eTV 10x10 - 15. Bölüm | Yeni Bölüm

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Emeklerine sağlık @Aserat :D

Zirveyi beğenmedim, Türk yarışması varsa açık ara zirve Survivor'ın olmalıdır. Yıllardır fenomen haline gelen bir yarışma, bu sezon düşmesi demek sonu demek değil. Her yıl, haftanın 5-6 günü yayınlanıp da iyi oran alan başka yarışma olmamıştır. Listede Yetenek Sizsiniz'i de görmek isterdim. Kim Milyoner Olmak İster de ikinci sırada olmalı, yıllardır izlenilip de sıkmayan bir format. İyi ki ekranlarda hala...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Zirveyi beğenmedim, Türk yarışması varsa açık ara zirve Survivor'ın olmalıdır. Yıllardır fenomen haline gelen bir yarışma, bu sezon düşmesi demek sonu demek değil. Her yıl, haftanın 5-6 günü yayınlanıp da iyi oran alan başka yarışma olmamıştır. Listede Yetenek Sizsiniz'i de görmek isterdim. Kim Milyoner Olmak İster de ikinci sırada olmalı, yıllardır izlenilip de sıkmayan bir format. İyi ki ekranlarda hala...
Şahane Pazar varkan ne survivoru ayoll 2000 limisin sende :F benden bile büyüksün :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061

Survivor ancak Çarkıfelek'in çeyreği kadar süredir ekranda yani o varken zirveyi almak hakaret olurdu. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şahane Pazar listede zaten ama Survivor o kadar geri kalmayı hak ediyor mu? :A Hangi program olursa olsun Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi yarışma programı hatta yapımı SURVİVOR'dır!
Survivor ancak Çarkıfelek'in çeyreği kadar süredir ekranda yani o varken zirveyi almak hakaret olurdu. :A
Survivor dediğin sadece Ynınastin Türkiyeden ibaret birde varmısın yokmusun ekibiyle ikinci olanı fena değildi ondan sonra 1 tane bile iyi serisi olmadı :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şahane Pazar listede zaten ama Survivor o kadar geri kalmayı hak ediyor mu? :A Hangi program olursa olsun Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi yarışma programı hatta yapımı SURVİVOR'dır!
Bence sen yaşını göstermemek için velet programlarını tutuyorsun 2000 liler gibi :F :F :F

Şunu 4:30-5:00 arasına bir bak sen varsın :A :A :A @Aserat

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O 2000 li dememe ve yasını göstermedine örnek :F 90lı yılların yarışmaları varkan ergen programını öne çıkarıyorsun tamam 20 yaşında delikanlısın demeleri için görenlerin :F :F :F
Neyim varmış canım, @xBUGRAx dan daha gencim, daha aslan gibiyim. Buğra benden küçük, yaşlı modunda takılıyor. :T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Doğru valla annemle babam bana dede gibisin diyor. :F @Çiğdem
Neyim varmış canım, @xBUGRAx dan daha gencim, daha aslan gibiyim. Buğra benden küçük, yaşlı modunda takılıyor. :T:
Aaa orası öyle tabi enerjin fiziğin zaten bu forumda takılan içi geçmiş genc gocamanlardan daha gencsin :A :A :A

@xBUGRAx Eskiden tam o listenin başında oturuyordu içi geçmiş gocamanlar başı :F Son 1.5 yılda açtık onu forumda ama anneleri babaları görmesi için onlara bir gün misafirliğe gidelim yeni halini onlarda görsünler :A :A :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Yiğitt and xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Aaa orası öyle tabi enerjin fiziğin zaten bu forumda takılan içi geçmiş genc gocamanlardan daha gencsin :A :A :A

@xBUGRAx Eskiden tam o listenin başında oturuyordu içi geçmiş gocamanlar başı :F Son 1.5 yılda açtık onu forumda ama anneleri babaları görmesi için onlara bir gün misafirliğe gidelim yeni halini onlarda görsünler :A :A :A

Kalplerine iner, evlatlıktan reddederler. :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kalplerine iner, evlatlıktan reddederler. :F
@Yiğitt ile eve geliriz annen baban kapıyı açar sende koltukta içi geçmiş şekilde pehleyerek oturuyor olursun :F Sonra şarkıyı çalar Yiğit telefondan sende Sürprizzz diyeee zıplayarak yerinden kalkar kıvırmaya başlarsın :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Yiğitt

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Hadi Çarkıfelek çok uzun süredir olan bir yapım o dursun zirvede. 2. sıraya ne bahanen var, 6 yıl yayınlanmış BBG :A Survivor antisi tarafından hazırlandığı belli bu listenin, ben de sıralamayı beğenmedim Yiğit gibi :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Aserat