senesindeki gibi bekleneni karşılamayacak bu sezon. Tabi bu oranlardan sonra karşı atak olarak küçük bir olayı büyükmüş gibi gösteren fragmanlar vs gelebilir. Hafta sonları tekrar yüksek reytingler alır ama onlar da aşırı yüksek reytingler olmaz bence. 7-8 oranlarında dolaşır. Hafta sonu dizileri senaryo olarak karşı atak yaparsa o zaman 7-8 reytingi de alamaz. İpler nadir de olsa bu sezon dizi senaristlerinin elinde.

Sefirin Kızı için beklenen bir düşüş . Ama ufak senaryo oyunlarıyla sezon sonuna kadar rahat gidecek oranlara geri döner yakında.

Maraşlı'nın fragmanlarından etkili olacağı anlaşılıyordu. Tekrarları da iyi giderse önümüzdeki haftalarda zirve yarışına girebilir bence.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Maraşlı güzel bir giriş yapmış. İlk bölümüyle herkesten bir şey koparmış. Haftaya aynı performansı gösterirse diğer dizilerin işi zorlaşacak.

Çukur dün güzel bir bölüm izletti. Seyirci ne olsun istiyordu acaba? Neyse önümüzdeki üç hafta büyük ölümler devam edecek. O sırada gidenleri geri getirirler inşallah.

Survivor'un hafta içi çok yüksek alamayacağı belliydi. Hafta içi bu oranlarda gitmeye devam eder. Bundan fazlası çıkmaz. Hafta içi hikayeyi kurup hafta sonu final yazmak isteyeceklerdir.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yuh yani ne diyeyim :A
Ben 6 saat uykuya alışkındım ama tatil nedeni ile 10 saat rahat uyudum :A
2 gün aynı saate uyudum mu otomatikmen alışıyorum :A
Okul devam ederken özellikle yurtta deli gibi uyuyordum ama bu pandemiden sonra uyku düzenim de gitti. :A 5-6 saatlik uyku yetiyor. :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
  • Beğendim

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Maraşlı'ya tebrikler, büyük ihtimalle tuttu. Hiç artmasa bu reytingi korusa bile rahat devam eder yayından kaldırılmaz.

SK kötü bir iş, bir an önce bitmesi dileğiyle.

Çukur 4 sezonluk, 110 bölümü aşmış yorgun bir dizi ama besbeter bir kitle kaybı yaşamamış bakalım Maraşlı'nın 2. ve 3. bölümlerdeki performansı Çukur'un kitle kaybını, gidişatını belirleyecek, zaten 4 ay sonra final yapacak, hayırlısı olsun...

Survivora çok sevindim, Masterchef'i çok seviyorum ilginç yemekler, tarifler görüyoruz, güzel yarışmacılar oluyor ama bu yeter artık 10 yıldan fazladır yayınlanıyor gerçekten yeter.
Ben en son izlediğimde Asena Pascal Nihat Doğan falan vardı, orada tadını aldım ve bıraktım. Sonrası baydı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Maraşlı güzel başlamış beklediğim reytingle gelmiş yükselerek devam eder Sefirin Kızı da akşamki bölümden sonra düşeceğini böyle bir reytingle geleceğini biliyordum hatta çok bile almış daha da düşük gelse olurdu maalesef yeni senarist bazı karakterleri tanımadan yazmış Güven karakterinin değişimi hepimizi şok etti başta da böyle bir adamdı ama bu kadar değildi böyle devam ederse Eylem hoca dizi daha da düşer
Survivor bu kadar yapımın karşısında iyi almış zaten yüksek reyting beklemiyordum bugünde Masumlar var yine düşük gelir Çukur da Karaca konusunda seyirci tepki gösteriyordu onun etkisi sanırım Yasak elma düşmesine rağmen iyi gidiyor :D

• Beğendim

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Altın çağını yaşayan Survivor adeta uçmuş, ama listenin altına doğru. 2 bölüme başlar yine "abartılı fragman başlıkları".

