Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    30

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,923
Puanı
610
Alev Alev iyi gidiyor.

İyi Aile Babası son dönemdeki komedi dizileri gibi iyi başladı ama ikinci bölümden düştü.

Sol Yanım için kanal bence sabretmeli 4-5 bandına yükselme potansiyeli var.
Bencede Sol Yanım 4 bandına yükselecek gibi... 4 alması yeter aslında kanal idare eder..

• Beğendim
Reactions: Hazem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Mucize Doktor haftalar sonra AB'de tekrar zirveyi alıp ölmediğini göstermiş. :Z Çok iyi bir bölümdü ve vakaları ön planda olması sayesinde kararsız izleyiciyi ekrana çekmeyi başarmış. Sosyal medyada AlNaz ayrılınca reytingler düşer diye ağlayanlara da ders olsun insanlar Ali'nin mucizelerini görmek istiyor ve gelecek hafta da Ferman'ı dumur edecek olmasıyla reytingler daha da artabilir. :A

Alev Alev süper gidiyor. :Z Başlamadan önce 4-5 alıp kendini idare eden bir iş olur diye düşünmüştüm ama 6 küsürle gerçekten çok iyi iş çıkarıyor. Bunda oyuncuların yanında en büyük pay 8 bölümlük Fransa yapımı dönem dizisinden böyle bir başarı yakalamayı başaran Burcu Görgün Toptaş'a ait bence. Kadının çok iyi bir kalemi var o yüzden Ay Yapım kesinlikle elinden kaçırmamalı.

İyi Aile Babası'nın düşüşü şaşırtmadı. Aslında insanlar sit-com izlemek istiyor ama ortaya çıkan işler beklentileri karşılamayınca tutmuyorlar ve ekranlar da dram türüne hapsoluyor. Bu güzelim kadronun o kötü senaryoda harcanması yazık oldu. Sol Yanım'ın da yeni yılı görmeyeceği kesin.
Zaten Burcu Görgün’ü bırakmıyor Ay Yapım baksana Kara Sevda, Kuzgun, Bir Aşk İki Hayat ve bu proje. :A Devamı da gelir. :Z Proje başlamadan önce ekürisini göremeyince tek başına nasıl yapar diyorduk ama altından kalktı gayet de. :Z

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Mucize Doktor’u eskisi gibi sık sık izlemesem de yükseliş yaşamasına ve AB’de zirveyi almasına sevindim. :Z

Bir Zamanlar Çukurova, harika gitmeye devam ediyor. Ayrılıklardan sonra düşüş yaşar ama yine de iyi gider diyordum, harika gidiyor. 12-13 reytingleri beklemiyordum. :A Yasak Elma ile beraber şaşırtmaya devam ediyorlar. :A

Alev Alev harika gidiyor. Eksik kaldığım bölümleri izlemeliyim acilen. :Z Ben 4-5 alır diyordum ama her hafta üstüne koyuyor. :Z Youtube’da denk geldiğim bir iki sahne vardı hikaye oldukça güzel gidiyor.

İyi Aile Babası beklediğim gibi düşmüş. Geçen hafta yüksek alacağını da bu hafta oranlarını koruyamayıp düşeceğini de tahmin etmiştim. Yakın zamandan örnekleri vardı zaten Türk Malı ve Jet Sosyete da AB’de yüksek başlayıp sert düşmüştü. Bu kadroya böyle bir senaryo yakışmadı. Sit-com açığımız var ve izlenmesini isterdim ama kesinlikle böyle bir iş hayal etmemiştim. Çok maliyetli olmasa da bu oranlarla 5 ya da 6. bölümde final yapar bu gidişle.

Sol Yanım’dan alternatif olmasını bekliyordum ama yerinde sayıyor. En azından 4 bandında alsaydı kanalı idare ederdi. Yine de gençlik işi olduğu için diziye bakmayı düşünüyorum bir ara. Yeni yılı göremez bence.
Bu dizi ve Türk Malı'nın Jet Sosyete'yle kıyaslamak hakarettir düşmüş olsa bile Gülse Birsel farkıyla 7-8 bandında gitmişti sonraki haftalarda. :A

Zaten Burcu Görgün’ü bırakmıyor Ay Yapım baksana Kara Sevda, Kuzgun, Bir Aşk İki Hayat ve bu proje. :A Devamı da gelir. :Z Proje başlamadan önce ekürisini göremeyince tek başına nasıl yapar diyorduk ama altından kalktı gayet de. :Z
İyi işte sonrasında da bırakmasın. :A Ben de ödevlerden ve derslerden vakit bulursam bu diziye başlamak istiyorum her geçen gün daha da merakımı cezbediyor çünkü. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu dizi ve Türk Malı'nın Jet Sosyete'yle kıyaslamak hakarettir düşmüş olsa bile Gülse Birsel farkıyla 7-8 bandında gitmişti sonraki haftalarda. :A

İyi işte sonrasında da bırakmasın. :A Ben de ödevlerden ve derslerden vakit bulursam bu diziye başlamak istiyorum her geçen gün daha da merakımı cezbediyor çünkü. :Z
Kıyaslamadım sadece onlar da yüksek başladı ama düştü dedim. :A

Başla başla ben 3 bölüm izledim sonra sınavlar, ödevlerden dolayı devam edemedim ama çok da birikmeden izlemek istiyorum sen de öyle yap. :Z

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Kıyaslamadım sadece onlar da yüksek başladı ama düştü dedim. :A

