Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    31

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Hayır genel olarak konuşuyorum.
Tamam. Ben Pazartesinin diğer günlere bakarsak zor olduğunu düşünmüyorum.
------

Görüldüğü gibi Survivor bırak dizileri etkilemeyi ateş olsa cürmü kadar bile yer yakamayacak keyfim yerine geldi. :Z Acun şu an programı kurtarmak için ne yapsam diye kara kara düşünüyordur kesin. :A

Sefilin Kızı denilen rezilliğin çöküşü de yine çok güzel bir gelişme. :Z Tüm dizileri düşerken Menajerimi Ara AB'de reytingini arttırdı Star değerini bilsin de sezon ortasında bitirmeye kalkmasın. :A

Maraşlı ilk bölüm için güzel başlamış. Tahmin ettiğim gibi izleyici yeni bir alternatife açtı ve şimdilik o beklentiyi karşılamış gibi görünüyor. Poyraz Karayel ve Söz'deki gibi zor günde kendine yer edinmeyi başarmış demek ki Ethem Özışık gerçekten uğurlu geliyor. :A
Daha da düşüşe geçerse Sefirin Kızı Seni Çok Bekledim Pazartesi de olabilir bence Hoppala bayram :A:F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Maraşlı çok iyi başlamış. :Z Ben dün bölümü çok beğenmiştim ama hem günün zorluğundan dolayı hem de çekim kalitesinin Ölene Kadar gibi karanlık bir havada olmasından dolayı izleyici çekmesi zor olur demiştim ama çok güzel başlamış. :Z

Yasak Elma düşüş yaşamış ama hala oranları çok iyi. Gece Maraşlı’dan sonra açtım bölümü, son zamanlardaki en iyi bölümlerdendi haftaya yükselir tekrar. :Z

Survivor patates olmuş. :F Karşısında güçlü rakipler var evet ama bu kadarını da kimse beklemiyordu herhalde. :F

Sefirin Kızı da patates olmuş. :F Yorumlardan anladığım kadarıyla dün akşamki bölüm beğenilmemiş. E hep diyorduk senaryo tıkandı diye. :A Dün de sorduğum gibi DEK’i bırakmaya değdi mi Eylem Canpolat. :A

Çukur ve Maraşlı benzer kitle diye Maraşlı’ya geçit vermez diyordum ama asıl o izleyicisini Maraşlı’ya kaptırmış. Tabi oranları hala iyi.

Uyanış Büyük Selçuklu yine çok iyi gitmiş. Tebrikler.

Bu arada Uyanış dışında tüm diziler büyük düşmüş. Hepsi 1-2 reyting kaybetmiş. Bir Uyanış AB’de yükselmiş. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and Carpe Diem

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
TRT dizisi her zaman ki gibi her zaman zirvede maraşlı tahmnlerimde iyi başladı....yasak elma etklenmedi..pazarttesi akşamlarıo kitle hep erkek...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çukur etkilenmiş ama herkes etkilenmiş Uyanış Büyük Selçuklu hariç ki Çukur'un etkilenmesi de normal ben diğerlerinin düşmesine daha çok şaşırdım.

Maraşlı tuttu zaten senaristinin kim olduğunu öğrenince belliydi ki fragmanları da iyi izlenmişti.

Survivor etkisi ancak Masterchef kadar olacak anlaşılan.

Valla ben bekliyordum yorumlarda insanlar senaryo sıkıcı falan diyorlardı. 2.57 düşmüş :)Total grubunda 1.91 ab grubunda 1.86 düşmüş ve 4 ün altına inmiş ab de.
Çukur'un sezon başından beri memnun olmayan bir grup var zaten. Çukur'un kitlesi sağlam haftaya tekrar artar. Maraşlı elbette geçebilir ama geçerse bu sadece Çukur için olmaz Yasak Elma Sefirin Kızı için de olur zaten Sefirin Kızı'nı geçmiş de.

ABC grubunda 2,29 düşmüş @slhttnmtl

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Maraşlı çok iyi başlamış. :Z Ben dün bölümü çok beğenmiştim ama hem günün zorluğundan dolayı hem de çekim kalitesinin Ölene Kadar gibi karanlık bir havada olmasından dolayı izleyici çekmesi zor olur demiştim ama çok güzel başlamış. :Z

Yasak Elma düşüş yaşamış ama hala oranları çok iyi. Gece Maraşlı’dan sonra açtım bölümü, son zamanlardaki en iyi bölümlerdendi haftaya yükselir tekrar. :Z

Survivor patates olmuş. :F Karşısında güçlü rakipler var evet ama bu kadarını da kimse beklemiyordu herhalde. :F

Sefirin Kızı da patates olmuş. :F Yorumlardan anladığım kadarıyla dün akşamki bölüm beğenilmemiş. E hep diyorduk senaryo tıkandı diye. :A Dün de sorduğum gibi DEK’i bırakmaya değdi mi Eylem Canpolat. :A

Çukur ve Maraşlı benzer kitle diye Maraşlı’ya geçit vermez diyordum ama asıl o izleyicisini Maraşlı’ya kaptırmış. Tabi oranları hala iyi.

