10 Ekim 2021 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    20

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Yalancılar ve Mumları nın bu reytinglerinden yarım saat sonra fox ;

Fox : Yalancılar ve Mumları final bölümüyle Pazar 23.45 de.

Ne yazık ki onca proje alıp arka arkaya harcamak.😐

• Güldürdün
Reactions: cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yalancılar ve Mumları nın bu reytinglerinden yarım saat sonra fox ;

Fox : Yalancılar ve Mumları final bölümüyle Pazar 23.45 de.

Ne yazık ki onca proje alıp arka arkaya harcamak.😐
Ehhş tuttu ama :A
------

Aşkmi de tuhaf şekilde iyi gidiyor :A

• Güldürdün
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Ehhş tuttu ama :A
------

Aşkmi de tuhaf şekilde iyi gidiyor :A
Ama Ehhş gerçekten farklı. Tutmaması abes olurdu.
Ama diğer dizileri o kadar çok birbirine yakınki konu olarak. Hatta yorumda mı görmüştüm neydi. UŞM bitiyor Elbet bir gün versiyonu geliyor diye. Gerçekten doğru bir yorum. Şu an yeni dizilerinden , belki Mahkum ve İmkansız tutabilir. Onda da emin olunmaz. Çok da fazla reyting alacaklarını düşünmüyorum. En fazla 5 - 6 .

• Beğendim

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Yalancılar ve Mumları olduğu gibi kalmış yerinde, hatta düşmüş mü ne anlamadım. Tutmamış diyebiliriz, FOX’a bir geçmiş olsun daha… Kadroya yazık oldu gerçekten, peş peşe işler alıp sıralamak yerine daha sistemli yayınlansa ve desteklenseydi keşke. Yıllar önce Kanal D’nin yapıp da hüsranla sonuçlanan şeyi şimdi FOX yapıyor…

Yargı yükseliş dönemini sürdürse de duraklamaya başlamış, haftaya katil ortaya çıkacak galiba. Haftaya +8 gelebilir.
AB: 0.36
ABC1: 0.11 kadar bir düşüş var yükselmesi gerekirken düşmüş :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yargı geçen haftaki muhteşem 3.bölümden sonra bu hafta daha da yükselir hatta zirveyi bile alabilir diyordum ama yine 7 bandında gitmiş. Yine de harika sonuçlar. :Z Dün akşamki bölümü de bitirmek üzereyim bu bölüm daha fazla reyting hak ediyordu.

Teşkilat yükselmiş. Tüm TRT dizileri yine yükselişe geçti acaba bu da mı reklamsız yayınlandı. :A

Yalancılar ve Mumları ölü doğmuş bir projeydi. Her şey çok aceleye geldi. Yazık oldu ekibe.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yargı beklediğimin aksine yükselememiş ama hala çok iyi gidiyor. Katil ortaya çıkacağı için bu hafta olmasa da sonraki süreçte 8 bandına geleceğini düşünüyorum. :Z Teşkilat'la arasındaki fark geçen hafta bayağı azalmıştı ama zirvenin riske girdiğini anlayınca TRT tekrar şişirmeye başlamış. :A

Yalancılar ve Mumları YT'de 1 milyonu geçip trendlere girmişti ama ilk bölüm o kadar dağınık ve temposuzdu ki sonraki haftaya izleyici taşıyamayacağı belliydi. İyi hazırlanmış olsa Yargı izlemeyen kitleye güzel bir alternatif yaratabilirdi oysa Medyapım'dan beklenmeyecek bir uyarlama başarısızlığı söz konusu. Sonraki hafta da böyle giderse 5 veya 6. bölümde final kararı çıkar maalesef.

Yargı geçen haftaki muhteşem 3.bölümden sonra bu hafta daha da yükselir hatta zirveyi bile alabilir diyordum ama yine 7 bandında gitmiş. Yine de harika sonuçlar. :Z Dün akşamki bölümü de bitirmek üzereyim bu bölüm daha fazla reyting hak ediyordu.

