Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Misafir gününe göre özellikle ab lerde güzel başlamış bence konusu açılınca daha iyi olur diye düşünüyorum
İlk bölüm daha iddialı açmalıydı diye düşünüyorum, bakalım bekliyorum ben de haftaya alacağı sonuçları.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eski göz ağrım Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni rakip ve Barbaroslar Akdeniz'in Kılıc'nın ara sonrası dönüşünde düşmemesine sevindim. Diğer İzleyicileri sadıkmış :A atv hep iyi gitsin :A @Yiğitt @Forumdash

Misafir dizisi ortalama bir reyting. Umarım yükseliş yaşar ama ben çok beğenmedim. Evlilik Hakkında Herşey gibi iyi bir izlenim bırakmadı ilk bölümde. TV'den canlı izlemeyeceğim netleşti. Duruma göre belki kısa kısa videolar ile ikinci bölüme de şans veririm.
O kadar üzülüyorum ki bu sezonu savunmayı çok isterdim:( Koskoca 4 sezon kolay değil ama sinirden düşman oldum diziye. Haftaya bölümün fragmanını gördüm de rezillik ötesi resmen.

Hünkar'a da Demir'e de yakışmayan ölüm sebepleri yazıldı resmen. Bİr efsane olacakken Hilal (züleyha demiyorum) yuzunden ziyan olan bir işe dönüştü.

Demir'in cesedi de çıktıgına göre ortaya youtube'daDemir geri dönsün diyen totaller de izlemeyi bırakır umarım:F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Misafir'e yapılan yorumlara bakınca sanacaksın sanki dizi fiyasko. :A Sadece AB'deki en kötü rakibi 3.5 almış diğer gruplardaki en düşük rakibi 5-6 alıyor ve dizi 4 reytingle başlamış. :A Yani gayet iyi başlamış.

Yalnız dizi ile ilgili yapılan yorumlar neden bu kadar kötü anlayamıyorum, her ne kadar düz bir giriş olsa da sıkmıyordu. Neyse zaten bu diziden dolu dolu heyecan, aksiyon bekleyenler rüyalarında görür. :A Neyse biz diziyi beğendiğimize göre rahat rahat böyle diyebiliriz. :Z

Ha yalnız erken bitmesine rağmen tekrarı pek umut vadedici değil ama güçlü rakiplere bağlıyoruz bunu. :A Daha beter günlerde diziler bunu alıyor. Bu haftasonu neyse de bundan sonra bol tekrar şart azıcık diziyi göstermeleri lazım.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
O kadar üzülüyorum ki bu sezonu savunmayı çok isterdim:( Koskoca 4 sezon kolay değil ama sinirden düşman oldum diziye. Haftaya bölümün fragmanını gördüm de rezillik ötesi resmen.

Hünkar'a da Demir'e de yakışmayan ölüm sebepleri yazıldı resmen. Bİr efsane olacakken Hilal (züleyha demiyorum) yuzunden ziyan olan bir işe dönüştü.

Demir'in cesedi de çıktıgına göre ortaya youtube'daDemir geri dönsün diyen totaller de izlemeyi bırakır umarım:F
Merak edip baktım fragmana, yoruma kapalı :A :A başka zaman görürüz artık.
Yasak Elma dizisinde Şahika karakteri öldü ve şimdi Üç Kuruşun kadrosunda ama hâlâ insanlar gelecek diyor :A yani devam ederler o tarz yorumlara.

Demir karakterine yazık oldu. Hünkar'ın hiç olmazsa iyi bir cenazesi oldu. Demir'i kötüleyip yolluyorlar :S

• Üzücü
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Merak edip baktım fragmana, yoruma kapalı :A :A başka zaman görürüz artık.
Yasak Elma dizisinde Şahika karakteri öldü ve şimdi Üç Kuruşun kadrosunda ama hâlâ insanlar gelecek diyor :A yani devam ederler o tarz yorumlara.

Demir karakterine yazık oldu. Hünkar'ın hiç olmazsa iyi bir cenazesi oldu. Demir'i kötüleyip yolluyorlar :S
Yorumlar son 4-5 bölümdür kapalı:A Beğenmeme oranalrı da fazlalaşmişti sonra kapattılar:A Bi de katil damgası vurdular ya adama:T:

• Güldürdün
Reactions: Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
misafir yabancı dizisi gibi olabilir. aynı soğuk havayı bu dizidende aldım. böyle karanlık temalı diziler 2 saat olunca tutmuyor.
Yalancı'ya başlamadan önce ben de benzetiyordum ama Yalancı bu diziye göre fazla ağır kaçıyor. Misafir'de hem işleyiş yavaş değil hem de ara sıra Kadın'daki gibi tebessüm ettiren sahneler görüyoruz. Biraz daha yükselebilir, hikayesi açıldıkça da (eğer açılırsa) yukarı ivme gösterir.

• Beğendim
Reactions: sanrikent