Bu arada Uyanış dışında tüm diziler büyük düşmüş. Hepsi 1-2 reyting kaybetmiş. Bir Uyanış AB’de yükselmiş. :A
Yasak Elma için yazdığın mesaj beni heyecanlandırdı. Bugün Hekimoğlu öncesi izlemek şart oldu :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860

Aklımı başına alsın da Menajerimi Ara'yı bitirmesin :Z
TRT dizisi her zaman ki gibi her zaman zirvede maraşlı tahmnlerimde iyi başladı....yasak elma etklenmedi..pazarttesi akşamlarıo kitle hep erkek...
Neden kadınlara yasak mı televizyon izlemek :A

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Özgür and Doğan

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860

Normal patates olsa gene iyi haşlanmış patates :F

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Aklımı başına alsın da Menajerimi Ara'yı bitirmesin :Z

Neden kadınlara yasak mı televizyon izlemek :A
kadınlareda izler tabii .o zaman hep uyanış 1.:A
------

Üstten baktım ve kesin zirve senin :A
SEN ÖYLE DEDİĞİNE göre kesin öyledir arkadaşım saol..baya baya yaklaştım.5.26 deseydim tam puan alcaktım..:A.AYNEN ZİRVE BENIM SAOL SANADA

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
kadınlareda izler tabii .o zaman hep uyanış 1.:A
------

SEN ÖYLE DEDİĞİNE göre kesin öyledir arkadaşım saol..baya baya yaklaştım.5.26 deseydim tam puan alcaktım..:A.AYNEN ZİRVE BENIM SAOL SANADA
5.25'de tam puan veriyor :A hatta 5.15 deseydimde tam puan. -20 veya +20 olunca 30 puan vermesi gerekiyor. Konuda yazıyordu. Şuan aklımda değil fazla :A

• Harika
Reactions: Doğan

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yasak Elma için yazdığın mesaj beni heyecanlandırdı. Bugün Hekimoğlu öncesi izlemek şart oldu :A
Sen gece hadi uyu diye mesajı attıktan sonra uyuyamadım ve bölümü izledim. :F Şöyle söyleyeyim ilk 1 saatteki Ender-Şahika-Caner sahneleri çok güldürdü. :F Sonrası da heyecanlıydı. :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
5.25'de tam puan veriyor :A hatta 5.15 deseydimde tam puan. -20 veya +20 olunca 30 puan vermesi gerekiyor. Konuda yazıyordu. Şuan aklımda değil fazla :A
5.25 tam puan aa ne guzel valla ..30 puan hemen cepte ..sonyaz akıncıda 1.liklewri paylaşmışssın gördüm..ben olsam tahmın edemezdim.

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sen gece hadi uyu diye mesajı attıktan sonra uyuyamadım ve bölümü izledim. :F Şöyle söyleyeyim ilk 1 saatteki Ender-Şahika-Caner sahneleri çok güldürdü. :F Sonrası da heyecanlıydı. :A
Yuh, sabahladın ve şuan ayaktasın :eek:
Ben uyumaya gideceğim şimdi :A
Tatil bittiği için 7den beri ayaktayım :A
Bizde şimdilik kısa süreli bir online eğitimi başlayacak ve bende de sorumluluklar artacak. Ben bugün son gün fırsatı olarak uykumu alayım. Geceleri çok durmam artık. Kendime çeki düzen verme zamanım geldi :A

Tabi bizim 12 sizin 2 olur. Bana göre erken, size göre gececi durumu sayılabilir hâlâ :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yuh, sabahladın ve şuan ayaktasın :eek:
Ben uyumaya gideceğim şimdi :A
Tatil bittiği için 7den beri ayaktayım :A
Bizde şimdilik kısa süreli bir online eğitimi başlayacak ve bende de sorumluluklar artacak. Ben bugün son gün fırsatı olarak uykumu alayım. Geceleri çok durmam artık. Kendime çeki düzen verme zamanım geldi :A

Tabi bizim 12 sizin 2 olur. Bana göre erken, size göre gececi durumu sayılabilir hâlâ :A
Evet 6 buçuk gibi yattım ve 11’de uyandım ama ben alışığım ya fazla uyuyamıyorum bir de son zamanlarda. :A

Benim de çeki düzen vermem gerekirken iyice uyku düzenimi mahvettim. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet 6 buçuk gibi yattım ve 11’de uyandım ama ben alışığım ya fazla uyuyamıyorum bir de son zamanlarda. :A

Benim de çeki düzen vermem gerekirken iyice uyku düzenimi mahvettim. :A
Yuh yani ne diyeyim :A
Ben 6 saat uykuya alışkındım ama tatil nedeni ile 10 saat rahat uyudum :A
2 gün aynı saate uyudum mu otomatikmen alışıyorum :A