100.000 TL Kazandınız!!!

Tekliflerden Hangisini Yapardınız?( Tekliflerin detayları Konuda)

• 5.Teklif

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
1. teklifi seçerdim açık ara. Böcek makul bir tercih, onun yerine yılan ya da fare olsaydı bi düşünürdüm. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Boomerang yani 1-2 saniyecik:A TV kanalı senin üzerinden reklam kasıcak biz senin üzerinden hiçbir ticari gelir elde etmicez biz de bedava izlemiş olcaz :F @The_Erinch
100 bin çok önemli bir para üstelik @The_Erinch abi fazladan bir sıfır daha veriyor benim için, yaparım diyorum ister inan ister inanma. :A

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
100 bin çok önemli bir para üstelik @The_Erinch abi fazladan bir sıfır daha veriyor benim için, yaparım diyorum ister inan ister inanma. :A
@Forumdash 5 ini birden yapacak... Çıplak denize girip masanın üstüne çıkıp maymun taklidi yapıp,sevgilisnini önünde başka kızı öpüp; taksimde mini etekle gezecek en sonda böceklerin içine atacaz :D :D :D ben yazarken yoruldum :) :) :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash 5 ini birden yapacak... Çıplak denize girip masanın üstüne çıkıp maymun taklidi yapıp,sevgilisnini önünde başka kızı öpüp; taksimde mini etekle gezecek en sonda böceklerin içine atacaz :D :D :D ben yazarken yoruldum :) :) :)
Şimdi şey der; Ben birisini seçip kolaylıkla yaparım demiştim der:A @Afet Güçverir

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Sen ank'daydın dimi? Denize gittiğin bi fotoyu at dicekafdasgdhjfkl:A
Yılın bir bölümü Zonguldak'tayım. :A

Şimdi şey der; Ben birisini seçip kolaylıkla yaparım demiştim der:A @Afet Güçverir
2021'e kadar yavaş yavaş yaparım. :A