Başla başla ben 3 bölüm izledim sonra sınavlar, ödevlerden dolayı devam edemedim ama çok da birikmeden izlemek istiyorum sen de öyle yap. :Z
Şu an sınav haftam ondan sonra yine dersler, ödevler başlayacak ve hafta içinde de bayağı dizi izlediğim için başkalarına yer kalmıyor. Yeni yılda ara vermeme muhabbeti gerçek olmazsa o araya sıkıştırabilirim belki. :A Gerçi süreler 2 buçuk saat olmasa çoktan yetişirdim de neyse.. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şu an sınav haftam ondan sonra yine dersler, ödevler başlayacak ve hafta içinde de bayağı dizi izlediğim için başkalarına yer kalmıyor. Yeni yılda ara vermeme muhabbeti gerçek olmazsa o araya sıkıştırabilirim belki. :A Gerçi süreler 2 buçuk saat olmasa çoktan yetişirdim de neyse.. :A
Sen sıkıştırırsın elbet bir yerlere. :A

Bu arada sen bir ara güncel bir diziye başlayabilirim, sürpriz demiştin o ne oldu. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Sen sıkıştırırsın elbet bir yerlere. :A

Bu arada sen bir ara güncel bir diziye başlayabilirim, sürpriz demiştin o ne oldu. :A
Diziyi seveceğimden şüphem yok ama haftada 5-6 dizi izleyince de devreler yanıyor maalesef. :A Neyse bir boşluk bulunur herhalde. :A

Yok o geçici bir merakmış artık ilgimi çekmiyor. :A İstersen özelden söyleyeyim hangisi olduğunu. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Diziyi seveceğimden şüphem yok ama haftada 5-6 dizi izleyince de devreler yanıyor maalesef. :A Neyse bir boşluk bulunur herhalde. :A

Yok o geçici bir merakmış artık ilgimi çekmiyor. :A İstersen özelden söyleyeyim hangisi olduğunu. :A
Söyle ya merak ettim. :A

• Güldürdün

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,286
Puanı
860
Mucize Doktor iyi yükselmiş tekrar AB grubunu aldı. Artık eski reytingleri ile kıyaslamak doğru değil.

Bir Zamanlar Çukurova iyi oranlar almaya devam etmiş.

Alev Alev iyi yükselmiş yılbaşına kadar 7'yi görecek gibi.

İyi Aile Babası fena çökmüş. Türk Malı gibi olmuş ama çok düşmezse kanal devam ettirir. Kalk Gidelim gidince yükselebilir biraz.

Sol Yanım aynı kalmış uzun ömürlü olmaz.

Kalk Gidelim artmış ancak artık bir önemi yok.
Türk malı kaç almıştı :A ben en son günü değiştiği sırasını hatırlıyorum 80 küsürdü :A

• Beğendim
Reactions: Doğan

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,977
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Türk malı kaç almıştı :A ben en son günü değiştiği sırasını hatırlıyorum 80 küsürdü :A
Buradan bakabilirsin. :A Ama mesaj yazma da uplamasın. :F

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,286
Puanı
860
Türk Malı 7 reytingle mi ne başlayıp çok fena düşüp final yapmıştı.
Sonra 2. Ve 3. Bölüm 4,5 5 reytingle gitmiş 4. Bölüm 2,5 3,5 arası gitmiş 5,6. Bölüm 1 küsür ve 2 ile gitmiş 7.bölüm etrafta dizi olmadığından ve yeni gününde 2 reytinglerle ilk 20 ye giriş yapmış 8. Bölüm ise 0.80 ler ile final yapmış :A :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,286
Puanı
860
Buradan bakabilirsin. :A Ama mesaj yazma da uplamasın. :F
Sen atmadan hemen Google amcaya girdim baktım :A sağol uplamasın nedir :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
Mucize Doktor artık izlemiyorum ama biraz baktım ; çok önemli bir konuya parmak basmışlar; bunun meyvesinide çok iyi toplamış oranlarıyla, AB de de tekrar yerini geri almış BZÇ den.

BZÇ ilk kez Totalde düşmüş ama enteresandır AB tarafında ilgi artmış.

Alev Alev artık kendini kurtardı,sağlam bir kemik kitle ediniyor. Oranlarıda yaşamasını uzunca sağlar cinsten...

Sol Yanımda Sosyal Medya balonu...Yakındır Patlaması...

ve İAB ... Kanal 7 nin dizisi ile aynı oranı almış. Haftaya Finali verir.

Beni şaşırtan Esra Erol utanmasa 1. çıkacakmış....

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Bir Zamanlar Çukurova düşman çatlatmaya devam ediyor, Yılmaz'ın gidişi ile 14+ ları görür bu gidişle. :Z

Mucize Doktor dün akşam ki bölüm çok iyiydi meyvesini almasına sevindim, ama alacağı en fazla bu olur sezon boyu.

Alev Alev harika iş çıkarıyor, kadro harcanacak doyamayacağım diye korkuyordum, neyse ki yerini garantiledi. :Z

İAB klasik sit-com kaderini yaşamış, Melek Baykal için üzüldüm. :( Yükselmezse işi çok zor.

Sol Yanım'ı izlemiyorum ama desteklediğim ve izlemeyi düşündüğüm bir iş, umarım kanal sabırlı davranır.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sol Yanım direniyor max bu oranlarda gidecek gibi en fazla 4 alabilir buda yeterli olur bence ama en başında ctesi olsaydı SÇK gibi giderdi. :( YouTube'da da izlenme oranları çok iyi biraz daha fazla kitle yakalar dizi.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Bir Zamanlar Çukurova yükselişe devam etmiş. Ben çok sıkılmıştım bölümden. Ab reytingi yükselmiş ama sıralama gerilemiş.
Fragman iddialı olursa (ki orası kesin çünkü sonrası büyük merak uyandıracak ve Yılmaz karakterinin çıkma zamanı gelmiş) bu da oranları daha da arttırır.
Aile Babası beklenen reyting. Geçen hafta meraktan olduğu belliydi.