Diğer 11.22.63 - Mini Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şükür bitirdim.

Bilim kurgu tarafı hiç iyi değil ama romantik sahneler çok güzeldi. JJ Abrams beklentimi, hayallerimi acayip yıktı.

Jake ve Sadie son sahnede çoook güzeldi. Spin-off yapsalar izlerim ama :X

JFK ölmeseydi dünya daha mı beter olacsktı ben onu anladım :F iyi ki ölmüş mü?

Bilim kurgu olarak listeye almayın. Romantik - kurgu olarak kistenize ekleyin pişman olmazsınız. @OzaN ertelemişsin ama hiç geri dönme, gözün arkadaysa da arkana bile bakma :X

6/10

@sokak sanati hani nerde final yorumun :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şükür bitirdim.

Bilim kurgu tarafı hiç iyi değil ama romantik sahneler çok güzeldi. JJ Abrams beklentimi, hayallerimi acayip yıktı.

Jake ve Sadie son sahnede çoook güzeldi. Spin-off yapsalar izlerim ama :X

JFK ölmeseydi dünya daha mı beter olacsktı ben onu anladım :F iyi ki ölmüş mü?

Bilim kurgu olarak listeye almayın. Romantik - kurgu olarak kistenize ekleyin pişman olmazsınız. @OzaN ertelemişsin ama hiç geri dönme, gözün arkadaysa da arkana bile bakma :X

6/10

@sokak sanati hani nerde final yorumun :A

Forumda yoktum galiba o yüzden yorum yapmadım. Aynen finalde iyi ki Kennedy öldü demiş dizi:F

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
3.bölüme geçtim. Bayıldım harika. Nasıl geçtiğini anlamadım 2 bölümün. 1 sezon sanırım. En son genel bir yorum yaparım.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Çok fazla iyiydi. Sonunda etkilendim gerçekten. Aklımda bir sürü soru cevapsız kaldı.

Kızı göz göre göre ölüme götürdü. Geçmiş geri itiyor. Kızı oraya sürüklememesi lazımdı ne olursa olsun. Geçmişten geleceğe tekrar atladıktan sonra hiçbir şeyin düzelmediğini görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. O anda iyi bir karar vermesi gerekiyordu. Tekrar dönmesi iyi oldu. Hiçbir şey yapmadan geçmişte yaşayacaktı ama onun gibi adam yine onu uyardı yine her türlü ölecek dedi. Ben orada onu dinlemezdim. Ve Sadie ile tanışırdım ve Kennedy olayına karışmadan devam ederdim. Çabuk vazgeçti. Sanırım tek tesellisi son dans sahnesinde hayatının onsuz iyi geçtiğini öğrenmesi ile oldu. Dans sahnesi çok etkileyiciydi. Biraz bencillik yapsa tekrar geri döner her şeyi sıfırlayabilirdi başka biri olsa. Çok kötü bir durum.
Paralel evren konusu da var tabi. Ne yaparsan yap zaman kendi bildiğini okuyor işte. Kaderi değiştirebildi ama bir türlü mutlu sonda bitmedi. Dediğim gibi bende o deli adam gibi delirebilirdim herhalde. Defalarda deneyebilirdim geçmişin etkisinde kalabilirdim. İradeli olmak gerekiyordu. İşin içine duyguyu hiç karıştırmayacaktı.

Harika diziydi. Kitabını kesinlikle okuyacağım. O daha harikadır.

Diziye puanım 8,5/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yeni dizi tercihim bu, yarına başlıyorum. Günlük iki bölüm halinde tamamlamayı düşünüyorum. @Forumdash izlemiş zaten, izlenir değil mi? Epey olumlu yorumlar okudum diziyle ilgili. @Harunnn60 baktın mı diziye, senin de sevebileceğin bir işe benziyor. @Özgür @kerem @Silinmiş Üye dostlar aklınızda bulunsun sizin de. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Yiğitt

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Stephen King'in romanının uyarlamasıymış, o da heyecanlandırdı beni. Kitabını okumadım da diziyi beğenirsem okurum kısa sürede onu da. :Z
Stephen'in tüm uyarlanan dizileri filmleri bende tatminsizlik yaratıyor :A Kitaplarını hiç okumadım. Kitapta nasıl anlatım tarzı var merak ediyorum. Boşuna ünlenmemiş bu adam heralde:F

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen de başla yarına, beraber yorumlaşıp gideriz. Yorumlarını gördüm diye etiketlemedim seni. :A

Yok zaman kaybımıdır nedir. Sadece zaman makinasi ile geçmişe gittiğini ve suikasti engellemeye çalıştıklarını hatırlıyorum. Birde suikast engellenince Amerika ne kadar kötü bir yer olduğunu hatırlıyorum. O kadar:F

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Harika

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1 - 2 - 3 ve 4. Bölüm Yorumu:

Değişik bir dizi, öncelikle James Franco harika iş çıkarıyor... Adam kendini izlettiriyor. Böyle zaman değişimli işleri aşırı sevdiğim söylenemez ama dizinin havası, görüntüleri çok güzel. Fazla olaylı bir iş değil, sakin şekilde ilerliyor her şey. Yer yer sıkıldığım oluyor ama tuhaf şekilde izlettiriyor. İki gün içerisinde tamamlayacağım.
Jake'in ilk olarak Frank'ı halletmesi güzel oldu, ben o sahneleri daha çok sevdim. İlk iki bölümün tadı ayrı güzeldi, Harry'li sahnelerdi. Frank çok iticiydi...

Bill de fena değil ama fazla da ilgimi çekemedi, işe yarıyor en azında Jake için.

Sadie çok güzel kadın. :bhr: Jake ile de iyi anlaşıyorlar, 4. bölümün sonunda Jake'in bir şeyler karıştırdığını anladı. Bakalım nasıl karşılık verecek?

Mimi'de bir şeyler dönüyor ama hala anlam veremedim...