Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    30

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Alev Alev
Total 6.81
AB 6.34
ABC 6.48

Ah ya totalde 7 geliyormuş haftaya artık, şahane bir bölümdü çok heyecanlıydı, hele ki sonu her cephe açısından bombayla bitti, önümüzdeki hafta efsane olacak :Z:bhr:🔥🔥🔥🔥
Eo8E4W2XEAABODq.jpg

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Carpe Diem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,555
Puanı
1,060
Alev Alev
Total 6.81
AB 6.34
ABC 6.48

Ah ya totalde 7 geliyormuş haftaya artık, şahane bir bölümdü çok heyecanlıydı, hele ki sonu her cephe açısından bombayla bitti, önümüzdeki hafta efsane olacak :Z:bhr:🔥🔥🔥🔥
AB'de bu kadar yükselişi harika oldu sonunda 6'yı geçti. :Z

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
esraerol ilk 3te grubun birinde .kanal d iyi aile babasınıu seyretım..esra hep gene geçiyor mugeyi

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Mucize Doktor canım dizim sonunda 7 lanetinden kurtulmuş :Z

Diğer canım dizim Alev Alev 6 yı geçmiş :Z

Ve gelelim yeni başlamış canım dizim İyi Aile Babası'na çok düşmüş inşallah yükselir yada günü değişir:(.

• Üzücü
Reactions: Doğan

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,790
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Üzücü

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Mucize Doktor haftalar sonra AB'de tekrar zirveyi alıp ölmediğini göstermiş. :Z Çok iyi bir bölümdü ve vakaları ön planda olması sayesinde kararsız izleyiciyi ekrana çekmeyi başarmış. Sosyal medyada AlNaz ayrılınca reytingler düşer diye ağlayanlara da ders olsun insanlar Ali'nin mucizelerini görmek istiyor ve gelecek hafta da Ferman'ı dumur edecek olmasıyla reytingler daha da artabilir. :A

Alev Alev süper gidiyor. :Z Başlamadan önce 4-5 alıp kendini idare eden bir iş olur diye düşünmüştüm ama 6 küsürle gerçekten çok iyi iş çıkarıyor. Bunda oyuncuların yanında en büyük pay 8 bölümlük Fransa yapımı dönem dizisinden böyle bir başarı yakalamayı başaran Burcu Görgün Toptaş'a ait bence. Kadının çok iyi bir kalemi var o yüzden Ay Yapım kesinlikle elinden kaçırmamalı.

İyi Aile Babası'nın düşüşü şaşırtmadı. Aslında insanlar sit-com izlemek istiyor ama ortaya çıkan işler beklentileri karşılamayınca tutmuyorlar ve ekranlar da dram türüne hapsoluyor. Bu güzelim kadronun o kötü senaryoda harcanması yazık oldu. Sol Yanım'ın da yeni yılı görmeyeceği kesin.

• Beğendim
Reactions: STAR and 12.Adam

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
İyi Aile Babası cumartesi olsun bari yazık, zaten Bir Annenin Günahı tutmadı.

• Harika
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sol Yanım'a yazık olacak gibi. Tüm yan karakterlerin tıpkı baş roller kadar sahnesi var. Her karakterin hikayesini işleyelim derken çoğu seyirci karmaşanın ortasında buluyor kendisini. Bizim seyirci karmaşa sevmiyor maalesef.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mucize Doktor iyi yükselmiş tekrar AB grubunu aldı. Artık eski reytingleri ile kıyaslamak doğru değil.

Bir Zamanlar Çukurova iyi oranlar almaya devam etmiş.

Alev Alev iyi yükselmiş yılbaşına kadar 7'yi görecek gibi.

İyi Aile Babası fena çökmüş. Türk Malı gibi olmuş ama çok düşmezse kanal devam ettirir. Kalk Gidelim gidince yükselebilir biraz.

Sol Yanım aynı kalmış uzun ömürlü olmaz.

Kalk Gidelim artmış ancak artık bir önemi yok.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem and STAR

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Mucize Doktor’u eskisi gibi sık sık izlemesem de yükseliş yaşamasına ve AB’de zirveyi almasına sevindim. :Z

Bir Zamanlar Çukurova, harika gitmeye devam ediyor. Ayrılıklardan sonra düşüş yaşar ama yine de iyi gider diyordum, harika gidiyor. 12-13 reytingleri beklemiyordum. :A Yasak Elma ile beraber şaşırtmaya devam ediyorlar. :A

Alev Alev harika gidiyor. Eksik kaldığım bölümleri izlemeliyim acilen. :Z Ben 4-5 alır diyordum ama her hafta üstüne koyuyor. :Z Youtube’da denk geldiğim bir iki sahne vardı hikaye oldukça güzel gidiyor.

İyi Aile Babası beklediğim gibi düşmüş. Geçen hafta yüksek alacağını da bu hafta oranlarını koruyamayıp düşeceğini de tahmin etmiştim. Yakın zamandan örnekleri vardı zaten Türk Malı ve Jet Sosyete da AB’de yüksek başlayıp sert düşmüştü. Bu kadroya böyle bir senaryo yakışmadı. Sit-com açığımız var ve izlenmesini isterdim ama kesinlikle böyle bir iş hayal etmemiştim. Çok maliyetli olmasa da bu oranlarla 5 ya da 6. bölümde final yapar bu gidişle.

Sol Yanım’dan alternatif olmasını bekliyordum ama yerinde sayıyor. En azından 4 bandında alsaydı kanalı idare ederdi. Yine de gençlik işi olduğu için diziye bakmayı düşünüyorum bir ara. Yeni yılı göremez bence.

• Beğendim

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Alev Alev iyi gidiyor.

İyi Aile Babası son dönemdeki komedi dizileri gibi iyi başladı ama ikinci bölümden düştü.

Sol Yanım için kanal bence sabretmeli 4-5 bandına yükselme potansiyeli var.

• Harika
  • Beğendim