1. Survivorda şok ölüm! (Ünlülerden bir kız barakaya gelen böceği öldürdü)

2. Survivorda büyük kavga! (Gönüllülerden iki kız arasında bayrak yarışı için hafif bir sürtüşme olmuştur)

3. Küfür skandalı, Survivor yanıyor, Yarışacılardan biri diğerlerini kaleşle taradı, şok şok şok

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sen gece hadi uyu diye mesajı attıktan sonra uyuyamadım ve bölümü izledim. :F Şöyle söyleyeyim ilk 1 saatteki Ender-Şahika-Caner sahneleri çok güldürdü. :F Sonrası da heyecanlıydı. :A
Dediğin kadar varmış :A
Bi Cansumuz eksikti :A entrikalara doyamadılar.
Bölüm baya iyiydi cidden.

• Harika
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dediğin kadar varmış :A
Bi Cansumuz eksikti :A entrikalara doyamadılar.
Bölüm baya iyiydi cidden.
Cansu’dan bir şey çıkacağı belliydi o kadar iyi karakteri bu dizi kaldıramaz. :A Ama Nilperi çok yakışmış diziye. :Z

Yıldız da yeminini bozdu artık daha da karışır olaylar. :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Cansu’dan bir şey çıkacağı belliydi o kadar iyi karakteri bu dizi kaldıramaz. :A Ama Nilperi çok yakışmış diziye. :Z

Yıldız da yeminini bozdu artık daha da karışır olaylar. :Z
Aman Yıldız eskiden ne yapsa işin sonunda yenilen o oluyordu :A pek birşey yapamaz o :A

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Altın çağını yaşayan Survivor adeta uçmuş, ama listenin altına doğru. 2 bölüme başlar yine "abartılı fragman başlıkları".

1. Survivorda şok ölüm! (Ünlülerden bir kız barakaya gelen böceği öldürdü)

2. Survivorda büyük kavga! (Gönüllülerden iki kız arasında bayrak yarışı için hafif bir sürtüşme olmuştur)

3. Küfür skandalı, Survivor yanıyor, Yarışacılardan biri diğerlerini kaleşle taradı, şok şok şok
Bu nasıl fragman başlıkları böyle 😅😅😅

• Güldürdün
Reactions: DR

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Maraşlı beklediğimden iyi başladı, tebrikler.

TRT1 dizilerinin hiçbir zaman etkilenmemeleri ilginç. Uyanış: Büyük Selçuklu kendi rekorunu kırmış.

Sefirin Kızı en çok etkilenen yapım olmuş.

Survivor'dan en az 6 bekliyordum tüm gruplarda AB'de 3.61 alması şaşırttı. 20.00'da başlasa belki daha iyi olur Pazartesi günleri.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Survivor çökmüş. 12 yıldır ara vermeden ısıtıp ısıtıp halkın önüne aynı şeyi koyarsan 3. bölümden 3 reytinglere kadar düşersin işte. Nasıl olsa akşamları TV önüne oturup izliyorlar diye düşünüp halkı keriz yerine koymayın, geçen sene de dizilerin aniden yayından kaldırılması ile yükselebilmişti anca. Neyse ki Surivor devri kapandı, bakalım Acun bunu ne zaman idrak edebilecek. :)

Çukur'un dünkü bölümünü az önce izledim, gerçekten sezon başındaki diğer bölümlere oranla çok daha iyi bir bölümdü. Maraşlı'nın etkisiyle de istediğim oranlara ulaşamasa da reytinglere etkisini gelecek hafta gösterecektir. Zaten dizinin reyting kaygısı yok, 4. sezon 111. bölümde bu oranları almak çok büyük bir başarıdır.

Maraşlı beni gerçekten şaşırttı. Zorlasa 3-4 reyting arasında hatta atv faktörüyle AB'de daha da düşük alabilir derken tüm gruplarda +5 reyting ile açılışı yaparak günün sürprizi oldu. Tabii dizi tuttu demek için henüz erken, senaryonun da etkisiyle ilerleyen bölümlerde kalıcı olup olmayacağı anlaşılır. Bütün ekibe tebrikler.