Teşkilat yükselmiş. Tüm TRT dizileri yine yükselişe geçti acaba bu da mı reklamsız yayınlandı. :A

Yalancılar ve Mumları ölü doğmuş bir projeydi. Her şey çok aceleye geldi. Yazık oldu ekibe.
Desene sen izleyince yükselmedi diye kaçırmazsın bu fırsatı. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yargı beklediğimin aksine yükselememiş ama hala çok iyi gidiyor. Katil ortaya çıkacağı için bu hafta olmasa da sonraki süreçte 8 bandına geleceğini düşünüyorum. :Z Teşkilat'la arasındaki fark geçen hafta bayağı azalmıştı ama zirvenin riske girdiğini anlayınca TRT tekrar şişirmeye başlamış. :A

Yalancılar ve Mumları YT'de 1 milyonu geçip trendlere girmişti ama ilk bölüm o kadar dağınık ve temposuzdu ki sonraki haftaya izleyici taşıyamayacağı belliydi. Oysa iyi hazırlanmış olsa Yargı izlemeyen kitleye güzel bir alternatif yaratabilirdi oysa Medyapım'dan beklenmeyecek bir uyarlama başarısızlığı söz konusu. Sonraki hafta da böyle giderse 5 veya 6. bölümde final kararı çıkar maalesef.

Desene sen izleyince yükselmedi diye kaçırmazsın bu fırsatı. :A
Diyecektim zaten ama kabul etmeyeceğini bildiğim için yazmadım. :A Neyse ki sonuç ortada. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Masterchef yine kendi yağında kavrulmaya devam, Teşkilat hiç izlemedim izlemem de keşke Yargı birinci olsaymış, Yargı'yı da hiç izlemedim ama tebrikler, bence Kaan'a daha iyi bir partner seçilseydi şimdi 10-11 alırdı.

Elçin Sangu Kiralık Aşk dışında hiçbir dizi tutturamadı, beter olsun Gupse'ciyiz bu savaşta:cool::cool::cool:

• İlginç

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Diyecektim zaten ama kabul etmeyeceğini bildiğim için yazmadım. :A Neyse ki sonuç ortada. :A
Tabii ki kabul etmeyeceğim iki grupta yükselmeye devam etmiş sonuçta. :A
------

Masterchef yine kendi yağında kavrulmaya devam, Teşkilat hiç izlemedim izlemem de keşke Yargı birinci olsaymış, Yargı'yı da hiç izlemedim ama tebrikler, bence Kaan'a daha iyi bir partner seçilseydi şimdi 10-11 alırdı.

Elçin Sangu Kiralık Aşk dışıda hiçbir dizi tutturamadı, beter olsun Gupse'ciyiz bu savaşta:cool::cool::cool:
Partner seçimiyle ne alakası var ki? Dizinin iyi reyting almasının nedenlerinden biri de Pınar Deniz'in gayet iyi bir oyuncu olması ve karakterine inandırabilmesi.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Elçin Sangu Kiralık Aşk dışında hiçbir dizi tutturamadı, beter olsun Gupse'ciyiz bu savaşta:cool::cool::cool:
Pınar Denizi yedirmeyiz :bağır:
------

Aynen acı gerçek :( :A
Kanalda kanunsuz topraklar da maaliyetini karşılayamıyo biter yakında :A
------

Yasak elma 6. sezon yükleniyor @Alos @slhttnmtl @Angelica @Emre Ozansoy @EmreCan @xemrexxx :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
  • Harika

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Partner seçimiyle ne alakası var ki? Dizinin iyi reyting almasının nedenlerinden biri de Pınar Deniz'in gayet iyi bir oyuncu olması ve karakterine inandırabilmesi.
Pınar'dan daha güçlü bir oyuncu olsaydı dizi daha yüksek reyting alırdı diyorum

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Pınar'dan daha güçlü bir oyuncu olsaydı dizi daha yüksek reyting alırdı diyorum
Cansu Dere, Tuba Büyüküstün vs. güçlü olarak görülüyor da ne oluyor ikisi de buzdolabından hallice. :A Onlar gibi soğuk bir partner olacağına daha az tecrübeli ama duyguları hissettiren biri olmasını yeğlerim. :A

• Güldürdün

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Cansu Dere, Tuba Büyüküstün vs. güçlü olarak görülüyor da ne oluyor ikisi de buzdolabından hallice. :A Onlar gibi soğuk bir partner olacağına daha az tecrübeli ama duyguları hissettiren biri olmasını yeğlerim. :A
Aman Tuba'nın reytingi mi var sen de :A
Cansu'nun var ama bak :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Cansunun reytingi var :A
------

Kanalın çarşamba uğursuzluğu var ve tüm Gold Film'in dizilerini o güne koyuyor :( keşke perşembe olsaydı :Z
------

Tabi kii dee :Z :bhr: :love1:
Perşembeye @slhttnmtl in imkansızı gelir :A