Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Kimse Barbados'u dememiş. Ekledim
War No GIF by TRT
Ankette olmadığını neden demedin :A
Ekledim şimdi. Perşembe günlerini açmadığım için hakim değildim :A

@The_Erinch @Yakamoz-Asi @Bussy , oylarınız kaydı. Değiştirin isterseniz ama Diğer kısmına da uyar belki :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Çok uzun süreli bir program olmayacak gibi. :( Bugün konuğu var mı? Geçen hafta iki ismi konuk etmişti.
13'ü tamamlayacağını düşünüyorum çünkü reytinglerden öte bir amaç var. Yine de bu kadar az izlenmesi hoş değil. :( Konuklar da Ender Balkır, İsmail Altınsaray, Çiğdem Batur, Çetin Altay (Özge Özder ve eşi de kısa süreliğine geldi).

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Misafir' dizisi beklentimin altında bir açılış yapmış, ben daha iyi açar diyordum. İlk bölüm fazla da ses getirememiş, haftaya fazla da bir yükseliş beklemiyorum. Alacağı en yüksek reyting 6 olur gibi duruyor.

'Misafir' dizisinin gelişi diğer dizileri hiç etkilememiş neredeyse. Camdaki Kız bir kategoride yükselip diğerlerinde düşmüş, Çukurova ve Barbaroslar üç grupta da yükselmiş.

Günün tüm yapımları kanalını ve yapımcısını güldürmüş gibi, 'Misafir' dizisi perşembe dengesini değiştiremeyecek bence. İlk beş civarında dolanır diye düşünüyorum, bakalım haftaya alacağı sonuçlar belli eder.

• Beğendim
Reactions: baron

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu.
Camdaki Kız bu hafta Ab grubunda düşüş yaşadı fakat dizi tüm gruplarda zirvede.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Ab grubunda yükseliş yaşadı.
Yeni bir rakibe rağmen Bir Zamanlar Çukurova dizisi tüm gruplarda artış yaşadı.

İlk bölümü ile ekrana gelen Misafir dizisi Ab grubunda ilk 10 içerisinde yer aldı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Misafir tahminlerimi son anda değiştirmesem hepsinden tam puan alacaktım lanet olsun. :( İlk bölüm için güçlü rakiplere karşı iyi bir açılış yapmış en azından Medyapım’ın bu sezondaki diğer uyarlama girişimi YVM'den çok daha umut verdiği kesin. Yine de zirve yarışına girme ihtimalini düşük görüyorum.

Camdaki Kız'ı devirecek rakip bundan sonra zor çıkar önünü kimse alamıyor. :A

Haluk Levent çok kötü gitmiş böyle ağır toplarla dolu bir günde yazık oluyor. Evet amaç reyting değil ama yine de bu kadar az izlemeyi hak etmiyor. :( Hafta sonuna alınsa biraz toparlanır belki.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Camdaki Kız dün Nalan-ın bir tık daha çok öne çıktığı bir bölümdü. Hikayenin tamamen Hayri-ye doğru kaymasına birkaç bölüm kaldı galiba. Bakalım nasıl olacak.
Reytingleri çok iyi, hafif düşüşler normal. Amma en önemlisi Hayri konusuna geçişde nasıl bir etki oluşacağı.

Misafir baya düşük başlamış. Ben ama nedense yükseleceğini düşünüyorum. Yani yakın haftalarda 7-8 alacak bir imajı var. Bilemedim.

Çukurova ve Barbaroslar daha uzun haftalar bu tarz reytinglerle devam eder heralde.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Eski göz ağrım Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni rakip ve Barbaroslar Akdeniz'in Kılıc'nın ara sonrası dönüşünde düşmemesine sevindim. Diğer İzleyicileri sadıkmış :A atv hep iyi gitsin :A @Yiğitt @Forumdash

Misafir dizisi ortalama bir reyting. Umarım yükseliş yaşar ama ben çok beğenmedim. Evlilik Hakkında Herşey gibi iyi bir izlenim bırakmadı ilk bölümde. TV'den canlı izlemeyeceğim netleşti. Duruma göre belki kısa kısa videolar ile ikinci bölüme de şans veririm.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Eski göz ağrım Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni rakip ve Barbaroslar Akdeniz'in Kılıc'nın ara sonrası dönüşünde düşmemesine sevindim. Diğer İzleyicileri sadıkmış :A atv hep iyi gitsin :A @Yiğitt @Forumdash

Misafir dizisi ortalama bir reyting. Umarım yükseliş yaşar ama ben çok beğenmedim. Evlilik Hakkında Herşey gibi iyi bir izlenim bırakmadı ilk bölümde. TV'den canlı izlemeyeceğim netleşti. Duruma göre belki kısa kısa videolar ile ikinci bölüme de şans veririm.
İçindeki cevheri (fanatikliği) ortaya çıkarmana yardımcı olduğum için bana teşekkür etmeni beklerdim doğrsu. :A

Çukurova bu oranlarla sezonu çok rahat tamamlar. Barbaroslar beklenen atağı yapamadı, tek sezonluk bir iş olması mantıklı olur ki bu oranlarla öyle olacak gibi görünüyor. :D

Misafir'in yorumları ortalama düzeydi yani öyle ne çok beğenilmiş ne de beğenilmemişti ortadaydı. Haftaya öyle fazla yükseliş de beklemiyorum o nedenle...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
ABC1 tablosu hangi tarihe ait?

Sen deyince fark ettim de epey eski bir tarih gibi, yanlış eklenmiş sanırım. :D @Dosi
Benim hatam değil bu çünkü sabit bir tablo, yani parça parça eklenmemiş :A aldığımız yer hata etmiş :A

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Sana demedim zaten sitede yanlış olmuştur, yoksa sen nereden bulup çıkaracaksın bu tabloyu da ekleyeceksin? :A
Bazen tek tek oluyor ama haklısın :A ayarladım şimdi. @Hazem 'in dikkatine sağlık :A
------

İçindeki cevheri (fanatikliği) ortaya çıkarmana yardımcı olduğum için bana teşekkür etmeni beklerdim doğrsu. :A

Çukurova bu oranlarla sezonu çok rahat tamamlar. Barbaroslar beklenen atağı yapamadı, tek sezonluk bir iş olması mantıklı olur ki bu oranlarla öyle olacak gibi görünüyor. :D

Misafir'in yorumları ortalama düzeydi yani öyle ne çok beğenilmiş ne de beğenilmemişti ortadaydı. Haftaya öyle fazla yükseliş de beklemiyorum o nedenle...
Allah razı olsun. Artık fanlığımı doya doya haykırabilirim :Z

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Hazem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,850
Puanı
1,060
'Misafir' dizisi beklentimin altında bir açılış yapmış, ben daha iyi açar diyordum. İlk bölüm fazla da ses getirememiş, haftaya fazla da bir yükseliş beklemiyorum. Alacağı en yüksek reyting 6 olur gibi duruyor.

'Misafir' dizisinin gelişi diğer dizileri hiç etkilememiş neredeyse. Camdaki Kız bir kategoride yükselip diğerlerinde düşmüş, Çukurova ve Barbaroslar üç grupta da yükselmiş.

Günün tüm yapımları kanalını ve yapımcısını güldürmüş gibi, 'Misafir' dizisi perşembe dengesini değiştiremeyecek bence. İlk beş civarında dolanır diye düşünüyorum, bakalım haftaya alacağı sonuçlar belli eder.

Misafir gününe göre özellikle ab lerde güzel başlamış bence konusu açılınca daha iyi olur diye düşünüyorum

• Beğendim