Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Babil Total'de oranlarını arttırır umarım AB'de iyi başlamış lakin Total berbat. :( Bölüm çok iyiydi sonlara doğru hareketlilik kazandı, umarım bu dizi, bu kadro harcanmaz. :(

Kırmızı Oda sadece hastalar ve Binnur Kaya sahnelerinden ibaret bir dizi olmuş. Tülün - Meriç - Burak gibi oyuncular nasıl bu projeye evet demişler şaşırdım. Allah'tan hikayeler çok iyi yansıtılmış da izlerken sonrasını merak edip sıkılmıyorum.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Babil Total'de oranlarını arttırır umarım AB'de iyi başlamış lakin Total berbat. :( Bölüm çok iyiydi sonlara doğru hareketlilik kazandı, umarım bu dizi, bu kadro harcanmaz. :(

Kırmızı Oda sadece hastalar ve Binnur Kaya sahnelerinden ibaret bir dizi olmuş. Tülün - Meriç - Burak gibi oyuncular nasıl bu projeye evet demişler şaşırdım. Allah'tan hikayeler çok iyi yansıtılmış da izlerken sonrasını merak edip sıkılmıyorum.
Belki de rollerinin ağırlığına göre değil de dizinin kalitesi nedeniyle evet demişlerdir hiç aklım geldi mi. :A Ayrıca oyuncular karakterleriyle ilgili bizden daha çok şey biliyor cezbeden birçok tarafı olmuştur. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Belki de rollerinin ağırlığına göre değil de dizinin kalitesi nedeniyle evet demişlerdir hiç aklım geldi mi. :A Ayrıca oyuncular karakterleriyle ilgili bizden daha çok şey biliyor cezbeden birçok tarafı olmuştur. :A
Kalite de bi yere kadar. İnsan bir dizide rol alıyorsa elbette görünmek ister. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Kalite de bi yere kadar. İnsan bir dizide rol alıyorsa elbette görünmek ister. :A
Yoo rolün küçüğü büyüğü olmaz hele ki kaliteli bir projeyse profesyonel oyuncular asla bunu sorun etmez yani çatla. :A Kaldı ki yavaş yavaş hikayeleri açılıyor sonraki bölümlerde daha çok göreceğiz. :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,050
Puanı
410
Kırmızı Oda ilk bölümü kadrosu hikayesi o kadar iyiydi ki ve tekrarları o kadar iyi gitti ki
ve bu bölüm o kadar iyiydi ki ben total 8 ab 9 bekledim inanın.
Ama yine de tebrikler.

Tebrikler kızlar... Kanal d, GM için Zahide'yi kıpırdatmayacaktı hata yaptı.
TOTAL
32 GERCEGIN PESINDE STAR TV 1,21 7,64
35 DIDEM ARSLAN YILMAZ'LA VAZGECME SHOW TV 1,13 6,65
42 ZAHIDE YETIS'LE GELIN GORUN KANAL D 0,94 6,03

Didem nasıl yırttın kefeni vallahi sana helal olsun...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
'Babil' epey düşük oranlarda, bu sezon şansı olduğunu düşünmüyordum zaten. Haftaya üç yeni rakibi geliyor, daha da düşüşe geçebilir. Umarım toparlanır tabi, temennim o yönde ama pek sanmıyorum.

'Kırmızı Oda' harika oranlar almış, çok sevindim. Kocaman tebrikler, oranlarını koruyup cuma akşamlarına yeni soluk getireceği aşikar. :Z

'Bay Yanlış' oranları kötü değil aslında ama düşüş yaşamış, kanalın yayın akışının dolululuğunu da göz önüne alırsak durumu zor görünüyor.
Kırmızı Oda'dan çok daha yüksek sonuç bekliyordum. 9'u bile görebilir diye düşünmüştüm. Ama yine de iyi gitmiş. Tebrikler diziye. :Z

Bay Yanlış, geçen hafta yükseliş yaşamıştı ama bu hafta fena düşmüş. Yeni sezonda çok şansı yok gibi.

Babil çakılmış. :eek: 6 aylık aradan dönen tüm diziler gibi düşüş yaşayacağını düşünüyordum ama 2 reytingin altına düşeceğini de tahmin etmemiştim. AB oranı da diziyi kurtarmaya yetmez gibi.
Bu kadroyla bu dizi skandalın dibi Babil

Şimdi Dedikoducu Çocuk yayınında duyunca beynime dank etti. Dizinin yurt dışı satışı çok yüksek (70'den fazla ülkeye satılmıştı) ve bu nedenle de final gibi bir şey konuşulmuyormuş şimdilik. Kösem'in sıfırın altında reytinglerle devam ettiği bir dünyada Babil de 4 küsürle edebilir aslında. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Şimdi Dedikoducu Çocuk yayınında duyunca beynime dank etti. Dizinin yurt dışı satışı çok yüksek (70'den fazla ülkeye satılmıştı) ve bu nedenle de final gibi bir şey konuşulmuyormuş şimdilik. Kösem'in sıfırın altında reytinglerle devam ettiği bir dünyada Babil de 4 küsürle edebilir aslında. :A
Kösemin satışlarından fox ta para alıyordu ondan sürdü.babilinkinden starın aldığını sanmıyorum

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,545
Puanı
1,061

• Güldürdün
Reactions: Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
İlk kez hayırlı bir haber çıktı ağzından. :Z

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Menajerimi Ara ya bağlı 7-8 alırsa ay yapım bastırır Babil i 26.bölüme tamamlar en kötü 22 bölüm sürer
Başka dizi için kötü reyting alanı devam ettirmek artık pek mümkün değil Zemheri için de Çukur hatrına 13'e tamamlarlar demişlerdi ama o kadar bile dayanamadı. Yurt dışından kanala da para geliyordur ve para kazandırdığı sürece elde fazla dizi de olmadığı için devam eder.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,545
Puanı
1,061
Başka dizi için kötü reyting alanı devam ettirmek artık pek mümkün değil Zemheri için de Çukur hatrına 13'e tamamlarlar demişlerdi ama o kadar bile dayanamadı. Yurt dışından kanala da para geliyordur ve para kazandırdığı sürece elde fazla dizi de olmadığı için devam eder.
Madd satmıyor mu bunu kanal para almıyordur :A

Çarpışma ve kuzgun devam etti yeter o kadarı :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Madd satmıyor mu bunu kanal para almıyordur :A

Çarpışma ve kuzgun devam etti yeter o kadarı :A
Belki kanala da bir şey kalıyordur ne bileyim. :A Tek tek ülkelere satılsa neyse ama 70 küsür olması ve bu sayının daha da artması ihtimali Star'ı erken karar vermemesi için düşündürür. :A