Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Cuma günlerinin yeni efendisi belli oldu. :Z Kırmızı Oda muhteşem gitmiş özellikle Total ile ABC'de 2 küsürden fazla artması güzel. AB'si beklediğimden bir tık düşük ama izleyicinin bir kısmı Babil'e gitmiş olmalı. Neyse gelecek haftadan sonra diğer diziler geldiğinde de zirvede olacağı (belki Total'de Arka Sokaklar'la kapışır) ve daha bu odayla pek çok kez haşır neşir olacağımız kesinleşti tüm ekibe kocaman tebrikler. :Z

Babil de ne yazık ki Star-Ay Yapım dizilerinin 2. sezon lanetine yakalanmış. Düşeceğinden eminim ama bu kadroya 1.95 de çok fena. Geçen sezon son bölümde Total'de 4 küsür, AB ve ABC'de 7 küsür almıştı ama o gruplarda da Kırmızı Oda'dan çok kötü etkilenmiş. Dün fazla yorum okuyamadım ama okuduklarımda olayların çok hızlı işlendiği ve senaryonun pek iyi olmadığı söyleniyordu. Belki de dizinin televizyona geçmesi ne kadar kötü bir kararsa senaryonun hızlandırılması da bir o kadar yerindedir. Yazık oldu. :(

Bay Yanlış şu an alternatifsizlikten izleniyor gelecek hafta iyice düşer. Zaten yazın bile 5 küsürden yukarı çıkamayan bir işti. Eğer FOX komedi işiyle bu günde var olmak istiyorsa Sen Çal Kapımı daha iyi gidebilir.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Babil yeni sezona kötü başlamış. AB'de yine fena değil ama total'de 2 reyting bile alamamış.

Bay Yanlış rakiplerinin gelmesiyle düştü, haftaya Hercai, Ramo ve Arka Sokakların gelmesiyle daha da düşer.

Kırmızı Oda muhteşem gitmiş. Özellikle ABC1'de aldığı 8.37 reyting çok iyi, haftaya bu oranlarını korusa yeter de artar.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bence bundan sonra her gün için konuyu açanlar veya reytingleri ekleyenler kısa da olsa yorum yazsın eski konuları okudukça şimdi niye yok diye üzülüyorum. :A
Ben başlattım bu akımı bu sezon :bhr: Pazartesi. Sen de benden güç aldın galiba :A (eskiden vardı evet ama yeniden fitili ateşledlm)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Ben başlattım bu akımı bu sezon :bhr: Pazartesi. Sen de benden güç aldın galiba :A (eskiden vardı evet ama yeniden fitili ateşledlm)
Yok ben de daha önce yazmıştım ama her gün yapamadım. :A Yıllar önceki konularda @bazinga öyle iştahlı iştahlı yorumlar yapmış ki gözüm o tarz şeyleri arıyor. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Kırmızı Oda ağır pskolojik yapısına rağmen gerçekten iyi oranlarda gidiyor...TV8 Cuma günü hükümdarlığını kurdu diyebiliriz.

Babil herzaman ki gibi Totalde görmek için büyüteç gerekti...Allahdan AB varda dizi yaşamaya devam ediyor.

Can Yamanda yazdan çıktık ama yaşayabilcek seviyelerde bir kitle ile devam ediyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Haftaya 3 dizi gelecek çok fena gün olacak Kırmızı Oda dışında diğerleri gider. Ab grubu da kurtaramaz Babil'i. Ana cidden 2 katından fazla AB olması çok ilginç. Bay Yanlış yakında gider. Fox'a da gün açılır. Sen Çal Kapımı ya da Öğretmen bu güne gelir. Hercai'nin de tutunanabileceğini sanmıyorum. Arka Sokaklar her türlü kalır. Ramo'dan da pek ümitli değilim.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kırmızı Oda'dan çok daha yüksek sonuç bekliyordum. 9'u bile görebilir diye düşünmüştüm. Ama yine de iyi gitmiş. Tebrikler diziye. :Z

Bay Yanlış, geçen hafta yükseliş yaşamıştı ama bu hafta fena düşmüş. Yeni sezonda çok şansı yok gibi.

Babil çakılmış. :eek: 6 aylık aradan dönen tüm diziler gibi düşüş yaşayacağını düşünüyordum ama 2 reytingin altına düşeceğini de tahmin etmemiştim. AB oranı da diziyi kurtarmaya yetmez gibi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Kırmızı Oda'dan çok daha yüksek sonuç bekliyordum. 9'u bile görebilir diye düşünmüştüm. Ama yine de iyi gitmiş. Tebrikler diziye. :Z

Bay Yanlış, geçen hafta yükseliş yaşamıştı ama bu hafta fena düşmüş. Yeni sezonda çok şansı yok gibi.

Babil çakılmış. :eek: 6 aylık aradan dönen tüm diziler gibi düşüş yaşayacağını düşünüyordum ama 2 reytingin altına düşeceğini de tahmin etmemiştim. AB oranı da diziyi kurtarmaya yetmez gibi.
Bir dizim yüksek alırken diğeri çökmüş gülsem mi ağlasam mı bilemedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Kırmızı Oda yeni sezonun yüksek reytingli işlerinden biri oldu ve olmaya da devam edecektir. :)

Bay Yanlış; gelecek hafta Hercai ve Arka Sokaklar'ın da gelmesi ile birlikte epey düşecektir, özellikle totalde.

Babil yeni sezonda uzun ömürlü olmayabilir. Geçen seneki oranlarından epey uzak.