Yasak Elma bildiğimiz gibi, 10 bölümde ana karakterlerden biri fakirleşip 20 bölüm sonra tekrar zengin oluyor. Şimdiki düşmanlar ilerde dost, dostlar ise ilerde düşman olacaklar muhtemelen. :A Arada da yan karakterlerden 2-3 kişiyi zehirleyip yerine yeni bir oyuncu transfer ettiler mi tamam, Arka Sokaklar'ın kadın versiyonu gibi mübarek. :A

Sefirin Kızı çökmüş, açıkçası hem Engin Akyürek hem Neslihan Atagül için ilk bölümüne şans vermiştim ama izlediğime bin pişman olmuştum. Diziyi izleyenler de artık diziden bıkmış olacak ki günün kaybedenlerinden olmuş. Sezon sonuna kadar bu oranlarla ite kalka devam eder muhtemlen de ondan sonra Engin Akyürek'i bambaşka bir projede görürüz umarım. :D

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
6 dizi karşısında yarışma programı Totalde bir çok dizinin sezon içinde alamadığı oranı almayı başarmış..
Zaten Haftaiçleri 4-6 arası gidip gelecek. Daha fazlasını beklemek komedi..
Zaten neden Survivorun 1. yada yüksek rating almasını bekliyor insanlar anlamadım..
Yarışma yüksek rating alsada eleştiri alıyor,düştüğünde zaten kına yakılıyor.
Beni en çok rahatsız eden; Survivor izleyenin kendisine saygısı yok deyip, dizi izlemeyi öneren beyinler...Dizi izlediğinde insanlar kendisine saygısı olduğunu düşünüyor.(Sosyal Medyada çok gördüğüm bir yorum,forumla ilgisi yoktur)

Demek bu kadar çekiniliyor bu yarışmadan,herkesin uyandığında saat 10 da ilk işi Survivorun ratingine bakmak oluyor.

Maraşlı ortalığı sallamış... Sefirin Kızı,Çukur,Yasak Elma 1 ve 2 yakın sert düşüşler yaşamış.

Ama genelde sert düşüşlerde hep aynı bahane;" Bölüm sıkıcıydı" yada " Senarist beceremiyor"

Maraşlı iyi gidicek gibi; Zaten Pazartesi aşırı kalabalık, Sefirin Kızı en riskli olan.

Bakalım. İleriki haftalar ne gösterecek.

• Beğendim
Reactions: dreamy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
6 dizi karşısında yarışma programı Totalde bir çok dizinin sezon içinde alamadığı oranı almayı başarmış..
Zaten Haftaiçleri 4-6 arası gidip gelecek. Daha fazlasını beklemek komedi..
Zaten neden Survivorun 1. yada yüksek rating almasını bekliyor insanlar anlamadım..
Yarışma yüksek rating alsada eleştiri alıyor,düştüğünde zaten kına yakılıyor.
Beni en çok rahatsız eden; Survivor izleyenin kendisine saygısı yok deyip, dizi izlemeyi öneren beyinler...Dizi izlediğinde insanlar kendisine saygısı olduğunu düşünüyor.(Sosyal Medyada çok gördüğüm bir yorum,forumla ilgisi yoktur)

Demek bu kadar çekiniliyor bu yarışmadan,herkesin uyandığında saat 10 da ilk işi Survivorun ratingine bakmak oluyor.

Maraşlı ortalığı sallamış... Sefirin Kızı,Çukur,Yasak Elma 1 ve 2 yakın sert düşüşler yaşamış.

Ama genelde sert düşüşlerde hep aynı bahane;" Bölüm sıkıcıydı" yada " Senarist beceremiyor"

Maraşlı iyi gidicek gibi; Zaten Pazartesi aşırı kalabalık, Sefirin Kızı en riskli olan.

Bakalım. İleriki haftalar ne gösterecek.
Pazartesi aşırı kalabalık Pazartesi :F:F sen Cuma gününü görmedin herhalde :A