Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• 3'te 3 (Yeni Sezon) | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
Yeni Hayat beklediğimden daha iyi gitmiş ama ben hala MD ve BZÇ gelince düşeceğini düşünüyorum. Uğursuz senariste rağmen 4 küsür almaya devam ederse tutunur.

Mucize Doktor ve Menajerimi Ara tekrarları iyi gitmiş. :Z Çoğu dizi yeni sezona başlayınca düştü ama MD'nin fazla düşeceğini sanmıyorum. Sezonu 17-18 reytingle bitirmiş diğer diziler gibi ortalama 3 reyting düşse 13-14 (hadi izleyicisinin bir kısmı Yeni Hayat'ta gitti desek) en kötü 10-11 alır bu da hala çok iyi. Zaten karantina döneminde tekrarları verildiği için insanların aklından da fazla çıkmadı bence. Neyse bekliyoruz bakalım. :Z

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,108
Puanı
710
Zahide Yetiş büyük ihtimalle 11.00'e alınıp 13.45'e kadar sürecek. Şu an 12.45'te başlayıp 15.45'e kadar gidiyor zaten. Dediğin gibi saat olayı sıkıntıya giriyor bu durumda... Acaba 15.00 gibi başlasa Gelinim Mutfakta? O saatlerde iş yapmaz mı? Onur Büyüktopçu daha önce Yemekteyiz ile o saatlerde ses getirmişti?
11 de sihir annem var

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
sonuçta kerem çatay :A bana göre medle mf de aynı
Med’le MF aynı zaten. :) Medyapım’ın sitesinde MF’nin Medyapım bünyesinde bir şirket olduğu yazıyor. Ama bu dizinin jeneriğinde yapımcı olarak Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ın adı yazıyor. Ojo Pictures ayrı olarak yazıyor. İki şirketin sahibi aynı evet ama Yeni Hayat Ay Yapım dizisi değil kısaca. :)

• Beğendim
Reactions: Aserat